WPLMS Front End - en to fa_IR translation catalogue (452 entries)

en:  MBs
fa_IR: مگابایت

en:  Plugin Updates
fa_IR: بروز رسانی های افزونه

en:  Retakes
fa_IR:  آزمون مجدد

en:  True
fa_IR: درست

en:  out of 100
fa_IR:  از 100

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
fa_IR: <p>قادر به تائید اعتبار فعالسازی بروزرسانی نمیباشد</p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
fa_IR: <p>ورودی شما <span style="color:red"> معتبر نمی باشد</span>, بروزرسانی اتوماتیک <span style="color:red"> فعال نمی باشد</span>.</p>

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
fa_IR: <p>بروزرسانی افزونه شما <span style="color:green">فعال است</span></p>

en: ADD A NEW QUESTION
fa_IR: افزودن یک سوال جدید

en: ADD ASSIGNMENT
fa_IR: افزودن تکلیف

en: ADD DYNAMIC QUESTION SECTION TAGS
fa_IR: ذخیره تنظیمات سوال

en: ADD EXISTING ASSIGNMENT
fa_IR: افزودن تکلیف موجود

en: ADD NEW ASSIGNMENT
fa_IR: افزودن تکلیف جدید

en: ADD OPTION
fa_IR: افزودن گزینه

en: ADD PACKAGE
fa_IR: افزودن بسته

en: ADD QUESTION
fa_IR: افزودن سوال

en: ADD QUIZ
fa_IR: افزودن سوال

en: ADD SECTION
fa_IR: افزودن بخش

en: ADD UNIT
fa_IR: افزودن جلسه

en: ASSIGNMENT COURSE
fa_IR: دوره تکلیف

en: ASSIGNMENT DURATION
fa_IR: مدت زمان تکلیف

en: ASSIGNMENT EVALUATION
fa_IR: ارزیابی تکلیف

en: ASSIGNMENT MARKS
fa_IR: نمره تکلیف

en: ASSIGNMENT SETTINGS
fa_IR: تنظیمات تکلیف

en: ASSIGNMENT SUB-TITLE
fa_IR: زیر عنوان تکلیف

en: ASSIGNMENT SUBMISISON TYPE
fa_IR: نوع ارسال تکلیف

en: ATTACHMENT TYPE
fa_IR: نوع ضمیمه

en: AUTO
fa_IR: خودکار

en: AUTOMATIC
fa_IR: خودکار

en: Add Content for %s
fa_IR: افزودن محتوا برای %s

en: Add Course badge.
fa_IR: اضافه کردن نشان دوره

en: Add Course specific instructions
fa_IR: افزودن دستور العمل های خاص دوره

en: Add Key
fa_IR: افزودن کلید

en: Add Units and Quizzes
fa_IR: افزودن جلسات و امتحانات

en: Add full description
fa_IR: افزودن توضیحات کامل

en: Add new
fa_IR: افزودن جدید

en: Add new child forum in Course forum
fa_IR: افزودن یک انجمن فرزند جدید به انجمن دوره

en: Add new forum
fa_IR: افزودن انجمن جدید

en: Add the Assignment title
fa_IR: افزودن عنوان تکلیف

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
fa_IR: در حال درخواست API یک خطای  Unexpected HTTP رخ داد

en: An unknown error occurred
fa_IR: یک خطای ناشناخته رخ داده است

en: Answer Explanation
fa_IR: توضیحات پاسخ

en: Answer Hint
fa_IR: سرنخ پاسخ

en: Any user achieving more marks (weighted average of Quizzes/assignments in course) than this gets the Course Badge.
fa_IR: هر کاربری که میخواهد نشانی کسب کند ( میانگین سنگینی از امتحانات/تکالیف در دوره) آنگاه میتواند نشان دوره را دریافت کند.

en: Any user achieving more marks (weighted average of Quizzes/assignments in course) than this gets the Course certificate.
fa_IR: هر کاربری که میخواهد نشانی کسب کند ( میانگین سنگینی از امتحانات/تکالیف در دوره) آنگاه میتواند گواهی دوره را دریافت کند.

