Vibe Custom Types - en to tr_TR translation catalogue (26 entries)

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Statistics
tr_TR: İstatistikler

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Course Category
tr_TR: Eğitim Kategorisi

en: Category
tr_TR: Kategori

en: Add New Course Category
tr_TR: Yeni Eğitim Kategorisi Ekle

en: All Categories
tr_TR: Tüm Kategoriler

en: Courses
tr_TR: Eğitimler

en: Course
tr_TR: Eğitim

en: Add New Course
tr_TR: Yeni Eğitim Ekle

en: All Courses
tr_TR: Tüm Eğitimler

en: Units
tr_TR: Bölümler

en: Unit
tr_TR: Bölüm

en: Add New Unit
tr_TR: Yeni Bölüm Ekle

en: All Units
tr_TR: Tüm Bölümler

en: Tag
tr_TR: Etiket

en: Add New Tag
tr_TR: Yeni Etiket Ekle

en: All Tags
tr_TR: Tüm Etiketler

en: Quizes
tr_TR: Sınavlar

en: Quiz
tr_TR: Sınav

en: All Quizes
tr_TR: Tüm Sınavlar

en: Delete
tr_TR: Sil

en: Days
tr_TR: Gün

en: Course Name
tr_TR: Eğitim Adı

en: Instructor Name
tr_TR: Eğitmen Adı

en: My Courses
tr_TR: Eğitimlerim
