WPLMS Assignments - en to fa_IR translation catalogue (85 entries)

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
fa_IR: نام کاربری  Envato Marketplace خود را وارد کنید

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
fa_IR: Envato Marketplace API Key خود را وارد کنید.

en: The API "set" is a required parameter.
fa_IR: API "set" یک پارامتر اجباری می باشد.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
fa_IR: Envato Marketplace "item ID" یک پارامتر اجباری می باشد.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
fa_IR: خطا HTTP غیر مترقبه در درخواست API رخ داده است.

en: Try again
fa_IR: دوباره تلاش کنید

en: An unknown error occurred
fa_IR: یک خطای ناشناخته رخ داده است

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
fa_IR: این افزونه به روز شده است، اما نمی تواند دوباره فعال شود. لطفا آن را به صورت دستی دوباره فعال کنید..

en: Plugin reactivated successfully.
fa_IR: افزونه باموفقیت دوباره فعال شد.

en:  Plugin Updates
fa_IR:  به روز رسانی های افزونه

en: Username:
fa_IR: نام کاربری:

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Key:
fa_IR: کلید:

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
fa_IR: <p>بروزرسانی افزونه شما <span style="color:green">فعال است</span></p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
fa_IR: <p>ورودی شما <span style="color:red">نامعتبر است</span>,به روز رسانی خودکار<span style="color:red">فعال نیست</span>.</p>

en: Edit Key
fa_IR: ویرایش کلید

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
fa_IR: <p>قادر به اعتبارسنجی فعالسازی بروزرسانی نمی باشد.</p>

en: Add Key
fa_IR: افزودن کلید

en: User name
fa_IR: نام کاربری

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
fa_IR: نام کاربری Themefores (برای بروزرسانی اتوماتیک)

en: Security check failed !
fa_IR: بررسی امنیتی شکست خورد!

en:  Incorrect User selected.
fa_IR:  کاربر نادرست انتخاب شده است

en:  Incorrect Assignment
fa_IR: تکلیف نادرست

en: SUBMISSION
fa_IR: ارسال

en: Download Attachment
fa_IR: دانلود ضمیمه

en: REMARKS (if any)
fa_IR: نکات و تذکرات

en: Allowed file types
fa_IR: انواع فایل های مجاز

en: maximum file size
fa_IR: حداکثر سایز فایل

en: GIVE MARKS
fa_IR: نمره دهی

en: Assignment Attachment deleted.
fa_IR: ضمیمه تکلیف حذف شد.

en: Upload Assignment
fa_IR: آپلود تکلیف

en: ERROR:
fa_IR: خطا:

en: File you upload must be valid file type
fa_IR: فایل آپلودی شما باید از انواع فایل های معتبر باشد

en: , and under
fa_IR: , و زیر

en: Invalid ID
fa_IR: شناسه نامعتبر

en: Unable to remove previous submissions
fa_IR: قادر به حذف ارسال های قبلی نمی باشد

en: RECENTLY UPLOADED
fa_IR: جدیدا آپلود شده

en: Please upload an Attachment.
fa_IR: لطفا یک ضمیمه آپلود کنید.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
fa_IR: سایز فایل آپلودی شما از میزان مجاز تعیین شده در دایرکتیو upload_max_filesize در فایل php.ini تجاوز کرده است.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
fa_IR: سایز فایل آپلودی شما از میزان مجاز تعیین شده در دایرکتیو MAX_FILE_SIZE در فرم HTML تجاوز کرده است.

en: The uploaded file was only partially uploaded. Please try again later.
fa_IR: تنها بخشی از فایل شما آپلود شد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Missing a temporary folder.
fa_IR: یک پوشه موقت از دست رفته است.

en: Failed to write file to disk.
fa_IR: نوشتن فایل بر روی دیسک شکست خورد.

en: A PHP extension stopped the file upload.
fa_IR: یک PHP extension مانع از آپلود فایل شد.