en: Are you sure you want to delete this course ?
fa_IR: آیا شما از حدف این دوره اطمینان دارید؟

en: Are you sure you want to take course offline, this will remove the course from course directory and it will not be visible to your students
fa_IR: آیا شما از آفلاین کردن دوره مطمئن هستید؟ این کار باعث می شود دوره از فهرست دوره ها حذف شده و برای دانشجویان دوره قابل مشاهده نباشد

en: Assignment Maximum Marks
fa_IR: حداکثر نمره تکلیف

en: Assignments
fa_IR: تکالیف

en: Attachment Size
fa_IR: سایز ضمیمه

en: Audio
fa_IR: صوت

en: Auto Progress (Offline Courses)
fa_IR: وصعیت ترقی خودکار (دوره های آفلاین)

en: Automatically calculate progress based on Time elapsed in Course / Total course duration.
fa_IR: به طور خودکار وضعیت ترقی را بر حسب زمان سپری شده در دوره/ زمان کل دوره محاسبه کن.

en: Award Course completion Certificates to student on course completion.
fa_IR: جایزه تکمیل دوره گواهی ای به دانشجو برای تکمیل دوره

en: Award Excellence badges to student on course completion.
fa_IR: جایزه نشان عالی به دانشجو برای تکمیل این دوره.

en: Back to course
fa_IR: بارگشت به دوره

en: Badge Percentage
fa_IR: درصد نشان

en: Badge Title
fa_IR: عنوان نشان

en: Blank if product not in sale
fa_IR: خالی اگر محصول در  حراج نیست

en: Build Course curriculum
fa_IR: ساخت دوره تحصیلی

en: By pass any purchase process.
fa_IR: از هر گونه فرایند خرید عبور کن

en: COMPONENTS
fa_IR: اجزاء

en: CONNECTED COURSE
fa_IR: دوره متصل

en: CONTENT
fa_IR: محتوی

en: COURSE CREATION ONLY ALLOWED FOR INSTRUCTORS & ADMINISTRATORS
fa_IR: امکان ایجاد دوره تنها برای اساتید و مدیران وجود دارد

en: CREATE COURSE
fa_IR: ایجاد دوره

en: Can not delete
fa_IR: حذف نمی شود

en: Can not delete element
fa_IR: نمیتواند بخش را حذف کند

en: Can not have a Blank Quiz
fa_IR: نمی توان یک آزمون خالی داشت

en: Can not have a blank Unit
fa_IR: نمی توان یک جلسه خالی داشت

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Certificate Template
fa_IR: قالب گواهی پایان دوره

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Change Course status
fa_IR: تغییر وضعیت دوره

en: Click to select as Correct answer
fa_IR: برای انتخاب پاسخ صحیح کلیک کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Completion Message
fa_IR: پیغام اتمام

en: Completion message is shown to the student when she finishes the course.
fa_IR: پیغام اتمام وقتی دانشجو دوره را تمام کرد نمایش داده میشود.

en: Connect Assignments
fa_IR: اتصال تکالیف

en: Connect a Forum
fa_IR: اتصال به یک انجمن

en: Connect a Product with this course.
fa_IR: ارتباط یک محصول با این دوره

en: Connect a custom Certificate template for this Course.
fa_IR: ارتباط یک قالب شخصی از گواهی برای این دوره.

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Continue
fa_IR: ادامه دهید

en: Correct Answer
fa_IR: پاسخ صحیح

en: Course Badge
fa_IR: نشان دوره

en: Course Badge Title
fa_IR: عنوان نشان دوره

en: Course Button (Offline Courses)
fa_IR: دکمه دوره (دوره های آفلاین)

en: Course Category
fa_IR: دسته بندی دوره های

en: Course Certificate
fa_IR: گواهی پایان دوره

en: Course Completion Message
fa_IR: پیغام اتمام دوره

en: Course Deleted.
fa_IR: دوره حذف شد.

en: Course Drip Feed
fa_IR: دوره قطره چکانی

en: Course Edit slug
fa_IR: نامک ویرایش دوره

en: Course Evaluation
fa_IR: ارزیابی دوره

en: Course Evaluation Mode
fa_IR: نحوه ارزیابی دوره

en: Course Forum
fa_IR: انجمن دوره

en: Course Group
fa_IR: گروه دوره

en: Course Image
fa_IR: تصویر دوره

en: Course Instructions
fa_IR: دستورالعمل های دوره

en: Course Level
fa_IR: سطح دوره

en: Course Location
fa_IR: موقعیت دوره

en: Course Offline.
fa_IR: دوره آفلاین.

en: Course Pricing
fa_IR: قیمت دوره

en: Course Progress (Offline Courses)
fa_IR: وضعیت ترقی دوره (دوره های آفلاین)

en: Course Retakes
fa_IR: تعداد شروع مجدد دوره

en: Course Short Description
fa_IR: توضیحات کوتاه دوره

en: Course Start Date
fa_IR: تاریخ آغاز دوره

en: Course Type
fa_IR: نوع دوره

en: Course deletion not allowed
fa_IR: اجازه حذف دوره وجود ندارد.

