WPLMS Assignments - en to sk_SK translation catalogue (80 entries)

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
sk_SK: Prosím, zadajte svoje užívateľské meno Envato Marketplace.

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
sk_SK: Prosím, zadajte svoje Envato API kľúč.

en: The API "set" is a required parameter.
sk_SK: API "set" je povinný údaj.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
sk_SK: Envato Marketplace  "item ID" je povinný údaj.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
sk_SK: Počas požiadavky API došlo k neočakávanej chybe HTTP.

en: Try again
sk_SK: Skúste znova

en: An unknown error occurred
sk_SK: Vyskytla sa naznáma chyba

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
sk_SK: Doplnok bol aktualizovaný, ale nemohol byť obnovený. Prosím aktivujte ho ručne.

en: Plugin reactivated successfully.
sk_SK: Doplnok úspešne aktivovaný.

en:  Plugin Updates
sk_SK:  Aktualizácia doplnku

en: Username:
sk_SK: Užívateľské meno:

en: Key:
sk_SK: Kľúč:

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
sk_SK: <P> Vaša aktualizácia doplnku je <span style ="color: green "> aktívna </ span> </ p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
sk_SK: <P> Váš vstup <span style = "color: red "> nie je platný </ span>, automatická aktualizácia <span style = "color: red ">. nie je aktívna </ span> </ p >

en: Edit Key
sk_SK: Nastaviť kľúč

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
sk_SK: <P> Nemožno overiť aktiváciu aktualizácie. </ P>

en: Add Key
sk_SK: Nastaviť kľúč

en: User name
sk_SK: Užívateľské meno

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
sk_SK: Themeforest užívateľské meno (pre automatické aktualizácie)

en: Security check failed !
sk_SK: Bezpečnostná kontrola zlyhala !

en:  Incorrect User selected.
sk_SK:  Vybraný nesprávny užívateľ

en:  Incorrect Assignment
sk_SK:  nesrpávna úloha

en: SUBMISSION
sk_SK: PRÍSPEVOK

en: Download Attachment
sk_SK: Stiahnuť prílohu

en: REMARKS (if any)
sk_SK: KOMENTÁR (ak je nejaký)

en: Allowed file types
sk_SK: Predvolené typy súborov

en: maximum file size
sk_SK: maximálna veľkosť súboru

en: GIVE MARKS
sk_SK: UDELENIE BODOV

en: Assignment Attachment deleted.
sk_SK: príloha úlohy zmazaná.

en: Upload Assignment
sk_SK: Nahrať prílohu

en: ERROR:
sk_SK: CHYBA:

en: File you upload must be valid file type
sk_SK: Súbor pre nahradie musí mať platný typ súboru

en: , and under
sk_SK: , a do

en: Invalid ID
sk_SK: Neplatné ID

en: Unable to remove previous submissions
sk_SK: Nemožno odobrať predchádzajúcu úlohu

en: RECENTLY UPLOADED
sk_SK: NEDÁVNO NAHRANÉ

en: Please upload an Attachment.
sk_SK: Nahrajte prosím prílohu.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
sk_SK: Nahraný súbor presahuje maximálnu veľkosť súboru v php.ini

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
sk_SK: Nahraného súboru presahuje smernice MAX_FILE_SIZE, ktorá bola zadaná vo forme HTML.

en: The uploaded file was only partially uploaded. Please try again later.
sk_SK: Nahravaný súbor bol nahraný len čiastočne. Prosím skúste to znova neskôr.

en: Missing a temporary folder.
sk_SK: Chýba dočasný priečinok.

en: Failed to write file to disk.
sk_SK: Nepodarilo sa zapísať súbor na disk.

en: A PHP extension stopped the file upload.
sk_SK: Rozšírenie PHP zastavilo nahrávanie súboru.

en: Attachment:
sk_SK: Príloha:

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Delete Attachment
sk_SK: Zmazať ptílohu

en: Regarding WPLMS Assignments Upload Assignment Functionality : It seems like your PHP installation is missing "mime_content_type" or "finfo_file" functions which are crucial for detecting file types of uploaded attachments. Please update your PHP installation OR be very careful with allowed file types, so intruders won't be able to upload dangerous code to your website! | <a href="%1$s">Hide Notice</a>
sk_SK: Pokiaľ ide o WPLMS úlohy, nahranie úloh: Vyzerá to, že vaša inštalácia PHP chýba "mime_content_type " alebo "finfo_file " funkcia, ktorá je kľúčová pre detekciu typov súborov nahraných príloh. Aktualizujte svoju inštaláciu PHP, ale musíte byť veľmi opatrní pri povolených typov súborov, aby niekto nebude môcť nahrať nebezpečný kód na vaše webové stránky! | <a Href="%1$s"> Skryť Oznámenie </a>

en: Submitted by
sk_SK: Predložené

en: Assignment awaiting moderation.
sk_SK: Úloha čaká na moderátora

en: %1$s at %2$s
sk_SK: %1$s na %2$s

en: (Edit)
sk_SK: (Upraviť)

en: Time Remaining
sk_SK: Zostávajúci čas

en: Days
sk_SK: Dni

en: Hours
sk_SK: Hodiny

en: Minutes
sk_SK: Minúty

en: START ASSIGNMENT
sk_SK: ZAČAŤ ÚLOHU

en: CONTINUE ASSIGNMENT
sk_SK: POKRAČOVAŤ V ÚLOHE

en: SUBMIT ASSIGNMENT
sk_SK: PRELOŽIŤ ÚLOHU

en: INACTIVE COURSE
sk_SK: NEAKTÍVNY KURZ

en: CHECK RESULTS
sk_SK: SKONTROLUJTE VÝSLEDKY

en: Assignment can not be re-started
sk_SK: Úloha nemôže byť znovu spustená

en: TIME EXPIRED, PLEASE SUBMIT THE ASSIGNMENT
sk_SK: ČAS SKONČIL, PROSÍM ODOŠLITE ÚLOHU

en: Assignment
sk_SK: Úloha

en:  submitted by student
sk_SK:  preloženej študentom

en: Assignment submitted by Student
sk_SK: Úloha preložená študentom

en:  previous submissions removed ! Reloading page ...
sk_SK:  predchádzajúci príspevok odstránený ! Znovu načitavam stránku ...

en: Assignment Reset for Selected User
sk_SK: Obnovenie úlohy pre vybraných užívateľov

en: Could not find Assignment for User. Contact Admin.
sk_SK: Nemožno nájsť úlohy od užívateľa. Kontaktujte administrátora.

en: Assignment results available
sk_SK: Výsledky úloh k dispozícii

en:  days
sk_SK:  dni

en: ASSIGNMENT :
sk_SK: ÚLOHA :

en: MARKS :
sk_SK: BODY :

en: DURATION :
sk_SK: DOBA TRVANIA :

en:  out of
sk_SK:  z

en:  PENDING
sk_SK:  ČAKÁ

en: Assignment scores
sk_SK: Priradenie skóre

en: Confirm, Assignment reset for this User
sk_SK: Potvrďte obnovenie nastavený pre tohto používateľa

en: Marks Saved
sk_SK: Nastavenie bodov

en: Assignment Marks Saved
sk_SK: Priradenie bodov uložené

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť
