Vibe Custom Types - en to sk_SK translation catalogue (672 entries)

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
sk_SK: Prosím, zadajte svoje užívateľské meno Envato.

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
sk_SK: Prosím, zadajte svoje Envato API kľúč.

en: The API "set" is a required parameter.
sk_SK: API "set" je povinný parameter.

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
sk_SK:  Envato Marketplace "item ID"  je povinný údaj.

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
sk_SK: Počas preverovania API došlo k neočakávanej chybe HTTP.

en: Try again
sk_SK: Skúste znova

en: An unknown error occurred
sk_SK: Vyskytla sa neznáma chyba

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
sk_SK: Plugin bol aktualizovaný, ale nemohol byť obnovený. Prosím aktivujte ručne.

en: Plugin reactivated successfully.
sk_SK: Plugin úspešne aktivovaný.

en:  Plugin Updates
sk_SK:  Aktualizácia pluginu

en: Username:
sk_SK: Užívateľské meno:

en: Key:
sk_SK: Kľúč:

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
sk_SK: <p>Vaša aktualizácia pluginu je <span style="color:green">aktívna</span></p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
sk_SK: <p>Váš vstup je <span style="color:red">neplatný</span>, automatické aktualizácie sú <span style="color:red">neaktívne</span>.</p>

en: Edit Key
sk_SK: Nastaviť kľúč

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
sk_SK: <P> Nemožno overiť aktivácia aktualizácie. </ P>

en: Add Key
sk_SK: Pridať kľúč

en: User name
sk_SK: Užívateľské meno

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
sk_SK: Themeforest užívateľské meno (pre automatické aktualizácie)

en: Statistics
sk_SK: Štatistika

en: Settings
sk_SK: Nastavenie

en: Course Category
sk_SK: Kategórie kurzov

en: Category
sk_SK: Kategórie

en: Add New Course Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu kurzov

en: All Categories
sk_SK: Všetky kategórie

en: Courses
sk_SK: Kurzy

en: Course
sk_SK: Kurz

en: Add New Course
sk_SK: Pridať nový kurz

en: All Courses
sk_SK: Všetky kurzy

en: Units
sk_SK: Videonávody

en: Unit
sk_SK: Videonávod

en: Add New Unit
sk_SK: Pridať nový videonávod

en: All Units
sk_SK: Všetky videonávody

en: Tag
sk_SK: Štítok

en: Add New Tag
sk_SK: Pridať nový štítok

en: All Tags
sk_SK: Všetky štítky

en: Quizes
sk_SK: Testy

en: Quiz
sk_SK: Test

en: All Quizes
sk_SK: Všetky testy

en: Question Bank
sk_SK: Otázka banky

en: Question
sk_SK: Otázka

en: All Questions
sk_SK: Všetky otázky

en: Question Tag
sk_SK: Otázka Tag

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Event
sk_SK: UdalosťPridať nové udalosti

en: Add New Events
sk_SK: Pridať nové udalosti

en: All Events
sk_SK: Všetky akcie

en: Event type
sk_SK: Typ akcie

en: Add New Event type
sk_SK: Pridať nový typ udalosti

en: All Event types
sk_SK: Všetky typy udalostí

en: Assignments
sk_SK: Úlohy

en: Assignment
sk_SK: Úloha

en: Add New Assignment
sk_SK: Pridať novú úlohu

en: All Assignments
sk_SK: Všetky úlohy

en: Assignment type
sk_SK: Typ úlohy

en: Add New Assignment type
sk_SK: Pridať nový typ úlohy

en: All Assignment types
sk_SK: Všetky typy úloh

en: Payments
sk_SK: Platobné styky

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Add New Payment
sk_SK: Pridať novú platbu

en: Certificate Template
sk_SK: Tip certifikátu

en: Certificates Template
sk_SK: Tipy certifikátov

en: Add New Certificate
sk_SK: Pridať nový certifikát

en: Certificate Templates
sk_SK: Tip certifikátu

en: Linkage
sk_SK: Väzby

en: Add New Link
sk_SK: Pridať nový odkaz

en: All Links
sk_SK: Všetky odkazy

en: Level
sk_SK: Úroveň

en: Add New Level
sk_SK: Pridať novú úroveň

en: All Levels
sk_SK: Všetky úrovne

en: Location
sk_SK: Umiestnenie

en: Testimonials
sk_SK: Ohlasy

en: Testimonial
sk_SK: Ohlas

en: All Testimonials
sk_SK: Všetky ohlasy

en: Popups
sk_SK: Vyskakovacie okná

en: Popup
sk_SK: Vyskakovacie okno

en: All Popups
sk_SK: Všetky vyskakovacie okná

en: Post Sub-Title
sk_SK: Názov Post Sub

en: Post Sub- Title.
sk_SK: Názov Post Sub.

en: Post Template
sk_SK: Príspevok šablóny

en: Select a post template for showing content.
sk_SK: Vyberte príspevok šablónu pre zobrazenie obsahu.

en: Content on Left
sk_SK: Obsah na ľavej strane

en: Content on Right
sk_SK: Obsah na pravej strane

en: Full Width
sk_SK: Plné zobrazenie

en: Sidebar
sk_SK: Bočný panel

en: Select a Sidebar | Default : mainsidebar
sk_SK: Vyberte bočného panela | Predvolené: mainsidebar

en: Show Page Title
sk_SK: Zobraziť názov stránky

en: Show Page/Post Title.
sk_SK: Zobraziť názov/príspevok stránky

en: Show Author Information
sk_SK: Zobraziť informácie o autorovi

en: Author information below post content.
sk_SK: Autorové informácie nižsie obsahu príspevku

en: Show Breadcrumbs
sk_SK: Zobraziť breadcrumbs

en: Show breadcrumbs.
sk_SK: Zobraziť breadcrumbs.

en: Show Prev/Next Arrows
sk_SK: Zobraziť predchádzajúci/ďalsí (šípku)

en: Show previous/next links on top below the Subheader.
sk_SK: Zobraziť predchádzajúce/ďalšie odkazy na vrchu pod podhlavičkou.

en: Page Sub-Title
sk_SK: Stránka podtitulku

en: Page Sub- Title.
sk_SK: Stránka podtitulku.

en: Select Sidebar | Sidebar : mainsidebar
sk_SK: Vybrať Sidebar | Sidebar: mainsidebar

en: Total Duration of Course
sk_SK: Celková doba trvania kurzu

en: Duration of Course (in %s)
sk_SK: Dĺžka trvania kurzu (v %s )

en: Total number of Students in Course
sk_SK: Celkový počet študentov v kurze

en: Total number of Students who have taken this Course.
sk_SK: Celkový počet študentov, ktorí budú v tomto kurze.