en: Course duration
fa_IR: مدت زمان دوره

en: Course duration parameter
fa_IR: مدت زمان معلوم دوره

en: Course instructions are displayed when the user starts a course.
fa_IR: دستور العمل های دوره وقتی کاربر دوره را شروع میکند نمایش داده میشوند.

en: Course not set
fa_IR: دوره انتخاب نشده است

en: Course settings
fa_IR: تنظیمات دوره

en: Course successfully updated.
fa_IR: دوره با موفقیت بروزرسانی شد.

en: Course title
fa_IR: موضوع دوره

en: Create Assignment
fa_IR: ایجاد تکلیف

en: Create New Forum
fa_IR: ایجاد انجمن جدید

en: Create New Group
fa_IR: ایجاد گروه جدید

en: Create Product
fa_IR: ایجاد محصول

en: Create Quiz
fa_IR: ایجاد آزمون

en: Create Unit
fa_IR: ایجاد جلسه

en: Create a Course
fa_IR: ایجاد یک دوره

en: Create new Assignment
fa_IR: ایجاد تکلیف جدید

en: Create new Question
fa_IR: ایجاد سوال جدید

en: Create new product
fa_IR: ایجاد محصول جدید

en: Create new quiz
fa_IR: ایجاد آزمون جدید

en: Create new unit
fa_IR: ایجاد جلسه جدید

en: Create question
fa_IR: ایجاد سوال

en: Curriculum
fa_IR: برنامه درسی

en: DELETE COURSE
fa_IR: حذف دوره

en: DISABLE
fa_IR: غیر فعالسازی

en: DYNAMIC
fa_IR: پویا

en: Days
fa_IR: روز

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Assignments
fa_IR: حذف تکالیف

en: Delete Product
fa_IR: انتخاب محصول

en: Delete Quizzes
fa_IR: حذف امتحانات

en: Delete Units
fa_IR: حذف جلسات

en: Display Course progress on Course home page.
fa_IR: وضعیت ترقی دوره را در صفحه خانه دوره نمایش بده

en: Drip Duration
fa_IR: مدت زمان قطره چکان

en: Drip Feed
fa_IR: قطره چکان

en: Drip Feed Duration Type
fa_IR: نوع زمانی قطره چکان

en: Drip Feed Origin
fa_IR: قطره چکان

en: Drip Feed Type
fa_IR: نوع قطره چکانی

en: Drip Feed courses, units are released one by one after certain duration of time.
fa_IR: دوره های قطره چکانی، جلسات یکی بعد از دیگری و طی بازه زمانی مشخص باز می شوند.

en: Drip Feed duration parameter
fa_IR: مقدار زمان قطره چکانی

en: Dropdown Select
fa_IR: انتخاب از منوی کشوئی

en: Duration of Unit
fa_IR: مدت زمان جلسه

en: Dynamic Quiz
fa_IR: آزمون پویا

en: Dynamic quiz automatically selects questions.
fa_IR: در آزمون پویا سوالات به صورت اتوماتیک انتخاب می شوند.

en: EDIT COURSE
fa_IR: ویرایش دوره

en: EDIT IN ADMIN
fa_IR: ویرایش در مدیریت

en: ENABLE
fa_IR: فعال سازی

en: ENTER A COURSE TITLE
fa_IR: نام دوره را وارد کنید

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Assignment
fa_IR: ویرایش تکلیف

en: Edit Course
fa_IR: ویرایش دوره

en: Edit Key
fa_IR: ویرایش کلید

en: Edit Product
fa_IR: ویرایش محصول

en: Edit Question
fa_IR: ویرایش سوال

en: Edit Quiz
fa_IR: ویرایش آزمون

en: Edit Unit
fa_IR: ویرایش جلسه

en: Edit in WP Admin
fa_IR: ویرایش در مدیدریت وردپرس

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Empty title.
fa_IR: عنوان خالی

en: Enable course subscribed students to post reviews from Course home.
fa_IR: فعال کردن این که دانشجویان اشتراک گرفته ی دوره بتوانند در صفحه ی دوره بررسی بگذراند.

