WPLMS Dashboard - en to fa_IR translation catalogue (212 entries)

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
fa_IR: لطفا نام کاربری Envato Marketplace خود را وارد کنید.

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
fa_IR: لطفا Envato Marketplace API Key خود را وارد کنید.

en: The API "set" is a required parameter.
fa_IR: API "set" یک پارامتر اجباری است.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
fa_IR: "item ID" Envato Marketplace یک پارامتر اجباری است.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
fa_IR: یک خطای HTTP غیرمنتظره حین درخواست API رخ داد

en: Try again
fa_IR: دوباره تلاش کنید

en: An unknown error occurred
fa_IR: یک خطای ناشناخته رخ داده است

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
fa_IR: افزونه به روزرسانی شده است ولی دوباره فعال نشده است. لطفا به صورت دستی افزونه را دوباره فعال کنید.

en: Plugin reactivated successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت مجددا فعال شد.

en:  Plugin Updates
fa_IR:  بروزرسانی های افزونه

en: Username:
fa_IR: نام کاربری:

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Key:
fa_IR: کلید:

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
fa_IR: <p>بروزرسانی افزونه <span style="color:green">فعال است</span></p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
fa_IR: <p>ورودی شما <span style="color:red">معتبر نیست</span>, بروزرسانی اتوماتیک <span style="color:red">فعال نیست </span>.</p>

en: Edit Key
fa_IR: ویرایش کلید

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
fa_IR: <p>قادر به اعتبارسنجی فعالسازی بروزرسانی نمی باشد.</p>

en: Add Key
fa_IR: افزودن کلید

en: User name
fa_IR: نام کاربری

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
fa_IR: نام کاربری Themeforest (برای بروزرسانی اتوماتیک)

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Earnings
fa_IR: درآمد ها

en: Payout
fa_IR: پرداخت

en: # Students
fa_IR: # دانشجو

en: SAVED
fa_IR: ذخیره شد

en: SAVING ...
fa_IR: در حال ذخیره ...

en: Select recipients...
fa_IR: انتخاب دریافت کنندگان ...

en: Stats Calculated, reloading page ...
fa_IR: آمار محاسبه شد، بارگذاری مجدد صفحه ...

en: Student Sidebar
fa_IR: نوار کناری دانشجو

en: This is the dashboard sidebar for Students
fa_IR: این نوار کناری پیشخوان برای دانشجویان است

en: Instructor Sidebar
fa_IR: نوار کناری استاد

en: This is the dashboard sidebar for Instructors
fa_IR: این نوار کناری پیشخوان برای اساتید است

en: announcement Widget for Dashboard
fa_IR: ابزارک آگهی برای پیشخوان

en:  DASHBOARD : Instructor announcement Widget
fa_IR:  داشبورد : ابزارک آگهی استاد

en: Add announcement
fa_IR: افزودن آگهی

en: Send announcement to student in courses
fa_IR: ارسال آگهی به دانشجویان دوره

en: All Students
fa_IR: همه دانشجویان

en: Students who are pursuing the course
fa_IR: دانشجویان علاقمند به دوره

en: Students who finished the course
fa_IR: دانشجویانی که دوره را تمام کردند

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: announcement
fa_IR: آگهی

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Select Width
fa_IR: انتخاب عرض