en: Auto Evaluation
sk_SK: Automatické hodnotenie

en: Course Start Date
sk_SK: Dátum začatia kurzu

en: Date from which Course Begins
sk_SK: Dátum, od ktorého začína kurz.

en: Maximum Students in Course
sk_SK: Maximum študentov v kurze

en: Maximum number of students who can pursue the course at a time.
sk_SK: Maximálny počet študentov, ktorí môžu pokračovať v kurze naraz.

en: Excellence Badge
sk_SK: Hlavný odznak

en: Badge Percentage
sk_SK: Percento odznaku

en: Badge is given to people passing above percentage (out of 100)
sk_SK: Odznak je venovaný študentom nad x percent (zo 100)

en: Badge Title
sk_SK: Názov odznaku

en: Title is shown on hovering the badge.
sk_SK: Názov je zobrazený na vznášajúcom odznaku.

en: Completion Certificate
sk_SK: Dokončený certifikát

en: Select a Certificate Template
sk_SK: Vyberte šablónu certifikátu

en: Passing Percentage
sk_SK: Prechodné percento

en: Course passing percentage, for completion certificate
sk_SK: Prechodné percento kurzu, pre completný certifikát

en: Drip Feed
sk_SK: Odkvapkácanie Feed

en: Enable Drip Feed course
sk_SK: Povoliť odkvapkávaniu Feed kurz

en: Course Curriculum
sk_SK: Osnova kurzu

en: Course Retakes
sk_SK: Opravné kurzu

en: Set number of times a student can re-take the course (0 to disable)
sk_SK: Nastavenie počtu prípadov, koľkokrát sa môže študent znovu zúčastniť kurzu (0 pre vypnutie)

en: Course Forum
sk_SK: Fórum kurzu

en: Connect Forum with Course.
sk_SK: Pripojenie fóra s kurzom.

en: Course Group
sk_SK: Skupina kurzu

en: Connect a Group with Course.
sk_SK: Pripojiť skupinu s kurzom.

en: Course specific instructions
sk_SK: Špecifické inštrukcie kurzu

en: Course specific instructions which would be shown in the Start course/Course status page
sk_SK: Dokončenie certifikátu

en: Course Completion Message
sk_SK: Správa po dokončený kurzu

en: This message is shown to users when they Finish submit the course
sk_SK: Táto správa sa zobrazí používateľom, keď predloží dokončený kurz

en: Free Course
sk_SK: Voľný kurz

en: PMPro Membership
sk_SK: PMPro Členstvo

en: Associated Product
sk_SK: Pridružený product

en: Associated Product with the Course.
sk_SK: Pridru

en: General
sk_SK: Všeobecný

en: Unit Description
sk_SK: Popis videonávodu

en: Small Description.
sk_SK: Malý popis.

en: Unit Type
sk_SK: Tip videonávodu

en: Select Unit type from Video , Audio , Podcast, General ,
sk_SK: Vyberte typ jednotky pre video, audio, podcast, všeobevné

en: Free Unit
sk_SK: Voľný videonávod

en: Set Free unit, viewable to all
sk_SK: Nastaviť voľný videonávod, viditeľný pre všetkých

en: Unit Duration
sk_SK: Trvanie videonávodu

en: Duration in
sk_SK: Čas trvania v

en: Unit Forum
sk_SK: Tip fóra

en: Connect Forum with Unit.
sk_SK: Pripojiť fórum s videonávodom.

en: Connect Assignments
sk_SK: Pripojiť úlohu

en: Select an Assignment which you can connect with this Unit
sk_SK: Vyberte úlohu, ktorá bude pripojená s týmto videonávodom

en: True or False
sk_SK: Pravda alebo lož

en: Multiple Choice
sk_SK: Násobok voľby

en: Multiple Correct
sk_SK: Korektný násobok

en: Sort Answers
sk_SK: Radenie odpovede

en: Match Answers
sk_SK: Porovnať odpovede

en: Fill in the Blank
sk_SK: Vyplniť prázdne miesto

en: Dropdown Select
sk_SK: Rozbaľovací výber

en: Small Text
sk_SK: Malý text

en: Large Text
sk_SK: Veľký text

en: Question Type
sk_SK: Tip otázky

en: Select Question type,
sk_SK: Vyberte tip otázky,

en: Question Options (For Single/Multiple/Sort/Match Question types)
sk_SK: Možnosti otázky (pre jednu osobu / viac / druh typov / porovnať otázku)

en: Single/Mutiple Choice question options
sk_SK: Jednotlivé / viacnásobná voľba otázok

en: Correct Answer
sk_SK: Správna odpoveď

en: Enter (1 = True, 0 = false ) or Choice Number (1,2..) or comma saperated Choice numbers (1,2..) or Correct Answer for small text (All possible answers comma saperated) | 0 for No Answer or Manual Check
sk_SK: Enter (1 = True, 0 = False) alebo voľba číslo (1,2 ..), alebo čiarkami saperated Choice čísla (1,2 ..) alebo správnu odpoveď na malého textu (všetky možné odpovede čiarka saperated) | 0 pre nezodpovedá alebo Manual Check

en: Answer Hint
sk_SK: Tip odpovede

en: Add a Hint/clue for the answer to show to student
sk_SK: Pridať označenie / vodítko odpovede ukázať študentovi

en: Quiz Subtitle
sk_SK: Titulok testu

en: Quiz Subtitle.
sk_SK: Titulok testu.

en: Connected Course
sk_SK: Pripojenie kurzu

en: Quiz Duration
sk_SK: Dĺžka testu

en: Quiz duration in
sk_SK: Dĺžka kvízu v

en:  Enables Timer & auto submits on expire. 9999 to disable.
sk_SK:  Povoliť časovať & keď vyprší automaticky predloží. 9999 pre zakázanie.

en: Auto Evaluate Results
sk_SK: Automaticky vyhodnotiť

en: Evaluate results as soon as quiz is complete. (* No Large text questions ), Diable for manual evaluate
sk_SK: Vyhodnotenie výsledkov akonáhle test je kompletný. (* Žiadne veľké textové otázky), Diable pre ručné hodnotí

en: Number of Extra Quiz Retakes
sk_SK: Počet opravných extra testov

en: Student can reset and start the quiz all over again. Number of Extra retakes a student can take.
sk_SK: Študent môže obnoviť a spustiť test znovu. Počet opravných, ktoré študent môže absolvovať.