en: Enter Assignment Duration
fa_IR: مدت زمان تکلیف را وارد کنید

en: Enter Section Title
fa_IR: وارد کردن عنوان بخش

en: Enter a Quiz Completion message
fa_IR: یک پیغام برای اتمام آزمون وارد کنید

en: Enter a Quiz sub-title
fa_IR: یک زیر عنوان برای آزمون وارد کنید

en: Enter a new
fa_IR: لطفا عنوان تب جدید را وارد کنید.

en: Enter a short description of the course.
fa_IR: وارد کردن یک توضیح کوتاه از دوره

en: Enter first 3 letters to search course template
fa_IR: 3 حرف ابتدای قالب را برای جستجو وارد کنید

en: Enter first 4 letters of course for search
fa_IR: 4 حرف ابتدای دوره را جهت جستجو وارد کنید

en: Enter full description of the course.
fa_IR: وارد کردن توضیح کامل از دوره

en: Enter the drip duration for the course in %s. This is the duration after which the next unit/section unlocks for the user after viewing the previous unit/section.
fa_IR: وارد کردن مدت زمان قطره چکان برای دوره در %s. این مدت زمان وقتی برای جلسه/ بخش بعدی باز میشود که کاربر جلسه قبی را دیده است.

en: Enter the maximum duration for the course in %s. This is the maximum duration within which the student should complete the course. Use 9999 for unlimited access to course.
fa_IR: وارد کردن حداکثر مدت زمان دوره در %s. این حداکثر زمانیست که دانشجو قادر به تکمیل دوره میباشد. برای دسترسی نامحدود به دوره 9999 را وارد کنید.

en: Enter title
fa_IR: عنوان را وارد کنید

en: Enter title for reference
fa_IR: عنوان مرجع را وارد کنید

en: FULL DURATION
fa_IR: مدت زمان کل

en: FULL PREVIEW & STATS
fa_IR: پیش نمایش و آمار کامل

en: Fill in the Blank
fa_IR: پر کردن جای خالی

en: Forum Description
fa_IR: توضیحات انجمن

en: Forum Name
fa_IR: نام انجمن

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free Course
fa_IR: دوره رایگان

en: Free Unit
fa_IR: جلسه رایگان

en: Full Description
fa_IR: توضیحات کامل

en: Full Unit content is available for users subscribed to the course, directly from Course curriculum. Recommended for Offline Courses.
fa_IR: محتوای کامل جلسه برای مشترکان دوره، مستقیمآ از دوره تحصیلی در دسترس است. پیشنهاد شده برای دوره های آفلاین

en: Full units in Curriculum
fa_IR: تمام جلسات در دوره تحصیلی

en: GO LIVE
fa_IR: نمایش زنده !

en: General
fa_IR: عمومی

en: Go Live
fa_IR: نمایش زنده !

en: Go Live !
fa_IR: نمایش زنده !

en: Group Description
fa_IR: توضیحات گروه

en: Group Name
fa_IR: نام گروه

en: HIDE
fa_IR: مخفی کردن

en: Hidden
fa_IR: مخفی

en: Hide Course Button after subscription
fa_IR: مخفی کردن دکمه دوره بعد از اشتراک گرفتن

en: Hide the Course button after user is subscribed to the Course.
fa_IR: دکمه ی دوره را مخفی کن وقتی کاربر اشتراک دوره را گرفت.

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: Include in Course Evaluation
fa_IR: در ارزیابی دوره لحاظ شود

en: Incorrect Action, please contact Site Administrator
fa_IR: عملکرد نادرست، لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید

en: Instructor can not delete this unit/quiz
fa_IR: استاد نمی تواند این جلسه یا آزمون را حذف کند

en: Invalid Assignment author
fa_IR: نویسنده تکلیف نامعتبر است

en: Invalid Course Instructor
fa_IR: استاد دوره نامعتبر

en: Invalid Course id, please edit a course
fa_IR: شناسه دوره نامعتبر، لطفا یک دوره را ویرایش کنید

en: Invalid Product specs
fa_IR: مشخصات محصول نامعتبر است

en: Invalid Quiz
fa_IR: آزمون نامعتبر

en: Invalid Unit Instructor
fa_IR: استاد جلسه نامعتبر است

en: Invalid Unit id, please edit a course
fa_IR: شناسه جلسه نامعتبر است، لطفا یک دوره را ویرایش کنید

en: Invalid details
fa_IR: اطلاعات نامعتبر میباشد

en: Key:
fa_IR: کلید:

en: LIMITED
fa_IR: محدود شده

en: Large Text
fa_IR: متن طولانی

en: MANUAL
fa_IR: دستی

en: MARKS
fa_IR: نمره

en: MARKS :
fa_IR: نمره :

en: MARKS PER QUESTION
fa_IR: نمره هر سوال

en: MODIFY COURSE
fa_IR: ویرایش دوره

en: Make Unit Free
fa_IR: جلسه رایگان شود

en: Manage Quiz Questions
fa_IR: مدیریت سوالات آزمون

en: Marks
fa_IR: نمره ها

en: Marks :
fa_IR: نمره :

en: Match Answers
fa_IR: تطبیق پاسخ ها

en: Maximum Course Duration
fa_IR: حداکثر مدت زمان دوره

en: Maximum attachment size
fa_IR: حداکثر سایز ضمیمه

en: Maximum students that can join the Course
fa_IR: حداکثر دانشجویان که میتوانند به دوره ملحق شوند

en: Maxium Seats in Course
fa_IR: حداکثر جا برای دوره

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Modify Course
fa_IR: تغییر محصول

en: Months
fa_IR: ماه

en: Multiple Choice
fa_IR: انتخاب چندتائی

en: Multiple Correct
fa_IR: چند پاسخ درست

en: Must not be 0
fa_IR: باید 0 نباشد

en: NO
fa_IR: خیر

en: NUMER OF QUESTIONS
fa_IR: تعداد سوالات

en: No
fa_IR: خیر

en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: OFFLINE
fa_IR: آفلاین

en: ONLINE
fa_IR: آنلاین

en: Offline Courses can be filtered in the Course directory.
fa_IR: دوره های آفلاین میتوانند در فهرست دوره ها فیلتر شوند

en: PREVIEW
fa_IR: نمایش

en: PREVIEW & STATS
fa_IR: پیش نمایش و آمار

en: PREVIOUS UNIT
fa_IR: جلسه قبلی

en: PRICING
fa_IR: قیمت گذاری

en: PUBLISH COURSE
fa_IR: انتشار دوره

en: Passing Percentage
fa_IR: درصد قبولی

en: Please change the course title
fa_IR: لطفا عنوان دوره را تغییر دهید

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
fa_IR:  Envato Marketplace API Key. خود را وارد کنید.

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
fa_IR: نام کاربری Envato Marketplace خود را وارد کنید.

en: Plugin reactivated successfully.
fa_IR: افزونه باموفقیت مجددا فعال شد

en: Podcast
fa_IR: پادکست

en: Post Course reviews from Course Home
fa_IR: بررسی های نوشته دوره از صفحه شروع دوره

en: Post Reivews (Offline Courses)
fa_IR: بررسی های نوشته (دوره های آفلاین)

en: Pre-required course which the user needs to complete before subscribing to this course.
fa_IR: دوره پیش نیازی که کاربر لازم دارد بگذراند تا بتواند این دوره را دنبال کند

en: Prerequisite Course
fa_IR: دوره پیش نیاز

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview Assignment
fa_IR: پیش نمایش تکلیف

en: Preview Question
fa_IR: پیش نمایش سوال

en: Preview Unit
fa_IR: پیش نمایش جلسه

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Private
fa_IR: خصوصی

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Title
fa_IR: عنوان محصول

en: Product title is useful to identify courses connected to this product.
fa_IR: عنوان محصول برای مشخص شدن دوره و ارتباط با آن محصول بسیار مفید است.

en: Progress on Course home
fa_IR: وضعیت ترقی در صفحه ی خانه دوره

en: Public
fa_IR: عمومی

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Publish Question
fa_IR: انتشار سوال

en: QUESTION SETTINGS
fa_IR: تنظیمات سوال

en: QUESTIONS
fa_IR: سوالات

en: QUESTIONS ORDER
fa_IR: ترتیب سوال

en: QUIZ COMPLETION MESSAGE
fa_IR: پیغام اتمام آزمون

en: QUIZ DURATION
fa_IR: مدت زمان آزمون

en: QUIZ EVALUATION
fa_IR: ارزیابی آزمون

en: QUIZ QUESTIONS TYPE
fa_IR: نوع سوالات آزمون

en: QUIZ RETAKES
fa_IR: آزمون های مجدد

en: QUIZ SUB-TITLE
fa_IR: زیرعنوان آزمون

en: Question
fa_IR: سوال

en: Question Tags
fa_IR: برچسب های سوال

en: Question Title :
fa_IR: عنوان سوال :

