Vibe Shortcodes - en to fa translation catalogue (239 entries)

en: Unable to send message! Please try again later..
fa: قادر به ارسال پیغام نمی باشد! لطفا دوباره تلاش کنید ...

en: Contact Form Submission
fa: ارسال فرم تماس

en: Message sent!
fa: پیغام ارسال شد!

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
fa: لطفا نام کاربری Envato Marketplace خود را وارد کنید.

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
fa: لطفا Envato Marketplace API Key خود را وارد کنید.

en: The API "set" is a required parameter.
fa: API "set" یک پارامتر اجباری می باشد.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
fa: Envato Marketplace "item ID"  یک پارامتر اجباری می باشد.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
fa: هنگام درخواست API یک خطای HTTP ناشناخته رخ داده است.

en: Try again
fa: دوباره تلاش کنید

en: An unknown error occurred
fa: خطای ناشناخته ای رخ داد

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
fa: افزونه به روزرسانی شده است ولی دوباره فعال نشده است. لطفا به صورت دستی افزونه را دوباره فعال کنید.

en: Plugin reactivated successfully.
fa: افزونه باموفقیت فعال شد.

en:  Plugin Updates
fa:  به روز رسانی های افزونه

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Key:
fa: کلید:

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
fa: <p>افزونه شما <span style="color:green"> فعال است</span></p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
fa: <p>ورودی شما <span style="color:red">نامعتبر است</span>,به روز رسانی خودکار<span style="color:red"> فعال نمی باشد</span>.</p>

en: Edit Key
fa: ویرایش کلید

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
fa: <p>قادر به اعتبارسنجی فعالسازی بروزرسانی نمی باشد.</p>

en: Add Key
fa: افزودن کلید

en: User name
fa: نام کاربری

en: Email
fa: ایمیل

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
fa: نام کاربری Themeforest (برای بروزرسانی خودکار )

en: Sending mail
fa: ارسال ایمیل

en: Error :
fa: خطا:

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Captcha Mismatch
fa: عدم تطابق Captcha

en: You do not have access to this content. <a href="%s" class="button"> Puchase </a> content for %s
fa: شما اجازه دسترسی به این محتوا را ندارید. <a href="%s" class="button"> خرید </a> محتوا برای %s

en: You do not have access to this content
fa: شما اجازه دسترسی به این محتوا را ندارید

en: EARNED
fa: درآمد

en: Check all Courses created by
fa: بررسی همه دوره های ایجاد شده توسط

en: More Courses by
fa: دوره های بیشتر

en: MEMBERS
fa: اعضاء

en: COURSES
fa: دوره ها

en: INSTRUCTORS
fa: اساتید

en: GROUPS
fa: گروه ها

en: SUBSCRIPTIONS
fa: اشتراک ها

en: SALES
fa: فروش ها

en: EARNINGS
fa: درآمد ها

en: SHOW HINT
fa: نمایش سرنخ

en: HINT
fa: سرنخ

en: FALSE
fa: نادرست

en: TRUE
fa: درست

en: Type Answer
fa: نوشتن پاسخ

en: Check Answer
fa: بررسی پاسخ

en: Explanation
fa: توضیحات

en: Type Keywords..
fa: نوشتن کلمات کلیدی ..

en: Search
fa: جستجو

en: Open first
fa: اول باز شود

en: First accordion will be open by default
fa: آکاردیون اول به صورت پیش فرض باز خواهد بود

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بلی

en: Insert Accordion Shortcode
fa: افزودن کد کوتاه آکاردیون

en: Accordion Title 1
fa: عنوان آکاردیون 1

en: Add the title of the accordion
fa: افزودن عنوان آکاردیون

en: Accordion Content
fa: محتوای آکاردیون

en: Add the content. Accepts HTML & other Shortcodes.
fa: افزودن محتوا، HTML و کدهای کوتاه دیگر پذیرفته می شوند.

en: Add Accordion Toggle
fa: افزودن Toggle آکاردیون

en: Link URL
fa: آدرس لینک

en: Add the button's url eg http://www.example.com
fa: افزودن url دکمه eg http://www.example.com

en: Button Style
fa: استایل دکمه

en: Select button style
fa: انتخاب استایل دکمه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Select the button's size
fa: انتخاب سایز دکمه

en: Hover Bg color
fa: رنگ هاور Bg

en: Select the button's on hover background color
fa: انتخاب رنگ پس زمینه در هاور دکمه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Select the button's text color
fa: انتخاب رنگ متن دکمه

en: Font Size
fa: سایز فونت

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Border Radius
fa: Radius حاشیه

en: Button Target
fa: Target دکمه

en: _self = open in same window. _blank = open in new window
fa: _self = در همان پنجره. _blank  = در پنجره جدید

en: Button Anchor
fa: Anchor دکمه

en: Replace button label with the text you enter.
fa: جایگزین کردن برچسب دکمه با متنی که وارد کردید.

en: Insert Button Shortcode
fa: درج کد کوتاه دکمه

en: Insert Columns Shortcode
fa: درج کد کوتاه ستون ها

en: Column Type
fa: نوع ستون

en: Select the type, ie width of the column.
fa: انتخاب نوع، ie عرض ستون.

en: Column Content
fa: محتوای ستون

en: Add the column content.
fa: افزودن محتوای ستون.

en: Add Column
fa: افزودن ستون

en: Start value of counter
fa: مقدار شروع شمارنده

en: Add a starting number
fa: افزودن یک عدد شروع

en: Maximum value of counter
fa: بیشترین مقدار شمارنده

en: Add the Tooltip text
fa: افزودن متن Tooltip

en: Total delay in finishing counter
fa: مجموع تاخیر در پایان کار شمارنده

en: Add the total duration of counter increment
fa: افزودن مجموع تاخیر در افزایش شمارنده

en: Increment unit
fa: واحد افزایش

en: Increment the counter by this value
fa: افزایش شمارنده با این مقدار

en: Insert Counter Shortcode
fa: افزودن کد کوتاه شمارنده

en: Icon type
fa: نوع آیکون

en: Select Icon type
fa: انتخاب نوع آیکون

en: Icon Size
fa: سایز آیکون

en: Custom Style
fa: استایل اختصاصی

en: icon style
fa: استایل آیکون

en: Icon Color
fa: رنگ آیکون

en: Icon Bg Color
fa: رنگ پس زمینه آیکن

en: Icon Background color
fa: رنگ پس زمینه آیکن

en: Icon Hover Color
fa: رنگ هاور آیکن

en: Icon Hover Bg Color
fa: رنگ هاور Bg آیکون

en: Icon padding
fa: padding آیکون

en: Icon Background padding
fa: padding پس زمینه آیکون

en: Icon Bg Radius
fa: Bg Radius آیکن

en: Icon Background radius
fa: Radius پس زمینه آیکون

en: Insert Icon Shortcode
fa: درج کد کوتاه آیکون

en: Alert Style
fa: استایل هشدار

en: Select the alert's style, ie the alert colour
fa: انتخاب استایل هشدار، ie the alert colour