en: One Fourth
fa_IR: یک چهارم

en: One Third
fa_IR: یک سوم

en: One Half
fa_IR: یک دوم

en: Two Third
fa_IR: دو سوم

en: Three Fourth
fa_IR: سه چهارم

en: Full
fa_IR: کامل

en: Security error
fa_IR: خطای امنیتی

en: Please enter some text for announcement
fa_IR: لطفا متن آگهی را وارد کنید

en: Course list not set
fa_IR: لیست دوره تنظیم نشده است

en: announcement successfully delivered
fa_IR: آگهی باموفقیت ارسال شد

en: CLICK TO EXPAND
fa_IR: برای بازشدن کلیک کنید

en: You have %s announcements
fa_IR: شما %s آگهی دارید

en: Unable to remove annoucement
fa_IR: قادر به حذف آگهی نمی باشد

en: Line Widget for Dashboard
fa_IR: ابزارک خط برای پیشخوان

en:  DASHBOARD : Line Break
fa_IR:  پیشخوان : خط فرار

en: Line Break : New Line
fa_IR: خط فرار : خط جدید

en: Simple stats scores for instructors
fa_IR: نمرات آمار ساده برای اساتید

en:  DASHBOARD : Instructor Simple Stats
fa_IR:  پیشخوان : آمار ساده استاد

en: Total Commission Earned
fa_IR:  مجموع کمیسیون بدست آمده

en: Courses Instructing
fa_IR: دوره های آموزش داده

en: Quizzes Created
fa_IR: آزمون های ایجاد کرده

en: Units Created
fa_IR: جلسات ایجاد کرده

en: Assignments Created
fa_IR: تکالیف ایجاد کرده

en: Questions Created
fa_IR: سوالات ایجاد کرده

en: Badges Awarded
fa_IR: نشان های اعطا کرده

en: Certificates awarded
fa_IR: گواهی های پایان دوره اعطا کرده

en: Total Students in Courses
fa_IR: مجموع دانشجویان شرکت کرده در دوره ها

en: Instructor Stats
fa_IR: آمار استاد

en: Select Stats
fa_IR: انتخاب آمار

en: WooCommerce Earnings
fa_IR: درآمد ووکامرس

en: Number of courses
fa_IR: تعداد دوره ها

en: Number of Quizzes
fa_IR: تعداد آزمون ها

en: Number of assignments
fa_IR: تعداد تکالیف

en: Number of questions
fa_IR: تعداد سوالات

en: Number of units
fa_IR: تعداد جلسات

en: Number of badges
fa_IR: تعداد نشان ها

en: Number of certificates
fa_IR: تعداد گواهی های پایان دوره

en: Number of Students
fa_IR: تعداد دانشجو

en: Instructing Modules  Widget for Dashboard
fa_IR: ابزارک ماژول های آموزشی برای پیشخوان

en:  DASHBOARD : Instructing Modules
fa_IR:  پیشخوان : ماژول های آموزشی

en: Instructing Modules
fa_IR: ماژول های آموزشی

en: Select Post Types:
fa_IR: انتخاب آمار

en: Number of items
fa_IR: تعداد آیتم ها

en: Order by
fa_IR: به ترتیب

en: Alphabetical
fa_IR: حروف الفبا

en: Order
fa_IR: سفارش

en: WooCommerce Commission Stats  for instructors
fa_IR: آمار کمیسیون ووکامرس برای اساتید

en:  DASHBOARD : Instructor Commission Stats
fa_IR:  داشبورد: آمار کمیسیون استاد

en: Course
fa_IR: دوره

en: Commissions Paid
fa_IR: کمیسیون های پرداخت شده

en: No data found
fa_IR: اطلاعاتی پیدا نشد

en: No courses found for Instructor
fa_IR: دوره ای برای استاد پیدا نشد

en: Instructor Statistics widget
fa_IR: ابزارک آمار استاد

en:  DASHBOARD : Instructor Stats
fa_IR:  داشبورد: آمار استاد

en: Courses
fa_IR: دوره ها

en: No courses created by instructor
fa_IR: هیچ دوره ای توسط استاد ایجاد نشده است

en: Show Stats
fa_IR: نمایش آمار

en: Re-calculate Stats
fa_IR: محاسبه مجدد آمار

en: List Quiz / Assignments
fa_IR: لیست آزمون ها/تکالیف

en: Average Score
fa_IR: نمره میانگین

en: Instructor Statistics
fa_IR: آمارهای استاد

en: Set Range value (10 for 1/10)
fa_IR: تنظیم مقدار محدوده (10 برای 1/10)

en: Set Max course limit
fa_IR: تنظیم حداکثر تعداد دوره

en: No data available
fa_IR: هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست

en: Quiz
fa_IR: آزمون

en: Assignment
fa_IR: تکلیف

en: Recent activity from Student
fa_IR: فعالیت اخیر دانشجو

en:  DASHBOARD : Recent Activity
fa_IR:  پیشخوان: فعالیت اخیر

en: Unread Messages
fa_IR: پیغام های خوانده نشده

en: No messages found
fa_IR: هیچ پیغامی پیدا نشد

en: Friends Online
fa_IR: دوستان آنلاین

en: No friends online
fa_IR: هیچ دوستی آنلاین نیست

en: Recent Activity
fa_IR: اخیرا فعال بوده

en: AGO
fa_IR: پیش

en: No activity found
fa_IR: هیچ فعالیتی پیدا نشد

en: Student Activity
fa_IR: فعالیت دانشجو

en: Show recent messages
fa_IR: نمایش پیغام های اخیر

en: Show recent activity
fa_IR: نمایش فعالیت اخیر

en: Show online Friends
fa_IR: نمایش دوستان آنلاین

en:  DASHBOARD : Calendar
fa_IR:  پیشخوان : تقویم

en: VIEW ALL
fa_IR: مشاهده همه

en: Number of activities in one screen
fa_IR: تعداد فعالیت در یک صفحه نمایش

en: Show Me & My Friends Activity
fa_IR: نمایش فعالیت من و دوستانم

en: Contact form Widget
fa_IR: ابزارک فرم تماس

en:  DASHBOARD : Contact Form
fa_IR:  پیشخوان : فرم تماس

en: Select User group
fa_IR: انتخاب گروه کاربر

en: Select a user group
fa_IR: انتخاب یک گروه کاربر

en: Friends
fa_IR: دوستان

en: Instructor
fa_IR: استاد

en: Administrator
fa_IR: مدیر

en: Course Students
fa_IR: دانشجویان دوره

en: Type name to auto-complete
fa_IR: برای تکمیل خودکار نام را وارد کنید

en: Enter Subject
fa_IR: موضوع را وارد کنید

en: Enter Message
fa_IR: پیغام را وارد کنید

en: Send Message
fa_IR: ارسال پیغام

en: Contact Instructors
fa_IR: تماس با اساتید

en: Show User select dropdown
fa_IR: نمایش منوی کشوئی انتخاب دانشجو

en: Please enter to/subject/message
fa_IR: لطفا مقصد/موضوع/پیغام را وارد کنید

en: Message sent to %s members
fa_IR: پیغام به %s دانشجو ارسال شد

en: Student Progress in Courses
fa_IR: پیشرفت دانشجو در دوره

en:  DASHBOARD : Course Progress
fa_IR:  پیشخوان : پیشرفت دوره

en: Course Progress
fa_IR: پیشرفت دوره

en: Show Finished Courses
fa_IR: نمایش دوره های پایان یافته

en: Security check failed !
fa_IR: بررسی امنیتی شکست خورد!

en:  Incorrect User selected.
fa_IR:  کاربر نادرست انتخاب شده است.

en: Simple stats scores for students
fa_IR: نمرات آماری ساده برای دانشجویان

en:  DASHBOARD : Simple Stats
fa_IR:  پیشخوان : آمار ساده

en: Courses Completed
fa_IR: دوره ها تکمیل شدند

en: Assignments Completed
fa_IR: تکالیف تکمیل شدند

en: Quizzes Completed
fa_IR: آزمون های تکمیل شدند

en: Units Completed
fa_IR: جلسات تکمیل شدند

en: Finished Courses
fa_IR: دوره های پایان یافته

en: Finished Quizes
fa_IR: آزمون های پایان یافته

en: Finished Assignments
fa_IR: تکالیف پایان یافته

en: Finished Units
fa_IR: جلسات پایان یافته

en: My Courses, Units, Quizzes, Assignments widget for Dashboard
fa_IR: ابزارک دوره ها، جلسات، آزمون ها، تکالیف من برای پیشخوان

