Vibe Custom Types - en to fa_IR translation catalogue (880 entries)

en:  ( 0 for unlimited )
fa_IR:  (0 برای حالت نامحدود)

en:  Comments
fa_IR:  دیدگاه

en:  Commission Payments Saved
fa_IR:  پرداخت های کمیسیون ذخیره شد

en:  Enables Timer & auto submits on expire. 9999 to disable.
fa_IR:  زمان سنج و ارسال خودکار هنگام اتمام زمان را فعال می کند. برای غیر فعال کردن 0 را وارد کنید.

en:  Hides member section in course pages
fa_IR:  بخش اعضا در صفحه دوره را مخفی می کند

en:  I agree to these Terms and Conditions
fa_IR: با این شرایط و ضوابط موافقم

en:  Plugin Updates
fa_IR: به روزرسانی های افزونه

en: ( 0 for unlimited course per instructor )
fa_IR: (0 برای تعداد دوره های نامحدود)

en: (0 for unlimited course per instructor )
fa_IR: (0 برای تعداد دوره های نامحدود)

en: * Add Custom CSS (Use <strong>.</strong> for class name, <strong>:hover</strong> for hover styles etc..)
fa_IR: * CSSاختصاصی وارد کنید (Use <strong>.</strong> برای نام Class , <strong>:hover</strong> برای استایل هاور و ...)

en: * Class for on containing Layout column
fa_IR: * کلاس برای ستون حاوی چیدمان

en: * Custom Class name (Add Custom Class to this Block)
fa_IR: * نام Class دلخواه)افزودن Class دلخواه به این بلوک)

en: 1/2 Column
fa_IR: 1/2 ستون

en: 1/3 Column
fa_IR: 1/3 ستون

en: 1/4 Column
fa_IR: 1/3 ستون

en: 1/4 Column & 1/2 Column
fa_IR: 1/4 ستون و 1/2 ستون

en: 2/3 Column
fa_IR: 2/3 ستون

en: 3/4 Column
fa_IR: 3/4 ستون

en: <p>Unable to validate update activation.</p>
fa_IR: <p>قادر به تایید اعتبار بروزرسانی نمی باشد </p>

en: <p>Your input is <span style="color:red">not valid</span>, automatic updates is <span style="color:red">not active</span>.</p>
fa_IR: <p>ورودی شما <span style="color:red"> معتبر نیست </span>, بروزرسانی اتوماتیک <span style="color:red"> فعال نمیباشد </span>.</p>

en: <p>Your plugin update is <span style="color:green">active</span></p>
fa_IR: <p>بروزرسانی افزونه شما  <span style="color:green">فعال است</span></p>

en: <strong>ERROR</strong>: User already logged in.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: کاربر در حال حاضر وارد سایت شده است (لاگین کرده است).

en: A User can login from one unique user id (excludes administrators)
fa_IR: یک کاربر قادر است با یک شناسه کاربری یکتا لاگین کند (بغیر از مدیران)

en: Access Date
fa_IR: تاریخ دسترسی

en: Access Time
fa_IR: زمان دسترسی

en: Access date
fa_IR: تاریخ دسترسی

en: Access time
fa_IR: زمان دسترسی

en: Accuracy of email depends upon site traffic and resources.
fa_IR: دقت ارسال ایمیل به ترافیک و منابع سایت بستگی دارد

en: Activity
fa_IR: فعالیت

en: Add Answer explanation
fa_IR: افزودن توضیحات پاسخ

en: Add Audio
fa_IR: افزودن صوت

en: Add Audio Files
fa_IR: افزودن فایل های صوتی

en: Add Custom CSS
fa_IR: افزودن CSS اختصاصی

en: Add Custom CSS for Certificate.
fa_IR: افزودن CSS اختصاصی برای گواهی پایان دوره

en: Add Custom Class over Certificate container.
fa_IR: افزودن Class اختصاصی روی  container گواهی پایان دوره.

