WPLMS Assignments - en to el_GR translation catalogue (38 entries)

en: Try again
el_GR: ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΞΑΝΑ

en:  Incorrect User selected.
el_GR:  ΕΠΙΛΟΓΗ ΛΑΘΟΥΣ ΧΡΗΣΤΗ.

en:  Incorrect Assignment
el_GR:  ΛΑΘΟΣ ΕΡΓΑΣΙΑ

en: SUBMISSION
el_GR: ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ

en: REMARKS (if any)
el_GR: ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ (ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ)

en: GIVE MARKS
el_GR: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

en: Assignment Attachment deleted.
el_GR: ΤΑ ΣΥΝΗΜΜΕΝΑ ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΑΝ

en: Upload Assignment
el_GR: ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΣΥΝΗΜΜΕΝΩΝ

en: , and under
el_GR: , ΚΑΙ ΥΠΟ

en: Delete Attachment
el_GR: ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΩΝ

en: %1$s at %2$s
el_GR: %1$s ΣΤΑ %2$s

en: (Edit)
el_GR: (ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ)

en: Time Remaining
el_GR: ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟΜΕΝΕΙ

en: Days
el_GR: ΗΜΕΡΕΣ

en: Hours
el_GR: ΩΡΕΣ

en: Minutes
el_GR: ΛΕΠΤΑ

en: START ASSIGNMENT
el_GR: ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

en: CONTINUE ASSIGNMENT
el_GR: ΣΥΝΕΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ

en: SUBMIT ASSIGNMENT
el_GR: ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

en: INACTIVE COURSE
el_GR: ΑΝΕΝΕΡΓΟ ΜΑΘΗΜΑ

en: CHECK RESULTS
el_GR: ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ

en: Assignment can not be re-started
el_GR: Η ΕΡΓΑΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ

en: TIME EXPIRED, PLEASE SUBMIT THE ASSIGNMENT
el_GR: ΛΗΞΗ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΤΑΧΩΡΙΣΤΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΑΣ

en: Assignment
el_GR: ΕΡΓΑΣΙΑ

en:  submitted by student
el_GR:  ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΘΗΤΗ

en: Assignment submitted by Student
el_GR: ΥΠΟΒΟΛΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΜΑΘΗΤΗ

en: Assignment Reset for Selected User
el_GR: ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ

en: Assignment results available
el_GR: ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΑΣ

en:  days
el_GR:  ΗΜΕΡΕΣ

en: ASSIGNMENT :
el_GR: ΕΡΓΑΣΙΑ :

en: MARKS :
el_GR: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ :

en: DURATION :
el_GR: ΔΙΑΡΚΕΙΑ :

en:  out of
el_GR:  ΣΤΑ

en:  PENDING
el_GR:  ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ

en: Confirm, Assignment reset for this User
el_GR: Αποδοχή, έγινε επανεκκίνηση της Εργασίας

en: Marks Saved
el_GR: ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ

en: Assignment Marks Saved
el_GR: ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ

en: Cancel
el_GR: ΑΚΥΡΩΣΗ