en: Attachment:
fa_IR: ضمیمه:

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Delete Attachment
fa_IR: حذف ضمیمه

en: Regarding WPLMS Assignments Upload Assignment Functionality : It seems like your PHP installation is missing "mime_content_type" or "finfo_file" functions which are crucial for detecting file types of uploaded attachments. Please update your PHP installation OR be very careful with allowed file types, so intruders won't be able to upload dangerous code to your website! | <a href="%1$s">Hide Notice</a>
fa_IR: باتوجه به قابلیت آپلود تکلیف در WPLMS Assignments : به نظر می رسد که نصب PHP شما فاقد عملکرد های  "mime_content_type" و "finfo_file" می باشد که برای تشخیص انواع فایل ضمایم آپلود شده ضروری می باشد. لطفا نصب PHP خود را بروزرسانی کرده یا خیلی مراقب نوع فایل های مجاز باشید تا مزاحمان قادر به آپلود کدهای خطرناک به وبسایت شما نباشند!  | <a href="%1$s">مخفی کردن هشدار</a>

en: Submitted by
fa_IR: ارسال شده توسط

en: Assignment awaiting moderation.
fa_IR: تکلیف در انتظار بررسی می باشد.

en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

en: (Edit)
fa_IR: (ویرایش)

en: Time Remaining
fa_IR: زمان باقیمانده

en: Days
fa_IR: روز

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: START ASSIGNMENT
fa_IR: شروع تکلیف

en: CONTINUE ASSIGNMENT
fa_IR: ادامه تکلیف

en: SUBMIT ASSIGNMENT
fa_IR: ارسال تکلیف

en: INACTIVE COURSE
fa_IR: غیرفعال کردن دوره

en: CHECK RESULTS
fa_IR: مشاهده نتیجه

en: Assignment can not be re-started
fa_IR: تکلیف قادر به شروع مجدد نمی باشد

en: TIME EXPIRED, PLEASE SUBMIT THE ASSIGNMENT
fa_IR: زمان انجام تکلیف به اتمام رسیده است. لطفا تکلیف را ارسال کنید

en: Assignment
fa_IR: تکلیف

en:  submitted by student
fa_IR:  توسط دانشجو ارسال شد

en: Assignment submitted by Student
fa_IR: تکلیف توسط دانشجو ارسال شد

en:  previous submissions removed ! Reloading page ...
fa_IR:  ارسال قبلی حذف شد ! بارگذاری مجدد صفحه ...

en: Assignment Reset for Selected User
fa_IR: تکلیف برای کاربر انتخاب شده بازنشانی شد

en: Could not find Assignment for User. Contact Admin.
fa_IR: قادر به یافتن تکلیف برای دانشجو نمی باشد. لطفا با مدیر تماس بگیرید.

en: Assignment results available
fa_IR: نتایج تکلیف در دسترس است

en:  days
fa_IR:  روز

en: ASSIGNMENT :
fa_IR: تکلیف :

en: MARKS :
fa_IR: نمره :

en: DURATION :
fa_IR: مدت زمان :

en:  out of
fa_IR:  از

en:  PENDING
fa_IR: [در انتظار بررسی]

en: Assignment scores
fa_IR: نمره تکلیف

en: This step is irreversible. All Assignment submissions would be reset for this user. Are you sure you want to Reset the Assignment for this User?
fa_IR: این مرحله غیر قابل برگشت است. همه تکالیف ارسال شده برای این دانشجو بازنشانی خواهد شد. آیا از انجام این کار مطمئن هستید؟

en: Confirm, Assignment reset for this User
fa_IR: تائید، تکلیف برای  دانشجو بازنشانی شود

en: Marks Saved
fa_IR: نمره ذخیره شد

en: Assignment Marks Saved
fa_IR: نمره تکلیف ذخیره شد

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Incorrect file format
fa_IR: فرمت نادرست فایل

en: File already selected
fa_IR: فایل، در حال حاضر انتخاب شده