en: Post Quiz Message
sk_SK: Správa príspevku testu

en: This message is shown to users when they submit the quiz
sk_SK: Táto správa sa zobrazí používateľom, keď predloží kvíz

en: Dynamic Quiz
sk_SK: Dynamický test

en: Dynamic quiz automatically selects questions.
sk_SK: Dynamický kvíz automaticky vyberie otázky.

en: Dynamic Quiz Question tags
sk_SK: Značka otázky pre dynamický test

en: Select Question tags from where questions will be selected for the quiz.(required if dynamic enabled)
sk_SK: Vyberte priradenie otázky z miesta, kde budú vybrané otázky k testu. (Povinné, ak dynamický povolené)

en: Randomize Quiz Questions
sk_SK: Náhodný otázkový test

en: Random Question sequence for every quiz
sk_SK: Náhodné otázky sekvencie pre každý kvíz

en: Quiz Questions
sk_SK: Otázky testu

en: Quiz questions for Static Quiz only
sk_SK: Otázka testu pre statický test

en: Author Name
sk_SK: Meno autora

en: Enter the name of the testimonial author.
sk_SK: Zadajte názov posudku autora.

en: Designation
sk_SK: Označenie

en: Enter the testimonial author's designation.
sk_SK: Zadajte posudok autora označenie.

en: Associated Courses
sk_SK: Súvisiace kurzy

en: Associated Courses with this product. Enables access to the course.
sk_SK: Súvisiace kurzy s týmto produktom. Umožňuje prístup do kurzu.

en: Subscription
sk_SK: Predplatné

en: Enable if Product is Subscription Type (Price per month)
sk_SK: Povoliť prípade, že produkt Predplatné Typ (Cena za mesiac)

en: Subscription Duration
sk_SK: Trvanie predplatného

en: Duration for Subscription Products (in
sk_SK: Doba trvania predplatného produktov (v

en: Event Sub-Title
sk_SK: Povoliť podtitulok

en: Event Sub-Title.
sk_SK: Povoliť podtitulok.

en: Select Course for which the event is valid
sk_SK: Vyberte kurz, pre ktorú je udalosť platná

en: Connect an Assignment
sk_SK: Pripojiť úlohu

en: Select an Assignment which you can connect with this Event
sk_SK: Vyberte úlohu, ktorú je možné pripojiť k tejto udalosti

en: Event Icon
sk_SK: Ikona udalosti

en: Click on icon to  select an icon for the event
sk_SK: Kliknite na ikonu a vyberte ikonu udalosti

en: Event Color
sk_SK: Farba udalosti

en: Select color for Event
sk_SK: Zvoľte farbu pre udalosti

en: Start Date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Date from which Event Begins
sk_SK: Dátum, od ktorého udalosť začne

en: End Date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: Date on which Event ends.
sk_SK: Dátum, kedy udalosť končí.

en: Start Time
sk_SK: Čas štartu

en: End Time
sk_SK: Čas konca

en: Show Location
sk_SK: Zobraziť umiestnenie

en: Show Location and Google map with the event
sk_SK: Zobraziť umiestnenie a Google mapu v udalosti

en: Location of event
sk_SK: Umiesnenie udalosti.

en: Additional Information
sk_SK: Ďalšie informácie

en: Point wise Additional Information regarding the event
sk_SK: Ukázať ďalšie informácie týkajúce sa udalosti

en: More Information
sk_SK: Ďalšie informácie

en: Supports HTML and shortcodes
sk_SK: Podporuje HTML a Shortcodes

en: Private Event
sk_SK: Súkromná udalosť

en: Only Invited participants can see the Event
sk_SK: Len pozvaní účastníci môžu vidieť udalosť

en: Associated Product for Event Access
sk_SK: Priradiť produkt pre vybranú udalosť

en: Purchase of this product grants Event access to the member.
sk_SK: Nákup tohto produktu umožňuje prístup k udalosti člena.

en: From
sk_SK: Od

en: Date on which Payment was done.
sk_SK: Odo dňa, kedy bola platba vykonaná.

en: To
sk_SK: na

en: Instructor and Commissions
sk_SK: Inštruktor a komisie

en: Instructor commissions
sk_SK: Provízia inštruktora

en: Background Image/Pattern
sk_SK: Obrázok na pozadí / vzor

en: Add background image
sk_SK: Pridať obrázok na pozadí

en: Enable Print & PDF
sk_SK: Povoliť tlač & PDF

en: Displays a Print and Download as PDF Button on top right corner of certificate
sk_SK: Zobrazí

en: Certificate Width
sk_SK: Šírka certifikátu

en: Add certificate width
sk_SK: Pridať šírku certifikátu

en: Certificate Height
sk_SK: Výška certifikátu

en: Add certificate height
sk_SK: Pridať výšku certifikátu

en: Custom Class
sk_SK: Vlastný typ

en: Add Custom Class over Certificate container.
sk_SK: Pridať vlastný typ pre certifikát kontajnera.

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Add Custom CSS for Certificate.
sk_SK: Pridať vlastné CSS pre certifikát.

en: NOTE:
sk_SK: POZNÁMKA:

en: Assignment Sub-Title
sk_SK: Podtitulok úlohy

en: Assignment Sub-Title.
sk_SK: Podtitulok úlohy.

en: Assignment Maximum Marks
sk_SK: Priradenie maxima bodov úlohy

en: Set Maximum marks for the assignment
sk_SK: Nastaviť maximum bodov pre úlohu

en: Set Maximum Time limit for Assignment ( in
sk_SK: Mastavenie maximálneho časového limitu pre úlohu (in

en: Include in Course Evaluation
sk_SK: Zahrnúť do hodnotenia predmetu

en: Include assignment marks in Course Evaluation
sk_SK: Zahrnúť priraďovanie bodov pri hodnotení predmetu

en: Include in Course
sk_SK: Zahrnúť do kurzu

en: Assignments marks will be shown/used in course evaluation
sk_SK: Priradenie bodov sa zobrazí / používať na hodnotenie kurzu

en: Assignment Submissions
sk_SK: Odovzdané úlohy

en: Select type of assignment submissions
sk_SK: Vyberte typ postúpenia podania

en: Attachment Type
sk_SK: Typ prílohy

en: Select valid attachment types
sk_SK: Vyberte platné typy príloh

en: Attachment Size (in MB)
sk_SK: Veľkosť prílohy (v MB)

en: Set Maximum Attachment size for upload ( set less than
sk_SK: Nastevenie maximálnej veľkosti príloh pre upload (nastavený menej ako

en: Width (in px)
sk_SK: Šírka (v px)

