WPLMS Dashboard - en to sk_SK translation catalogue (186 entries)

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
sk_SK: Prosím zadajte vaše Rnvato Marketplace prihlasovacie meno.

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
sk_SK: Prosím zadajte váš Envato Marketplace API kľúč.

en: The API "set" is a required parameter.
sk_SK: API "upaviť" je požadovaný parameter.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
sk_SK: Počas preverovania API došlo k neočakávanej HTTP chybe.

en: Try again
sk_SK: Skúste to znova

en: An unknown error occurred
sk_SK: Vyskytla sa neznáma chyba

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
sk_SK: Doplnok bol aktualizovaný, ale nepodarilo sa ho aktivovať. Prosím, aktivujte ručne.

en: Plugin reactivated successfully.
sk_SK: Doplnok úspešne reaktivovaný.

en:  Plugin Updates
sk_SK:  Aktualizácia doplnku

en: Username:
sk_SK: Užívateľské meno:

en: Key:
sk_SK: Kľúč:

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
sk_SK: <p>Vaša aktualizácia doplnku je <span style="color:green">Aktívna</span></p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
sk_SK: <p>Vaše zadanie je <span style="color:red">neplatí</span>, automatická aktualizácie je <span style="color:red">neaktívna</span>.</p>

en: Edit Key
sk_SK: Upraviť kľúč

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
sk_SK: <p>Nemožno overiť aktiváciu aktualizácie.</p>

en: Add Key
sk_SK: Pridať kľúč

en: User name
sk_SK: Užívateľské meno

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
sk_SK: Themeforest prihlasovanie meno (pre automatické aktualizácie)

en: Earnings
sk_SK: Zárobok

en: Student Sidebar
sk_SK: Student - Hlavný panel

en: This is the dashboard sidebar for Students
sk_SK: Toto je hlavný panel bočej lišty pre študentov

en: Instructor Sidebar
sk_SK: Inštruktor - Hlavný panel

en: This is the dashboard sidebar for Instructors
sk_SK: Toto je hlavný panel bočnej lišty pre inštruktorov

en: announcement Widget for Dashboard
sk_SK: Oznámenie miniaplikácie pre hlavný panel

en:  DASHBOARD : Instructor announcement Widget
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Inšturktorský oznam miniaplikácie

en: Add announcement
sk_SK: Pridať oznámenia

en: Send announcement to student in courses
sk_SK: Odoslať oznámenie pre študentov k kurze

en: All Students
sk_SK: Všetci študenti

en: Students who are pursuing the course
sk_SK: Študenti ktorý sledujú tento kurz

en: Submit
sk_SK: Odovzdať

en: announcement
sk_SK: oznámenia

en: One Fourth
sk_SK: Jedna štvrtina

en: One Third
sk_SK: Jedna tretina

en: One Half
sk_SK: jedna polovica

en: Two Third
sk_SK: Dve tretiny

en: Three Fourth
sk_SK: Tri štvrtiny

en: Full
sk_SK: Plný

en: Security error
sk_SK: Bezpečnostná chyba

en: Please enter some text for announcement
sk_SK: Zadajte prosím nejaký text pre oznámenie

en: Course list not set
sk_SK: Zoznam kurzov nieje nastavený

en: announcement successfully delivered
sk_SK: Oznámenie úspečne doručené

en: CLICK TO EXPAND
sk_SK: KLIKNUTÍM ROZBALIŤ

en: You have %s announcements
sk_SK: Máte %s z oznámenia

en: Unable to remove annoucement
sk_SK: Nemožno odstrániť oznámenia

en: Line Widget for Dashboard
sk_SK: Odkaz miniaplikácie pre hlavný panel

en:  DASHBOARD : Line Break
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Koniec riadku

en: Line Break : New Line
sk_SK: Koniec riadku: Nová rada

en: Simple stats scores for instructors
sk_SK: Základné štatistiky pre inštruktorov

en:  DASHBOARD : Instructor Simple Stats
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Základné štatistiky pre inštruktorov