en:  DASHBOARD : My Modules Widget
fa_IR:  پیشخوان: ابزارک ماژول های من

en: Quizzes
fa_IR: آزمون ها

en: Assignments
fa_IR: تکالیف

en: Units
fa_IR: جلسات

en: Downloads
fa_IR: دانلودها

en: No Courses found
fa_IR: هیچ دوره ای پیدا نشد

en: No quizzes found
fa_IR: هیچ آزمونی پیدا نشد

en: No assignments found
fa_IR: هیچ تکلیفی پیدا نشد

en: No units found
fa_IR: هیچ جلسه ای پیدا نشد

en: No downloads found
fa_IR: هیچ دانلودی پیدا نشد

en: Show My Courses
fa_IR: نمایش دوره های من

en: Show My Quizzes
fa_IR: نمایش آزمون های من

en: Show My Assignments
fa_IR: نمایش تکالیف من

en: Show My Units
fa_IR: نمایش جلسات من

en: Show My Downloads
fa_IR: نمایش دانلودهای من

en: News for Members
fa_IR: اخبار برای اعضاء

en:  DASHBOARD : Member News
fa_IR:  پیشخوان : اخبار اعضا

en: No news for you !
fa_IR: خبری برای شما وجود ندارد!

en: News
fa_IR: اخبار

en: Maximum Number of New blocks in carousel
fa_IR: حداکثر تعداد بلاک های جدید در carousel

en: Notes & Discussion Widget for Dashboard
fa_IR: ابزارک یادداشتها، مباحث و گفتگو ها برای پیشخوان

en:  DASHBOARD : Notes & Discussion
fa_IR:  پیشخوان : یادداشت ها، مباحث و گفتگو ها

en: SEE ALL
fa_IR: مشاهده همه موارد

en: My Notes
fa_IR: یادداشت ها من

en: My Discussions
fa_IR: مباحث و گفتگو های من

en: Notes& Discussion
fa_IR: یادداشتها، مباحث و گفتگو ها

en: Number of Notes/Dicussions
fa_IR: تعداد یادداشت ها، مباحث و گفتگو ها

en: Student Statistics widget
fa_IR: ابزارک آمار دانشجو

en:  DASHBOARD : Student Stats
fa_IR:  پیشخوان : آمار دانشجو

en: MY MARKS
fa_IR: نمرات من

en: AVERAGE
fa_IR: میانگین

en: Student Statistics
fa_IR: آمار دانشجو

en: Show Course statistics
fa_IR: نمایش آمار دوره

en: Course Chart Style
fa_IR: استایل نمودار دوره

en: LINE CHART
fa_IR: نمودار خطی

en: AREA CHART
fa_IR: نمودار سطحی

en: BAR CHART
fa_IR: نمودار میله ای

en: Show Quiz statistics
fa_IR: نمایش آمار آزمون

en: Quiz Chart Style
fa_IR: استایل نمودار آزمون

en: Show Assignments statistics
fa_IR: نمایش آمار تکلیف

en: Text Widget for Dashboard
fa_IR: ابزارک متن برای پیشخوان

en:  DASHBOARD : Text Widget
fa_IR:  پیشخوان: ابزارک متن

en: Text Content
fa_IR: محتوای متنی

en: To Do list Widget
fa_IR: ابزارک لیست کارها

en:  DASHBOARD : To Do Tasks
fa_IR:  پیشخوان : لیست کارها

en: ADD NEW TASK
fa_IR: افزودن کار جدید

en: SAVE
fa_IR: ذخیره

en: To do List
fa_IR: لیست کارها

en: Show task date
fa_IR: نمایش تاریخ انجام کار

en: Enable task priority
fa_IR: فعال کردن اولویت کار

en: Security issue.
fa_IR: مشکل امنیتی.

en: Unable to Save
fa_IR: قادر به ذخیره نمی باشد