en: Set Maximum width of popup
sk_SK: Mastavenie maximálnej šírky pre popup

en: Height (in px)
sk_SK: Výˇksa

en: Set Maximum height of popup
sk_SK: Nastevenie maximálnej výšky pre popup

en: Add custom class to popup
sk_SK: Pridať vlasntý typ pre popup

en: Add Custom CSS
sk_SK: Pridať vlastné CSS

en: Custom CSS for Popup
sk_SK: Vlasnté CSS pre Popup

en: Connect this question to a course
sk_SK: Pripojte túto otázku do kurzu

en: Connected Unit
sk_SK: Pripojiť videonávod

en: Connect this question to a Unit
sk_SK: Pripojiť túro otázku na videonávod

en: Post Settings
sk_SK: Nastaviť poštu

en: Page Settings
sk_SK: Nastaviť stranu

en: Course Settings
sk_SK: Nastaviť kurz

en: Course Product
sk_SK: Nastaviť produkt

en: Course Membership
sk_SK: Nastaviť členstvo

en: Unit Settings
sk_SK: Nastaviť videonávod

en: Question Settings
sk_SK: Nastaviť otázku

en: Quiz Settings
sk_SK: Nastaviť test

en: Testimonial Author Information
sk_SK: Informácie o osvedčení autora

en: Payments Settings
sk_SK: Nastavenie platby

en: Certificate Template Settings
sk_SK: Nastavenie šablóny certifikátu

en: Popup Settings
sk_SK: Nastavenie Popup

en: Product Course Settings
sk_SK: Nastavenie produktu kurzu

en: WPLMS Events Settings
sk_SK: WPLMS Nastavenie udalosti

en: WPLMS Assignments Settings
sk_SK: WPLMS Nastavenie úlohy

en: Page Builder
sk_SK: Tvorce stránky

en: Security check Failed. Contact Administrator.
sk_SK: Bezpečnostná kontrola zlihala. Kontaktujte administrátorom.

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: Select Module
sk_SK: Vybrať modul

en: Select a WPLMS Module Type
sk_SK: Vyberte typ WPLMS modulu

en: Set Taxonomy
sk_SK: Nastaviť Taxonomy

en: All
sk_SK: Všetko

en: Optional
sk_SK: Voliteľný

en: Set Taxonomy Term
sk_SK: Nastaviť termín taxonomy

en: Specific Module/s Ids
sk_SK: Zvláštne modul / s IDS

en: Optional, Enter comma saperated modules for more than one module
sk_SK: Voliteľné, zadajte čiarku pre oddelenie viacej modulov ako jeden

en: Export content
sk_SK: Exportovať obsah

en: Export content of the module
sk_SK: Exportovať obsah pre tento modul

en: Export Settings
sk_SK: Exportovať nastavenia

en: Export module settings
sk_SK: Expotovať nasavenia modulov

en: Export Taxonomies
sk_SK: Exportovať taxonomie

en: Optional taxonomies and relationships
sk_SK: Voľiteľné taxonomie a vsťahy

en: Export Comments
sk_SK: Exportovať komentáre

en: Exports reviews for courses, Answers for Questions and Assignments
sk_SK: Exportovať recenzie kurzov, odpovede na otázky a úlohy

en: Export connected modules
sk_SK: Exportovať pripojenia modulov

en: Export connected modules, like units,quizzes,assignments with courses, questions with quizzes etc.
sk_SK: Exportovať pripojenia modulov, ako videonávodov, testov, úlohy z kurzov, otázky z testov atď.

en: Export Users
sk_SK: Exportovať užívateľov

en: Export user profiles
sk_SK: Exportovať užívateľské profily

en: Export Connected User data
sk_SK: Exportovať pripojenie užívateľských dát

en: Export user statuses for module/sub-modules
sk_SK: Exportovať užívateľský stav k modulom/ podmodulom

en: Start Point
sk_SK: Počiatočný bod

en: Starting Key count for module, recommended for larger exports
sk_SK: Spustiť kľúčový počet pre moduly, doporučené pri väčšom exporte

en: Number of Modules
sk_SK: Počet modulov

en: Maximum number of modules to import
sk_SK: Maximálny počet modulov pri nahrávaní

en: Generate Export File
sk_SK: Vytvoriť exportný súbor

en: Download Export File
sk_SK: Stiahnuť exportný súbor

en: Type
sk_SK: Typ

en: Title
sk_SK: Názov

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Author ID
sk_SK: Autorové ID

en: Excerpt
sk_SK: Výpis

en: Slug
sk_SK: Známka

en: Review/Note/Answer Count
sk_SK: Preskúmanie/Poznámka/Počet odpovedí

en: Terms
sk_SK: Podmienky

en: User Details
sk_SK: Uživateľské detaily

en: Connected Post
sk_SK: Pripojené príspevky

en: Parent ID
sk_SK: Rodičovské ID

en: Author Email
sk_SK: Email autora

en: User Timestamp
sk_SK: Užívateľov timestamp

en: User status
sk_SK: Užívateľov status

en: IMPORT SETTINGS
sk_SK: NAHRAŤ NASTAVENIA

en: Select File to upload [ Maximum upload size %s MB(s) ]
sk_SK: Vyberte súbor pre nahranie [ Maximálne nahranie o veľkosti %s MB(s) ]

en: Upload File
sk_SK: Nahrať súbor

en: Invalid parameters.
sk_SK: Chybný parameter.

en: No file sent.
sk_SK: Žiaden súbor nepriložený.

en: Exceeded filesize limit.
sk_SK: Prekročil sa maximálny limit veľkosti súboru.

en: Unknown errors.
sk_SK: Neznáma chyba.

en: Invalid file format.
sk_SK: Chybný formát súboru.

en: Import Complete
sk_SK: Nahrávanie kompletné

en: Import Failed
sk_SK: Nahrávanie zlyhalo

en: Unable to Create user
sk_SK: Nemožno vytvoriť užívateľa

en: Save Settings
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Unknown error.
sk_SK: Neznáma chyba.

en: Please save the changes again.
sk_SK: Prosím, uložte zmeny znova.

en: Some Uknown issue appeared, please contact us.
sk_SK: Objavil sa nejaký problém, neváhajte nás kontaktovať.

en: Please save the Page Builder changes !
sk_SK: Prosím uložte všetky zmeny na stránke !

en: Requested Slider was not found, Please check slider post id !
sk_SK: Požadovaný jazden nebol nájdený, prosím skontrolujte ID príspevku !

en: No Posts Id's found in given Custom Post Type.
sk_SK: Žiadne príspevky nejájdené v danom vlastnom type pošty.

en: Author Information missing.
sk_SK: Chýbajú informácie o autorovi.

en: You do not have permission to do that.
sk_SK: Vy na to nemáte oprávnenie.

en: Unable to get tweets from Twitter !
sk_SK: Nemožno získať tweets z Twitteru !

en: No public tweets found on Twitter !
sk_SK: Tweets niesú publikované na Twitter !

en: Term : Taxonomy Mismatch: Selected Term does not exist in Taxonomy !
sk_SK: Termín: nezhoda: vybraný termín neexistuje !

en: Featured Component does not Exist !
sk_SK: Najlepší komponet neexistuje !

en: Incorrect or Incompatible Audio Format !
sk_SK: Zvukový formát je nesprávny alebo nekompatibilný !

en: Incorrect or Incompatible Video Embed Code !
sk_SK: Video code je nesprávny alebo nekompatibilný !

en: Modal ID Incorrect, please recheck !
sk_SK: Modálne ID nesprávne, prosím skontrolujte !

en: Testimonial ID Incorrect, please recheck !
sk_SK: Odkaz ID nesprávny, prosím skontrolujte !

en: Post ID Incorrect, please recheck !
sk_SK: Odoslané ID nesprávne, prosím skontrolujte !

en: Seconds
sk_SK: Sekundy

en: Minutes
sk_SK:  Minúty

en: Hours
sk_SK:  Hodiny

en: Days
sk_SK:  dňoch

en: Weeks
sk_SK: Víkendy

en: Months
sk_SK: Mesiace

en: Years
sk_SK: Roky

en: Read more
sk_SK: Prečítajte si viac

en: REVIEWS
sk_SK: RECENZIA

en:  Comments
sk_SK:  Komentáre

en: Event
sk_SK: Udolosť

en: Start Date
sk_SK: Dátum začatia

en: End Date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: Start Time
sk_SK: Spustenie času

en: End Time
sk_SK: Koniec času

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Frequency
sk_SK: Frekvencia

en: Every
sk_SK: Každý

en: Venue
sk_SK: Miesto konania

en: View full details
sk_SK: Zobraziť všetky podrobnosti

en: LMS General Settings
sk_SK: LMS hlavné nastavenia

en: Student Login redirect
sk_SK: Presmerovať študenta po prihlásení

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Home page
sk_SK: Úvodná stránka

en: Profile page
sk_SK: Profil strany

en: My Courses page
sk_SK: Moja stranka kurzu

en: Dashboard page
sk_SK: Stránka hlavného panelu

en: Same page
sk_SK: Rovnaká strana

en: Default is home page
sk_SK: Východiskové nastavenie je domová stránka

en: Instructor Login redirect
sk_SK: Presmerovať inštruktora po prihlásení

en: Instructing Courses page
sk_SK: Inštruovať stranku kurzu

en: Enable One session per user
sk_SK: Povoliť jeden účet na jedného používateľa

en: A User can login from one unique user id (excludes administrators)
sk_SK: Užívateľ sa môže prihlásiť z jednej unikátnej ID (správcu nezahŕňa)

en: Hide Administrators in Instructors
sk_SK: Skryť aministrátorov za inštruktorov

en: Hide Administrator in all instructors page & elsewhere
sk_SK: Skryť administrátora vo všetkých inštruktorovaných stránkach & inde

en: Enable message to Instructor in Course Page
sk_SK: Povoliť správu inštruktorovi na stránke kurzu

en: Show WooCommerce/Pmpro account in profile
sk_SK: Zobraziť WooCommerce/Pmpro účet v profile

en: Display WooCommerce account in profile
sk_SK: Zobrazenie WooCommerce účtu v profile

en: Enable Student menus
sk_SK: Povoliť študentské menu

en: Adds New menu locations for Students
sk_SK: Pridáva nové umiestnenie v ponuke pre študentov

en: Enable Instructor menus
sk_SK: Povoliť inštruktorské menu

en: Adds New menu locations for Instructors
sk_SK: Pridáva nové umiestnenie v ponuke pre inštruktorov

en: Hide Members section in Single Course page
sk_SK: Skryť časť členov na jednej stránke kurzu.

en:  Hides member section in course pages
sk_SK:  Skyje členov sekcie na stránke kurzu

en: Show curriculum below Course description
sk_SK: Zobrazí osnovu kurzu pod popisom kurzu

en: Show curriculum below course description
sk_SK: Zobrazí osnovu kurzu pod popisom kurzu

en: Course Timeline Accordion style
sk_SK: Časová os kurzov "Accordion štýl"

en: Show curriculum accordion style
sk_SK: Zobraziť osnovu accordion štýl

en: Coming soon courses
sk_SK: Pripravujeme kurzy

en: Enable coming soon option for courses
sk_SK: Už čoskoro povolíme všetky možnosti kurzu

en: Enable Course Codes
sk_SK: Povoliť kód kurzov

en: Disable Auto allocation of Free courses
sk_SK: Zakáže aut. priďeľovanie bez. kurzov

en: Disables auto allocation of free courses
sk_SK: Zakáže automatické prideľovanie bezplatných kurzov

en: Enable Section Drip feed
sk_SK: Povoliť Drip Feed kurzy

en: Drip feed is applied section wise instead of unit wise.
sk_SK: Drip Feed je použité namiesto videonávodu

en: Show User progress in Course Admin
sk_SK: Zobraziť pokrok študenta v správe kurzu

en: Enable Unit/Quiz Start Date time
sk_SK: Povoliť videotutoriál/Dátum začatia testu

en: Units and Quizzes start at a particular date and time
sk_SK: Videonávod a kvíz začať v určitý deň a čas

en: Enable In-Course Quiz
sk_SK: Povoliť In-Course test

en: Quizzes open inside course like units
sk_SK: Test otvoriť v kurze za videotutoriálom

en: In-Course Quiz questions per page
sk_SK: V kurze kvízových otázok na stránku

en: set number of questions appearing per page in in-course quizzes
sk_SK: Nastaviť počet otázok uvedených na stránke v teste kurzu

en: Enable passing score for Quiz
sk_SK: Povoliť prechodné skóre pre test

en: Hide correct answers
sk_SK: Skryť správne odpovede

en: Correct answers in quizzes are not displayed unless student has finished/submitted the course.
sk_SK: Správne odpovede na kvízy sa nezobrazujú, ak študent dokončil / predložilo kurzu.

en: Enable negative marking
sk_SK: Povoliť negatívne označenie

en: Enables negative marking for questions in quizzes
sk_SK: Umožniť negatívne označenie pre otázky v teste

en: Enable Front end course deletion
sk_SK: Umožniť po skončení zmazať kurz

en: Instructors will be able to delete course and related content from front end
sk_SK: Inštruktory budú môcť odstrániť kurzy a príslušný obsah

en: Enable Course forum privacy
sk_SK: Povoliť privátne fóra kurzov

en: Only course students can access course forums
sk_SK: Iba študenti majú prístup k fóre kurzu

en: Default order in course directory
sk_SK: Predvolené poradie v adresári kurzu

en: Recent
sk_SK: Nedávny

en: Alphabetical
sk_SK: Abecedne

en: Number of Students
sk_SK: Počet študentov

en: Rating
sk_SK: Hodnosť

en: Default is menu order
sk_SK: Nastaviť východiskové menu

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Limit Number of Courses per Instructor
sk_SK: Maximálny počet kurzov na inštruktora

en: ( 0 for unlimited course per instructor )
sk_SK: ( 0 pre neobmedzené kurzy pre inštruktora )

en: Limit Number of Units Created per Instructor
sk_SK: Maximálny počet videotutoriálov vytvorených inštruktorom

en:  ( 0 for unlimited )
sk_SK:  ( 0 pre neobmedzene )

en: Limit Number of Quiz Created per Instructor
sk_SK: Maximálny počet testov vytvorených inštruktorom

en: (0 for unlimited course per instructor )
sk_SK: (0 pre neobmedzené kurzy na inštruktora)

en: You have reached your monthly post limit
sk_SK: Dosiahli ste svoj mesačný limit príspevkov.

en: Custom Field Value
sk_SK: Vlastná hodnota poľa

en: Custom Field for Student Value
sk_SK: Vlastné údaje pre hodnotenie študenta

en: Current Time Stamp
sk_SK: Aktuálna časová známka

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: No
sk_SK: Nie

en: Set Commissions
sk_SK: Nastaviť provízie

en: Pay Commissions
sk_SK: Zaplatiť provízie

en: Field Value Changed
sk_SK: Hodnota údaju sa zmenila

en: Error Field value not changed
sk_SK: Hodnota chybného údaju sa nezmenila

en: Error Field value not entered
sk_SK: Hodnota chybných údajov sa nezmenila

en: Student Value Changed
sk_SK: Študent zmenil údaj

en: Student value not changed
sk_SK: Študent nezmenil údaj

en: Student value not entered
sk_SK: Študent nezadal hodnotu

en: Set Instructor Commisions
sk_SK: Nastaviť províziu inštruktora

en: Instructor Commissions Saved
sk_SK: Inštruktorova provízia uložená

en: Instructor Commissions not saved, contact Site-Admin !
sk_SK: Provízie inštruktora niesú uložené, kontaktujte Admina !

en: Course Name
sk_SK: Meno kurzu

en: Instructor
sk_SK: Inštruktor

en: PERCENTAGE
sk_SK: PERCENTÁ

en: Set Commisions
sk_SK: Nastaviť províziu

en: Pay Instructor Commisions
sk_SK: Zaplatiť inštruktorovi provízie

en: Commission Payments on %s
sk_SK: Provízia z %s

en:  Commission Payments Saved
sk_SK:  Provízia uložená

en: Commission payments not saved !
sk_SK: Provízia nieje uložená !

en: CHECK NOW
sk_SK: SKONTROLOVAŤ TERAZ

en: SET TIME PERIOD
sk_SK: NASTAVIŤ ČASOVÚ PERIÓDU

en: Instructor Name
sk_SK: Meno inštruktora

en: Commission
sk_SK: Provízie

en: Pay via PayPal
sk_SK: Zaplatiť cez PayPal

en: Instructor Commission
sk_SK: Inštruktorská komisia

en: Mark as Paid
sk_SK: Označiť ako zaplatené

en: Import/Export WPLMS Elements
sk_SK: Import/Export WPLMS prvkov

en: Download and upload in CSV format. Import/Export WPLMS elements with user statuses: Courses, Quizzes, Units, Assignments, Questions and Events.
sk_SK: Stiahni si a nahrať vo formáte SCV. Import/Export WPLMS prvkov s používateľskými statusmi: kurzy, testy, videonávody, úlohy, otázky a udalosti.

en: EXPORT SETTINGS
sk_SK: EXPORT NASTAVENÍ

en: Overview
sk_SK: Prehľad

en: Students
sk_SK: Študenti

en: Download Stats
sk_SK: Stiahnuť štatistiky

en: My Courses
sk_SK: Moje kurzy

en: Daily
sk_SK: Denne

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Most Students
sk_SK: Väčšina študentov

en: Popular
sk_SK: Populárne

en: Subscriptions
sk_SK: Predplatné

en: Number of students
sk_SK: Pocet študentov

en: Total Students
sk_SK: Celkový počet študentov

en: Total Instructors
sk_SK: Všetci inštruktori

en: Total Course Taken
sk_SK: Celkovo prijatých kurzov

en: Total Badges
sk_SK: Celkový počet odznakov

en: Total Certificates
sk_SK: Celkový počet certifikátov

en: This year's monthly subscriptions
sk_SK: Tohtoročné mesačné predplatné

en: This month's daily subscriptions
sk_SK: Denné predplatné tento mesiac

en: Number of Courses Started
sk_SK: Celkový počet začatých kurzov

en: Total Students taking courses
sk_SK: Celkový počet študentov v kurzoch

en: Courses Started By Students
sk_SK: Kurzy začaté študentmi

en: Total Courses Finished by Students
sk_SK: Celkový počet kurzov ukončených študentami

en: Total Units Finished by Students
sk_SK: Celkový počet videonávodou ukončených študentami

en: Total Quiz Finished by Students
sk_SK: Celkový počet ukončených testov študentami

en: Prev
sk_SK: Predchádzajúci

en: Next
sk_SK: Ďalší

en: Download Standard Reports
sk_SK: Stiahnuť štandardné zostavy

en: Generate report
sk_SK: Generovať zostavy

en: Total Courses Evaluated by Instructor
sk_SK: Celkový počet kurzy zhodnotené inštruktorom

en: Total Quiz Evaluated by Instructor
sk_SK: Celkový počet testov zhotnotené inštruktorom

en: Total Active Students
sk_SK: Celkový počet aktívnych študentov

en: Total Course Students
sk_SK: Celkový počet študentov kurzu

en: Total Students in My Courses
sk_SK: Celkový počet študentov na mojich kurzoch

en: Total Badges given in My Courses
sk_SK: Celkový počet odznakov udelených na mojích kurzoch

en: Total Certificates given in My Courses
sk_SK: Celkový počet certifikátov udelených na mojich kurzoch

en: Total Students taking my courses
sk_SK: Celkový počet študentov zúčastnených na mojich kurzoch

en: My Courses Finished by Students
sk_SK: Moje kurzy ukončené študentami

en: My Units Finished by Students
sk_SK: Moje videotutoriály ukončené študentami

en: My Quiz Finished by Students
sk_SK: Moje testy kukončené študentami

en: SET QUIZ PASSING SCORE
sk_SK: POVOLIŤ PRECHODNÉ SKÓRE

en: NEGATIVE MARKS PER QUESTION
sk_SK: NESPRÁVNE BODY ZA OTÁZKU

en: Negative Marks per Question
sk_SK: Nesprávne body v otázke

en: Deduct marks for a Wrong answer.
sk_SK: Odpočítať body za zlú odpoveď.