en: Question Type
fa_IR: نوع سوال

en: Question settings successfully saved
fa_IR: تنظیمات سوال با موفقیت ذخیره شد

en: Quiz Questions
fa_IR: سوالات آزمون

en: Quiz Settings
fa_IR: تنظیمات آزمون

en: Quiz Settings saved
fa_IR: تنظیمات آزمون ذخیره شد

en: Quiz title
fa_IR: عنوان آزمون

en: RANDOM
fa_IR: تصادفی

en: Reference title
fa_IR: عنوان ارجاع

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: SAVE
fa_IR: ذخیره

en: SAVE COMPONENTS
fa_IR: ذخیره اجزاء

en: SAVE COURSE
fa_IR: ذخیره دوره

en: SAVE CURRICULUM
fa_IR: ذخیره دوره تحصیلی

en: SAVE PRICING
fa_IR: ذخیره قیمت گذاری

en: SAVE QUESTION SETTINGS
fa_IR: ذخیره تنظیمات سوال

en: SAVE QUIZ SETTINGS
fa_IR: ذخیره تنظیمات آزمون

en: SAVE SETTINGS
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: SAVE UNIT SETTINGS
fa_IR: ذخیره تنظیمات جلسه

en: SECTION
fa_IR: بخش

en: SELECT QUESTION TAGS
fa_IR: انتخاب برچسب های سوال

en: SEND FOR APPROVAL
fa_IR: ارسال برای تصویب

en: SEQUENTIAL
fa_IR: ترتیبی

en: SET CURRICULUM
fa_IR: انتخاب دوره تحصیلی

en: SETTINGS
fa_IR: تنظیمات

en: SETTINGS SAVED
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: SHOW
fa_IR: نمایش دادن

en: SHOW OPTIONS
fa_IR: نمایش گزینه ها

en: STATIC
fa_IR: ایستا

en: Sale
fa_IR: حراج

en: Sale Price
fa_IR: قیمت حراج

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save course
fa_IR: ذخیره دوره

en: Search a product
fa_IR: جستجوی یک محصول

en: Search a question
fa_IR: جستجوی یک سوال

en: Search a quiz
fa_IR: جستجوی یک آزمون

en: Search a unit
fa_IR: جستجوی یک جلسه

en: Search an assignment
fa_IR: جستجوی یک تالیف

en: Second Order
fa_IR: ثانیه

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Security check Failed. Contact Administrator.
fa_IR: بررسی امنیتی شکست خورد. با مدیر سایت تماس بگیرید

en: Select Assignment Course
fa_IR: انتخاب دوره تکلیف

en: Select Category
fa_IR: دسته را انتخاب کنید

en: Select Certificate template
fa_IR: انتخاب قالب گواهی

en: Select Existing Forum
fa_IR: انتخاب انجمن موجود

en: Select Existing Group
fa_IR: انتخاب یک گروه موجود

en: Select Unit Type
fa_IR: انتخاب نوع جلسه

en: Select a Course Category
fa_IR: انتخاب دسته بندی دوره

en: Select a Course Level
fa_IR: انتخاب سطح دوره

en: Select a Course location
fa_IR: انتخاب موقعیت دوره

en: Select a Forum
fa_IR: انتخاب یک انجمن

en: Select a Group
fa_IR: انتخاب گروه

en: Select a Tag
fa_IR: انتخاب یک برچسب

en: Select assignment for Unit
fa_IR: انتخاب تکلیف برای جلسه

en: Select existing assignment
fa_IR: انتخاب تکلیف موجود

en: Select existing product
fa_IR: انتخاب محصول موجود

en: Select existing question
fa_IR: انتخاب سوال موجود

en: Select existing quiz
fa_IR: انتخاب جلسه موجود

en: Select existing unit
fa_IR: انتخاب جلسه موجود

en: Select or Upload a Course badge.
fa_IR: انتخاب یا بارگذاری نشان دوره.