en: Total Commission Earned
sk_SK: Vaše celkové provízie

en: Courses Instructing
sk_SK: Inštruktované kurzy

en: Quizzes Created
sk_SK: Vytvorené testy

en: Units Created
sk_SK: Vytvorené videonávody

en: Assignments Created
sk_SK: Priradené kurzy

en: Questions Created
sk_SK: Vytvorené otázok

en: Badges Awarded
sk_SK: Udelené odznaky

en: Certificates awarded
sk_SK: Udelené certifikáty

en: Instructor Stats
sk_SK: Štatistiky inštruktora

en: Select Stats
sk_SK: Výber štatistík

en: WooCommerce Earnings
sk_SK: Woocommerce zisk

en: Number of courses
sk_SK: Počet kurzov

en: Number of Quizzes
sk_SK: Počet testov

en: Number of assignments
sk_SK: Počet úloh

en: Number of questions
sk_SK: Počet otázok

en: Number of units
sk_SK: Počet videonávody

en: Number of badges
sk_SK: Počet odznakov

en: Number of certificates
sk_SK: Počet certifikátov

en: Number of items
sk_SK: Počet položiek

en: WooCommerce Commission Stats  for instructors
sk_SK: WooCommerce - štatistiky pre inštruktorov

en:  DASHBOARD : Instructor Commission Stats
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Štatistiky inštruktora

en: Course
sk_SK: Kurz

en: No data found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne údaje

en: No courses found for Instructor
sk_SK: Žiaden kurz od inštruktora

en: Instructor Statistics widget
sk_SK: Štatistická miniaplikácia inštruktorov

en:  DASHBOARD : Instructor Stats
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Nastavenie inštruktora

en: Courses
sk_SK: Kurzy

en: No courses created by instructor
sk_SK: Žiaden kurz vytvorený inštruktorom

en: Show Stats
sk_SK: Zobraziť štatistiky

en: Re-calculate Stats
sk_SK: Prepočítať štatistiky

en: List Quiz / Assignments
sk_SK: Zoznam testov / Úlohy

en: Average Score
sk_SK: Priemerné skóre

en: Instructor Statistics
sk_SK: Štatistiky inštruktora

en: Set Range value (10 for 1/10)
sk_SK: Nastavenie rozsahu (10 od 1/10)

en: Set Max course limit
sk_SK: Nastavenie maximálne hranice kurzu

en: No data available
sk_SK: K dispozícíi žiadne údaje

en: Quiz
sk_SK: Test

en: Assignment
sk_SK: Úloha

en: Recent activity from Student
sk_SK: Nedávna činnosť študenta

en:  DASHBOARD : Recent Activity
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Posledná aktivita

en: Unread Messages
sk_SK: Neprečítané správy

en: No messages found
sk_SK: Neboli nájdene žiadne správy

en: Friends Online
sk_SK: Priatelia online

en: No friends online
sk_SK: Žiaden priateľ online

en: Recent Activity
sk_SK: Posledná aktivita

en: No activity found
sk_SK: Nenájdená žiadna činnosť+

en: Student Activity
sk_SK: Aktivita študenta

en: Show recent messages
sk_SK: Zobraziť posledné správy

en: Show recent activity
sk_SK: Zobraziť poslednú aktivitu

en: Show online Friends
sk_SK: Zobraziť online priateľov

en:  DASHBOARD : Calendar
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Kalendár

en: VIEW ALL
sk_SK: ZOBRAZIŤ VŠETKO

en: Number of activities in one screen
sk_SK: Počet aktivít na jednej obrazovke

en: Show Me & My Friends Activity
sk_SK: Ukáž mi & Aktivity priateľov

en: Contact form Widget
sk_SK: Kontaktný formulár miniaplikácie

en:  DASHBOARD : Contact Form
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Kontaktný formulár

en: Select User group
sk_SK: Vyber skupinu užívateľov

en: Select a user group
sk_SK: Vyber zo skupiny užívateľov

en: Friends
sk_SK: Priatelia

en: Instructor
sk_SK: Inštruktor

en: Course Students
sk_SK: Kurzy študentov

en: Type name to auto-complete
sk_SK: Zadajte názov na automatické dokončenie

en: Enter Subject
sk_SK: Zadajte predmet

en: Enter Message
sk_SK: Zadajte správu

en: Send Message
sk_SK: Odoslať správu

en: Contact Instructors
sk_SK: Kontakt na inštruktora

en: Show User select dropdown
sk_SK: Prehliadka užívateľov vyberte v rozbaľovacom menu

en: Please enter to/subject/message
sk_SK: Prosím, zadajte do /predmetu/ správy

en: Message sent to %s members
sk_SK: Správa bola odoslaná  %s členov

en: Student Progress in Courses
sk_SK: Študentov pokrok v kurzoch

en:  DASHBOARD : Course Progress
sk_SK: HLAVNÝ PANEL: Pokrok v kurze

en: Course Progress
sk_SK: Progress kurzu

en: Show Finished Courses
sk_SK: Ukázať ukončené kurzy

en: Security check failed !
sk_SK: Bezpečnostná kontrola zlyhala!