en: COMING SOON
sk_SK: ČOSKORO

en: Coming soon Mode
sk_SK: Pripravujeme modul

en: Enable Coming soon mode
sk_SK: Povoliť pripravovaný modul

en: Coming Soon mode
sk_SK: Pripravujeme modul

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Top Menu for Students
sk_SK: Horné menu pre študentov

en: Main Menu for Students
sk_SK: Hlavné menu pre študentov

en: Mobile Menu for Students
sk_SK: Mobilné menu pre študentov

en: Top Menu for Instructor
sk_SK: Vrchné menu pre inštruktorov

en: Main Menu for Instructor
sk_SK: Hlavné menu pre inštruktorov

en: Mobile Menu for Instructor
sk_SK: Mobilné menu pre inštruktorov

en: Make Instructor
sk_SK: Vytvoriť inštruktora

en: There was some error
sk_SK: Bola tam nejaká chyba

en: Make Student
sk_SK: Vytvoriť študenta

en: Send Message
sk_SK: Poslať správu

en: Send Email
sk_SK: Poslať email

en: My Orders
sk_SK: Moje objednávky

en: My Membership
sk_SK: Moje členstvo

en: Code does not exist. Please check the code.
sk_SK: Kód neexistuje. Prosím, skontrolujte kód.

en: Congratulations! You are now added to the course.
sk_SK: Blahoželáme! Tie sa teraz pridajú do kurzu.

en: User already in course.
sk_SK: Užívateľ je už v kurze.

en: Maximum number of usage for course code exhausted
sk_SK: Maximálny počet použití kódu pre kurz bol vyčerpaný

en: Course Codes
sk_SK: Kód kurzu

en: Enter Course codes (XXX|2,YYY|4)
sk_SK: Kód kurzu (XXX|2,YYY|4)

en: Set Course purchase codes
sk_SK: Nastaviť kódy pri kúpe kurzu

en: Access Date
sk_SK: Dátum prístupu

en: Date on which unit is accessible
sk_SK: Dátum kedy je vidonávod prístupný

en: Access Time
sk_SK: Čas prístupu

en: Time after which unit is accessible
sk_SK: Čas počas ktorej je videonávod prístupný

en: Unit access date
sk_SK: Dátum prístupu videonávodu

en: Access date
sk_SK: Dátum prístupu

en: Unit access time
sk_SK: Prístupová doba videonávodu

en: Access time
sk_SK: Dobra prístupu

en: <strong>ERROR</strong>: User already logged in.
sk_SK: <Strong> CHYBA </ strong>: Užívateľ je už prihlásení.

en: WPLMS Course codes widget
sk_SK: Kódy WPLMS Kurz Widget

en: WPLMS Course Codes
sk_SK: Kódy WPLMS kurzu

en: Submit
sk_SK: Predložiť

en: Enter Course code
sk_SK: Zadajte kód kurzu

en: Place holder text
sk_SK: Prosím zadajte text

en: Course Codes input box text
sk_SK: Kód kurzu - text

en: Loading..
sk_SK: Načítavanie..

en: No more to load
sk_SK: Nič nenačítané

en: Confirm Delete?
sk_SK: Skutočne vymazať?

en: Saving...
sk_SK: Ukladanie...

en: Saved.
sk_SK: Uložiť.

en: Carousels/Rotating Blocks
sk_SK: Kolotoče / natáčania blokov

en: Title/Heading
sk_SK: Názov / nadpis

en: Heading
sk_SK: Nadpis

en: Show Title
sk_SK: Zobraziť názov

en: Show more link
sk_SK: Zobraziť ďalší odkaz

en: More Link (User redirected to this page on click)
sk_SK: Ďalšie väzby (užívateľ bude presmerovaný na túto stránku kliknutím)

en: Enter Post Type<br /><span style="font-size:11px;">(Select Post Type from Posts/Courses/Clients/Products ...)</span>
sk_SK: Zadajte typ príspevku<br /><span style="font-size:11px;">(Vyberte typ príspevkov z príspevkov/kuzorv/klientov/produktov...)</span>

en: post
sk_SK: príspevok

en: Enter Taxonomy Slug (optional)<br /><span style="font-size:11px;">(A "Taxonomy" is a grouping mechanism for posts. Like Category for Posts, Tags for Posts, Portfolio Type for Portfolio etc.. <a href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">more</a>)</span>
sk_SK: Zadajte Taxonomy Slug (optional)<br /><span style="font-size:11px;">(A "Taxonomy" is a grouping mechanism for posts. Like Category for Posts, Tags for Posts, Portfolio Type for Portfolio etc.. <a href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">more</a>)</span>

en: Or Enter Specific Post Ids
sk_SK: Zadajte konkréty špecifický Ids príspevku

en: Course Types [Only for Post type = Course]
sk_SK: Typy kurzov [Iba pre typ príspevku = Kurzu]

en: recent
sk_SK: nedávny

en: Carousel/Rotating Block Style
sk_SK: Carousel/rotačný block štýlu

en: excerpt
sk_SK: výňatok

en: Auto slide/rotate
sk_SK: Automatické posúvanie/rolovanie

en: Width each crousel block
sk_SK: Šírka každého crousel blok

en: Maximum Number of blocks in One screen
sk_SK: Maximálny počet blokov na jednej obrazovke

en: Minimum Number of blocks in one Screen
sk_SK: Minimálny počet blokov na jednej obrazovke

en: Total Number of Blocks
sk_SK: Celkový počet blokov

en: Excerpt Length in Block (in characters)
sk_SK: Výňatok dĺžka v bloku (v znakoch)

en: Show Link button on image hover
sk_SK: Zobraziť tlačidlo väzby na obrázku

en: Show Advanced settings
sk_SK: Zobraziť rozšírené nastavenia

en: * Custom Class name (Add Custom Class to this Block)
sk_SK: * názov vlastnej triedy (pridať vlastnú triedu do tohto bloku)

en: * Class for on containing Layout column
sk_SK: * trieda s obsahum rozvrhnutia stĺpcov

en: * Add Custom CSS (Use <strong>.</strong> for class name, <strong>:hover</strong> for hover styles etc..)
sk_SK: * Pridajte vlastné CSS (Use <strong>.</strong> pre názov triedy, <strong>:hover</strong> for hover styles etc..)