en: Set
fa_IR: انتخاب

en: Set Assignment
fa_IR: انتخاب تکلیف

en: Set Badge title
fa_IR: انتخاب عنوان نشان

en: Set Certificate Percentage
fa_IR: انتخاب درصد قبولی

en: Set Course Duration parameter
fa_IR: انتخاب مدت زمان معلوم دوره

en: Set Course Memberships
fa_IR: تنظیم اعضای دوره

en: Set Course Type
fa_IR: انتخاب نوع دوره

en: Set Drip Duration parameter
fa_IR: انتخاب مقدار زمان قطره چکان

en: Set Duration between two successive Course elements
fa_IR: تنظیم مدت زمان بین دو بخش متوالی دوره

en: Set Excellence Badge Percentage
fa_IR: انتخاب درصد نمره ممتازی

en: Set Price for Course
fa_IR: تنظیم قیمت برای دوره

en: Set Product
fa_IR: انتخاب محصول

en: Set Question
fa_IR: انتخاب سوال

en: Set Quiz
fa_IR: انتخاب آزمون

en: Set Unit
fa_IR: انتخاب جلسه

en: Set a Course Forum
fa_IR: انتخاب یک انجمن برای دوره

en: Set a Course Group
fa_IR: انتخاب یک گروه برای دوره

en: Set a Course Product
fa_IR: تنظیم یک محصول دوره

en: Set a Course start date.
fa_IR: تنظیم یک تاریخ برای شروع دوره.

en: Set a course forum.
fa_IR: انتخاب یک انجمن برای دوره.

en: Set a course specific group.
fa_IR: انتخاب یک گروه بخصوص برای دوره

en: Set a prerequisite Course
fa_IR: انتخاب یک دوره پیش نیاز

en: Set as Course Image
fa_IR: انتخاب بعنوان تصویر دوره

en: Set course drip feed duration parameter for this course.
fa_IR: انتخاب مقدار زمان قطره چکان برای این دوره

en: Set course duration parameter for this course.
fa_IR: انتخاب مدت زمان معلوم دوره برای این دوره

en: Set number of times a student can re-take the course (0 to disable)
fa_IR: تعداد دفعاتی که یک دانشجو می تواند دوره را مجددا شروع کند (0 برای غیرفعال کردن)

en: Set price of the course
fa_IR: تنظیم قیمت دوره

en: Set subscription duration
fa_IR: تنظیم مدت زمان اشتراک

en: Set subscription duration parameter
fa_IR: انتخاب پارامتر مدت رمان اشتراک

en: Set subscription type of product.
fa_IR: تنظیم نوع اشتراک محصول.

en: Settings Saved
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: Small Text
fa_IR: متن کوتاه

en: Some explaination to this question.
fa_IR: انتخاب سوال موجود

en: Sort Answers
fa_IR: مرتب کردن پاسخ ها

en: Start building a course
fa_IR: شروع ساخت یک دوره

en: Start date
fa_IR: شروع دوره

en: Static Quiz questions
fa_IR: سوالات آزمون ایستا

en: Student Course Retakes
fa_IR: دوره دوباره برداشته شده دانشجو

en: Subscription
fa_IR: اشتراک

en: Subscription Duration
fa_IR: مدت زمان انتشار

en: Subscription Duration Parameter
fa_IR: پارامتر مدت رمان اشتراک

en: Subscription Type
fa_IR: نوع اشتراک

en: Survey Type
fa_IR: نوع دوره

en: TAKE OFFLINE
fa_IR: برداشتن آفلاین

en: TEXTAREA
fa_IR: ناحیه متنی

en: Take Offline
fa_IR: دسترسی آفلاین

en: The API "set" is a required parameter.
fa_IR: API "set" یک پارامتر اجباری است.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
fa_IR: Envato Marketplace "item ID" یک پارامتر اجباری است

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
fa_IR: افزونه بروز شده است، ولی نمیتواند مجددا فعال شود. لطفا بصورت دستی فعالش کنید.

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
fa_IR: نام کاربری Themefores (برای بروزرسانی اتوماتیک)

en: This is the title of the course which is displayed on top of every course
fa_IR: این بخش عنوان دوره است که در قسمت بالای هر دوره نمایش داده میشود

en: This will create a new assignment in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک تکلیف جدید در سایت ایجاد خواهد شد، آیا می خواهید ادامه دهید؟

en: This will create a new course in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک دوره جدید در سایت ایجاد خواهد شد. میخواهید ادامه دهید؟

en: This will create a new forum in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک انجمن جدید در سایت ایجاد خواهد شد. آیا میخواهید ادامه دهید؟

en: This will create a new group in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک گروه جدید در سایت ایجاد خواهد شد. آیا میخواهید ادامه دهید؟

en: This will create a new question in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک سوال جدید در سایت ایجاد خواهد شد، آیا میخواهید ادامه دهید؟

en: This will create a new quiz in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک آزمون جدید در سایت ایجاد خواهد شد، آیا می خواهید ادامه دهید؟