en:  Incorrect User selected.
sk_SK:  Vybraný nesprávny užívatelia.

en: Simple stats scores for students
sk_SK: Jednotlivé štatistiky pre študentov

en:  DASHBOARD : Simple Stats
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Jednoduché štatistiky

en: Courses Completed
sk_SK: Dokončené kurzy

en: Assignments Completed
sk_SK: Dokončené úlohy

en: Quizzes Completed
sk_SK: Dokončené testy

en: Units Completed
sk_SK: Dokončené videonávody

en: Finished Courses
sk_SK: Dokončené kurzy

en: Finished Quizes
sk_SK: Dokončené testy

en: Finished Assignments
sk_SK: Dokončené úlohy

en: Finished Units
sk_SK: Dokončené videonávody

en: My Courses, Units, Quizzes, Assignments widget for Dashboard
sk_SK: Moje kurzy, videonávody, testy, úlohy, miniaplikácie pre Dashboard

en:  DASHBOARD : My Modules Widget
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Moje miniaplikácie

en: Quizzes
sk_SK: Testy

en: Assignments
sk_SK: Úlohy

en: Units
sk_SK: Videonávody

en: Downloads
sk_SK: Stiahnuté

en: No Courses found
sk_SK: Neboli nájdene žiadne kurzy

en: No quizzes found
sk_SK: Neboli nájdene žiadne testy

en: No assignments found
sk_SK: Nebola nájdena žiadna úloha

en: No units found
sk_SK: Nebol nájdený ziadny videonávod

en: No downloads found
sk_SK: Nebolo nič stiahnuté

en: Show My Courses
sk_SK: Zobraziť moje kurzy

en: Show My Quizzes
sk_SK: Zobraziť moje testy

en: Show My Assignments
sk_SK: Zobraziť moje úlohy

en: Show My Units
sk_SK: Zobraziť moje videonávody

en: Show My Downloads
sk_SK: Zobraziť moje sťahovania

en: News for Members
sk_SK: Novinky pre členov

en:  DASHBOARD : Member News
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Novinky členov

en: No news for you !
sk_SK: Žiadne správy pre vás!

en: News
sk_SK: Správy

en: Maximum Number of New blocks in carousel
sk_SK: Maximálny počet nových blokov v karuselu

en: Notes & Discussion Widget for Dashboard
sk_SK: Poznámky & pripomienky niniaplikácii pre hlavný panel

en:  DASHBOARD : Notes & Discussion
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Poznámky & Pripomienky

en: SEE ALL
sk_SK: ZOBRAZIŤ VŠETKO

en: My Notes
sk_SK: Moje poznámky

en: My Discussions
sk_SK: Moje pripomienky

en: Notes& Discussion
sk_SK: Poznámky & Pripomienky

en: Number of Notes/Dicussions
sk_SK: Počet poznámok/Pripomienok

en: Student Statistics widget
sk_SK: Študenetové štatistiky miniaplikácie

en:  DASHBOARD : Student Stats
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Študentové štatistiky

en: Student Statistics
sk_SK: Štatistiky študenta

en: Show Course statistics
sk_SK: Zobraziť štatistiky kurzu

en: Course Chart Style
sk_SK: Štýl grafu kurzu

en: LINE CHART
sk_SK: DRUH GRAFU

en: AREA CHART
sk_SK: ROZSAH GRAFU

en: BAR CHART
sk_SK: STĹPCOVÝ GRAF

en: Show Quiz statistics
sk_SK: Ukázať štatistiky testu

en: Quiz Chart Style
sk_SK: Štýl grafu testu

en: Show Assignments statistics
sk_SK: Zobraziť štatistiky úloh

en: Text Widget for Dashboard
sk_SK: Text miniaplikácie pre hlavný panel

en:  DASHBOARD : Text Widget
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Text miniaplikácie

en: Text Content
sk_SK: Text obsahu

en: To Do list Widget
sk_SK: Zoznam úloh miniaplikácie

en:  DASHBOARD : To Do Tasks
sk_SK:  HLAVNÝ PANEL: Ak chcete zoznam miniaplikácii

en: ADD NEW TASK
sk_SK: PRIDAŤ NOVÚ ÚLOHU

en: SAVE
sk_SK: ULOŽIŤ

en: To do List
sk_SK: Zoznam úloh

en: Show task date
sk_SK: Ukázať dátum úlohy

en: Enable task priority
sk_SK: Povoliť prioritnú úlohu

en: Security issue.
sk_SK: Bezpečnostná otázka.

en: Unable to Save
sk_SK: Možnosť uložiť