en: Filterable Posts
sk_SK: Filtrovateľné príspevky

en: Filterable Block Title
sk_SK: Filtrovateľné blokované príspevky

en: Select a Post Type
sk_SK: Vyberte typ príspevku

en: Featured Media Block Style
sk_SK: Najlepší štýl mediálneho množstva

en: Show All link
sk_SK: Zobraziť všetky odkazy

en: Column Width (in px)
sk_SK: Šírka stĺpca (v px)

en: Excerpt Length (in characters)
sk_SK: Výpis dĺžky (v znakoch)

en: Total Number of blocks
sk_SK: Celkový počet blokov

en: Show Pagination
sk_SK: Zobraziť stránkovanie

en: Show Link [Links to Post]
sk_SK: Zobraziť väzbu [Odkazy na väzbu]

en: Post Grid
sk_SK: Príspevok mriežky

en: Grid Title
sk_SK: Názov mriežky

en: Custom Post Type
sk_SK: Vlastný typ príspevku

en: Or Enter Specific Post Ids (comma saperated)
sk_SK: Zadajte konkréty špecifický Ids príspevku (oddeľte čiarkou)

en: Grid Masonry Layout
sk_SK: Šírka steny mriežky stĺpca (v px)

en: Grid Columns
sk_SK: Mriežky stĺpca

en: Masonry Grid Column Width(in px)
sk_SK: Šírka steny mriežky stĺpca (v px)

en: Spacing between Columns (in px)
sk_SK: Medzery medzi stĺpmi (v px)

en: Total Number of Blocks in Grid
sk_SK: Celkový počet blokov v mriežke

en: Enable Pagination (If infinite scroll is off)
sk_SK: Povoliť stránkovanie (Ak je nekonečný posúvania je vypnuté)

en: Reference Title
sk_SK: Názov referencie

en: Parallax Title
sk_SK: Parallax názov

en: Upload Parallax Background image
sk_SK: Nahráť Parallax Background image

en: Parallax Block Height (in px)
sk_SK: Parallax Block Výška (v px)

en: Parallax value (Scroll senstivity, lower value means higher scroll)
sk_SK: Parallax hodnota (Scroll senstivity, nižšia hodnota znamená vyššiu scroll)

en: Adjust background (in px)
sk_SK: Nastavenie pozadia (v px)

en: Top Padding(in px)
sk_SK: Horná výplň (v px)

en: Bottom Padding(in px)
sk_SK: Spodná výplň (v px)

en: Revolution Slider
sk_SK: Revolučný Slider

en: Select Slider
sk_SK: Vybrať Slider

en: Select a Sidebar
sk_SK: Zobraziť Sidebar

en: MainSidebar
sk_SK: MainSiderbar

en: Slider ID (for reference & Css)
sk_SK: ID slider (pre referenciu & Css)

en: Slide Style
sk_SK: Štýl slide

en: Animation Effect
sk_SK: Efekt animácie

en: Slider settings
sk_SK: Nastavenie slider.

en: Auto slide Images
sk_SK: Automatický bežec obrázku

en: Loop Slides
sk_SK: Ciklus slidra

en: Randomize Slides
sk_SK: Náhodne snímky

en: Show Slider Direction arrows
sk_SK: Zobraziť šírky posuvania slider

en: Show Slider Control buttons
sk_SK: Ukázať tlačidlo ovládania slider

en: Animation Duration (in ms)
sk_SK: Trvanie animácie (v ms)

en: Auto Animation Speed (in ms)
sk_SK: Automatická rýchlosť animácie (v ms)

en: Pause Slider On Hover
sk_SK: Tlačidlo pauzi viditeľné

en: 1/2 Column
sk_SK: 1/2 stĺpca

en: 1/3 Column
sk_SK: 1/3 stĺpca

en: 1/4 Column
sk_SK: 1/4 stĺpca

en: 2/3 Column
sk_SK: 2/3 stĺpca

en: 3/4 Column
sk_SK: 3/4 stĺpca

en: Full-Width Resizable Column
sk_SK: Plné zobrazenie Resizable stĺpca

en: FullScreen Stripe with Container
sk_SK: Plné zobrazenie vrstvy s kontajnerom

en: FullScreen Stripe
sk_SK: Plné zobrazenie vrstvy

en: COLUMNS
sk_SK: STĹPCE

en: CONTENT
sk_SK: OBSAH

en: SAVED LAYOUTS
sk_SK: ULOŽIŤ LAYOUTS

en: Enter name of Sample Layout
sk_SK: Zadajte názov rozvrhnutia Layout

en: Save Layout
sk_SK: Uložiť Layout

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save as New Layout
sk_SK: Uložiť ako nový layout

en: Generated Shortcode
sk_SK: Vygenerovať Shortcode

en: Show Page Content
sk_SK: Zobraziť obsah stránky

en: Latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: Closest Matching Address
sk_SK: Náhradná adresa

en: Street Address
sk_SK: Ulica

en: City
sk_SK: Mesto

en: State
sk_SK: Štát

en: Zip/Pin Code
sk_SK: ZIP/Pin kód

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Buddypress Groups is not Active
sk_SK: Buddypress skupina nieje aktívna

en: Select groups
sk_SK: Vybrať skupinu

en: Add Section
sk_SK: Pridať sekciu

en: Select Taxonomy
sk_SK: Vybrať taxonomy

en: Add More
sk_SK: Pridať ďalšie

en: Add Question
sk_SK: Pridať otázky

en: Type Question
sk_SK: Tip otázky

en: Marks for a Correct answer
sk_SK: Body za správnu odpoveď

en: Total marks for the Quiz :
sk_SK: Celkový počet bodov pre tento test :

en: Delete image
sk_SK: Zmazať obrázok

en: Add Gallery images
sk_SK: Pridať obrázok galérie

en: Add Images to Gallery
sk_SK: Pridať obrázky do galérie

en: Add to Gallery
sk_SK: Pridať do galérie

en: Delete audio file
sk_SK: Zmazať zvukový súbor

en: Add Audio Files
sk_SK: Pridať zvukový súbor

en: Add Audio
sk_SK: Pridať zvuk

en: Delete video file
sk_SK: Vymazať video súbor

en: Add Video Files
sk_SK: Pridať video súbor

en: Add Video
sk_SK: Pridať video