en: This will create a new unit in the site, do you want to continue ?
fa_IR: یک جلسه جدید در سایت ایجاد خواهد شد. میخواهید ادامه دهید؟

en: This will delete the element from your site, do you want to continue ?
fa_IR: این باعث حذف بخشی از سایت شما میشود، آیا می خواهید ادامه دهید؟

en: This will overwrite the existing quiz settings, do you want to continue ?
fa_IR: تنظیمات فعلی آزمون بازنویسی خواهد شد، آیا می خواهید ادامه دهید؟

en: This will overwrite the existing unit settings, do you want to continue ?
fa_IR: تنظیمات فعلی جلسه بازنویسی خواهد شد، آیا میخواهید ادامه دهید؟

en: This will overwrite the previous course settings, do you want to continue ?
fa_IR: آیا تنظیمات قبلی دوره بازنویسی گردد؟

en: This will overwrite the previous settings, do you want to continue ?
fa_IR: تنظیمات قبلی بازنویسی خواهد شد، آیا می خواهید ادامه دهید؟

en: Time based Course progress
fa_IR: وضعیت ترقی دوره بر حسب زمان

en: Title
fa_IR: عنوان

en: True or False
fa_IR: درست یا نادرست

en: Try again
fa_IR: دوباره تلاش کنید

en: UNIT
fa_IR: جلسه

en: UNIT DURATION
fa_IR: طول واحد

en: UPLOAD
fa_IR: آپلود

en: Unable to create a new Course Category. Contact Admin !
fa_IR: قادر به ایجاد دسته بندی جدید دوره نمی باشد. با مدیر سایت تماس بگیرید !

en: Unable to create course, contact admin !
fa_IR: قادر به ایجاد دوره نمی باشید، با مدیر تماس بگیرید !

en: Unable to create product and pricing for course
fa_IR: قادر به ایجاد محصول و قیمت گذاری دوره نمی باشد

en: Unable to delete
fa_IR: قادر به حذف نمی باشد

en: Unable to delete curriclum
fa_IR: قادر به حذف برنامه درسی نمی باشد

en: Unable to edit Course, please contact Site Administrator
fa_IR: قادر به ویرایش دوره نمی باشید. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Unable to save settings
fa_IR: قادر به ذخیره تنظیمات نمی باشد.

en: Unable to save, incorrect question
fa_IR: قادر به ذخیره نمی باشد، سوال نادرست

en: Unable to save, incorrect unit
fa_IR: قادر به ذخیره نمی باشد، جلسه نادرست

en: Unable to update Course, contact Site admin
fa_IR: قادر به ویرایش دوره نمی باشد. با مدیر تماس بگیرید

en: Unit Content (Offline Courses)
fa_IR: محتوای جلسه (دوره های آفلاین)

en: Unit Duration
fa_IR: مدت زمان جلسه

en: Unit Forum
fa_IR: انجمن دوره

en: Unit Settings
fa_IR: تنظیمات جلسه

en: Unit Type
fa_IR: نوع جلسه

en: Unit assignments
fa_IR: تکالیف جلسه

en: Unit title
fa_IR: عنوان جلسه

en: Upload Course Badge
fa_IR: بارگذاری نشان دوره

en: Upload a Course Image
fa_IR: بارگذاری یک تصویر برای دوره

en: Upload a course badge.
fa_IR: بارگذاری نشان دوره

en: User gets the course result instantly upon submission.
fa_IR: کاربران نتیجه دوره را بلافاصله بعد از ارسال دریافت کنند.

en: User name
fa_IR: نام کاربری

en: Username:
fa_IR: نام کاربری:

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: View Course
fa_IR: مشاهده دوره

en: Weeks
fa_IR: هفته

en: YES
fa_IR: بلی

en: Years
fa_IR: سال

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes, create a new assignment
fa_IR: بلی، یک تکلیف جدید ایجاد شود

en: Yes, create a new course
fa_IR: بلی، یک دوره جدید ایجاد شود

en: Yes, create a new question
fa_IR: بلی،یک سوال جدید ایجاد شود

en: Yes, create a new quiz
fa_IR: بلی، یک آزمون جدید ایجاد شود

en: Yes, create a new unit
fa_IR: بلی، یک جلسه جدید ایجاد شود

en: Yes, save quiz settings
fa_IR: بلی، تنظیمات ذخیره شود

en: Yes, save unit settings
fa_IR: بلی، تنظیمات جلسه ذخیره شود

en: change
fa_IR: تغییر

en: edit
fa_IR: ویرایش