en: Alert Bg Color
fa: رنگ Bg هشدار

en: Alert Border Color
fa: رنگ حاشیه هشدار

en: Border color
fa: رنگ حاشیه

en: Text Color
fa: رنگ متن

en: Alert Text color
fa: رنگ متن هشدار

en: Alert Text
fa: متن هشدار

en: Add the alert's text
fa: افزودن متن هشدار

en: Insert Alert Shortcode
fa: درج کد کوتاه هشدار

en: Tooltip Text
fa: متن Tooltip

en: Tooltip Anchor
fa: لنگر Tooltip

en: Add the Tooltip anchor
fa: افزودن Tooltip anchor

en: Insert Tooltip Shortcode
fa: درج کد کوتاه Tooltip

en: Percentage Cover
fa: درصد پوشش

en: Only number eg:20
fa: فقط عدد eg:20

en: Style
fa: استایل

en: Tron or Custom
fa: Tron یا دلخواه

en: Circle Diameter
fa: قطر دایره

en: In pixels eg: 100
fa: به پیکسل eg: 100

en: Circle Thickness
fa: ضخامت دایره

en: In percentage
fa: به درصد

en: Progress  Text Color
fa: رنگ متن پیشرفت

en: Progress  Text color
fa: رنگ متن پیشرفت

en: Progress Circle Color
fa: رنگ دایره پیشرفت

en: Progress Circle color
fa: رنگ دایره پیشرفت

en: Some Content
fa: محتوا

en: Insert Round Progress Shortcode
fa: درج کد کوتاه پیشرفت دایره ای

en: Color
fa: رنگ

en: Select progressbar color
fa: انتخاب رنگ نوار پیشرفت

en: Insert Progressbar Shortcode
fa: درج کد کوتاه نوار پیشرفت

en: Tabs Style
fa: استایل تب ها

en: select a style
fa: انتخاب یک استایل

en: Tabs theme
fa: پوسته تب ها

en: select a theme
fa: انتخاب یک پوسته

en: Insert Tab Shortcode
fa: درج کد کوتاه تب

en: Tab Title
fa: عنوان تب

en: Title of the tab
fa: عنوان تب

en: Title Icon
fa: آیکون عنوان

en: Tab Content
fa: محتوای تب

en: Add the tabs content
fa: افزودن محتوای تب

en: Add Tab
fa: افزودن تب

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background color & theme of note
fa: رنگ پس زمینه & پوسته یادداشت

en: Content
fa: محتوا

en: Note Content, supports HTML/Shortcodes
fa: محتوای یادداشت، پشتیبانی از HTML/Shortcodes

en: Insert Note Shortcode
fa: درج کد کوتاه یادداشت

en: Divider Class
fa: Class جداکننده

en: clear : To begin form new line. Change Size using : one_third,one_fourth,one_fifth,two_third. Use multiple styles space saperated
fa: clear : برای شروع از خط جدید. تغییر سایز با استفاده از: one_third,one_fourth,one_fifth,two_third. از استایل های چندتایی جدا شده با فاصله استفاده کنید

en: Insert Divider Shortcode
fa: درج کد کوتاه جداکننده

en: Tagline Style
fa: استایل Tagline

en: Select the Tagline style
fa: انتخاب استایل Tagline

en: Tagline
fa: شعار

en: Supports HTML content
fa: از محتوای HTML پشتیبانی می کند

en: Insert Tagline Shortcode
fa: درج کد کوتاه Tagline

en: Enter Popup ID
fa: شناسه پاپ آپ را وارد کنید

en: Anchor Style
fa: استایل Anchor

en: Popup/Modal Anchor
fa: Anchor پاپ آپ/Modal

en: Supports HTML & Shortcodes
fa: از HTML  و کدهای کوتاه پشتیبانی می کند

en: Show Popup on Page-load
fa: نمایش پاپ آپ در هنگام لود صفحه

en: Insert Popups Shortcode
fa: درج کد کوتاه پاپ آپ ها

en: Enter Testimonial ID
fa: افزودن شناسه توصیه نامه

en: Number of Characters to show
fa: تعداد کاراکترها برای نمایش

en: If number of characters entered above is less than Testimonial Post length, Read more link will appear
fa: درصورتیکه تعداد کاراکتری که در بالا وارد کردید از طول متن "توصیه نامه" کمتر باشد، دکمه "بیشتر بخوانید" ظاهر می شود.

en: Insert Testimonial Shortcode
fa: درج کد کوتاه توصیه نامه

en: Enter Course ID
fa: افزودن شناسه دوره

en: Insert Course Shortcode
fa: افزودن کد کوتاه دوره

en: Select Side
fa: انتخاب Side

en: Insert PullQuote Shortcode
fa: درج کد کوتاه PullQuote

en: Member Image
fa: تصویر عضو

en: Image url of team member
fa: آدرس تصویر عضو تیم

en: Member Name
fa: نام عضو

en: Name of team member (HTML allowed)
fa: نام عضو تیم (HTML مجاز است)

en: Designation
fa: تعیین

en: Designation of Team Member (HTML allowed)
fa: تعیین عضو تیم (HTML مجاز است)

en: Insert Team Member Shortcode
fa: درج کد کوتاه عضو تیم

en: Social Icon
fa: آیکون اجتماعی

en: Icon Link
fa: لینک آیکون

en: Add Social Information
fa: افزودن اطلاعات شبکه های اجتماعی

en: End Map Iframe code
fa: کد End Map Iframe

en: Enter your map iframce code including iframe tags
fa: کد map iframce خود که شامل iframe tags است را وارد کنید

en: Insert Google Maps Shortcode
fa: درج کد کوتاه نقشه گوگل

en: Select Thumb Size
fa: انتخاب سایز Thumb

en: Image size
fa: سایز تصویر

en: Attachment Ids
fa: شناسه های ضمایم

en: Attachment Ids separated by comma
fa: شناسه های ضمایم جدا شده با کاما

en: Insert Gallery Shortcode
fa: درج کد کوتاه گالری

en: Select Elastic Social Icon, takes size/color of text it is inserted in:
fa: انتخاب آیکن شبکه اجتماعی به حالت Elastic، takes size/color of text it is inserted in:

en: Size in pixels
fa: سایز به پیکسل

en: Enter Elastic font size in pixels
fa: سایز فونت Elastic  را به پیکسل وارد کنید

en: Insert Social Icon Shortcode
fa: درج کد کوتاه آیکن شبکه اجتماعی

en: Enter email
fa: ایمیل را وارد کنید

en: Email is sent to this email. Use comma for multiple entries
fa: ایمیل به این آدرس ارسال شود. برای ارسال به چندین آدرس، ایمیل های مقصد را بصورت جدا شده با کاما وارد کنید

en: Email Subject
fa: موضوع ایمیل

en: Subject of email
fa: موضوع ایمیل

en: Generate Contact Form Shortcode
fa: تولید کد کوتاه ContactForm

en: Label Text
fa: متن برچسب

en: Form Element
fa: عنصر فرم

en: select Form element type
fa: انتخاب نوع عنصر فرم

en: Enter Select Options
fa: گزینه های انتخاب را وارد کنید

en: Comma seperated options.
fa: گزینه ها جدا شده با کاما

en: Validation
fa: اعتبار سنجی

en: Add Form Element
fa: افزودن عنصر فرم

en: Enter Heading
fa: Heading را وارد کنید

en: Enter heading.
fa: heading را وارد کنید.

en: Insert Heading Shortcode
fa: درج کد کوتاه Heading

en: Enter Video iframe Code
fa: Video iframe Code وارد کنید

en: For Responsive iframe videos form Youtube, Vimeo,bliptv etc...
fa: برای Responsive iframe videos از Youtube, Vimeo,bliptv etc...

en: Insert iFrame Video Shortcode
fa: درج کد کوتاه iFrame Video

en: Enter Iframe Height
fa:  ارتفاع Iframe  را وارد کنید

en: Set iframe height
fa: تنظیم ارتفاع iframe

en: Enter iframe URL
fa: آدرس iframe را وارد کنید

en: For Responsive iframe based content, like Articulate storyline, iSpring content etc...
fa: برای محتوای iframe واکنشگرا، مثل  Articulate storyline, iSpring content etc...

en: Insert iFrame Shortcode
fa: درج کد کوتاه iFrame

en: Upload ZIP
fa: آپلود ZIP

en: Upload Library
fa: آپلود کتابخانه

en: Upload File
fa: آپلود فایل

en: Iframe source
fa: منبع Iframe

en: Maximum height of iFrame
fa: حداکثر ارتفاع iFrame

en: Insert Into Post
fa: درج داخل نوشته

en: Showing Content %d - %d from %d
fa: نمایش محتوای %d - %d از %d

en: No packages available
fa: هیچ بسته ای وجود ندارد

en: Please upload a Zip package with index.html file
fa: لطفا یک بسته زیپ شده حاوی فایل index.html آپلود کنید

en: No data found!
fa: داده ای یافت نشد!

en: Are you sure you want to remove this package?
fa: آیا از حذف این بسته اطمینان دارید؟

en: Choose a file to upload
fa: انتخاب فایل برای آپلود

en: Please choose a .zip package file
fa: لطفا یک فایل بسته .zip انتخاب کنید

en: The Upload file must be zip archive
fa: فایل آپلودی باید آرشیو zip شده باشد

en: File too big
fa: فایل خیلی بزرگ است

en: Please upload zip file, Index.html file not found in package
fa: لطلا فایل zip آپلود کنید، فایل Index.html در بسته پیدا نشد

en: Upload failed !
fa: آپلود شکست خورد !