en: Add Gallery images
fa_IR: افزودن تصاویر گالری

en: Add Images to Gallery
fa_IR: افزودن تصاویر به گالری

en: Add Key
fa_IR: افزودن کلید

en: Add More
fa_IR: افزودن بیشتر

en: Add New Assignment
fa_IR: افزودن تکلیف جدید

en: Add New Assignment type
fa_IR: افزودن نوع تکلیف جدید

en: Add New Certificate
fa_IR: افزودن گواهی پایان دوره جدید

en: Add New Course
fa_IR: افزودن دوره جدید

en: Add New Course Category
fa_IR: افزودن دسته بندی جدید دوره

en: Add New Event type
fa_IR: افزودن نوع رویداد جدید

en: Add New Events
fa_IR: افزودن رویداد جدید

en: Add New Level
fa_IR: افزودن سطح جدید

en: Add New Link
fa_IR: افزودن لینک جدید

en: Add New Location
fa_IR: افزودن موقعیت جدید

en: Add New Payment
fa_IR: افزودن پرداخت جدید

en: Add New Quiz type
fa_IR: افزودن نوع آزمون جدید

en: Add New Tag
fa_IR: افزودن برچسب جدید

en: Add New Unit
fa_IR: افزودن جلسه جدید

en: Add Question
fa_IR: افزودن سوال

en: Add Section
fa_IR: افزودن بخش

en: Add Video
fa_IR: افزودن ویدئو

en: Add Video Files
fa_IR: افزودن فایل های ویدئویی

en: Add a Hint/clue for the answer to show to student
fa_IR: افزودن یک سرنخ برای پاسخ، جهت نمایش به دانشجو

en: Add background image
fa_IR: افزودن تصویر پس زمینه

en: Add certificate height
fa_IR: افزودن ارتفاع گواهی پایان دوره

en: Add certificate width
fa_IR: افزودن عرض گواهی پایان دوره

en: Add cover images to Profiles
fa_IR: افزودن تصویر کاور به پروفایل

en: Add custom class to popup
fa_IR: اضافه کردن class اختصاصی به پاپ آپ

en: Add to Gallery
fa_IR: افزودن به گالری

en: AddOns
fa_IR: افزونه ها

en: Additional Information
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Adds New menu locations for Instructors
fa_IR: افزودن مکان های فهرست جدید برای استاد

en: Adds New menu locations for Students
fa_IR: افزودن مکان های فهرست جدید برای دانشجویان

en: Adjust background (in px)
fa_IR: تنظیم پس زمینه (به px)

en: Admin
fa_IR: ادمین

en: Ajax disabled in course unit loads
fa_IR: AJAX در هنگام بارگذاری جلسه دوره غیرفعال شد

en: All
fa_IR: همه

en: All Assignment types
fa_IR: افزودن انواع تکالیف

en: All Assignments
fa_IR: همه تکالیف

en: All Categories
fa_IR: همه دسته بندی ها

en: All Courses
fa_IR: همه دوره ها

en: All Day
fa_IR: تمام روز

en: All Day
fa_IR: تمام روز

en: All Event types
fa_IR: همه انواع رویداد

en: All Events
fa_IR: همه رویدادها

en: All Levels
fa_IR: همه سطوح

en: All Links
fa_IR: همه لینک ها

en: All Locations
fa_IR: همه‌ی موقعیت ها

en: All Popups
fa_IR: همه پاپ آپ ها

en: All Questions
fa_IR: همه سوالات

en: All Quiz types
fa_IR: همه انواع آزمون

en: All Quizes
fa_IR: همه آزمون ها

en: All Tags
fa_IR: همه برچسب ها

en: All Testimonials
fa_IR: همه توصیه نامه ها

en: All Units
fa_IR: همه جلسات

en: Allow subscribed users to post Course reviews from Course home page. ( Recommended for Offline Courses )
fa_IR: اجازه به کاربران اشتراک گرفته برای بررسی دوره در صفحه دوره. (پیشنهاد شده برای دوره های آفلاین)

en: Alphabetical
fa_IR: حروف الفبا

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
fa_IR: خطا HTTP غیر مترقبه در درخواست API رخ داده است.

en: An all Day event
fa_IR: یک رویداد تمام روز

en: An unknown error occurred
fa_IR: خطای ناشناخته رخ داده است

en: Animation Duration (in ms)
fa_IR: مدت زمان انیمیشن (به ms)

en: Animation Effect
fa_IR: افکت انیمیشن

en: Answer Explanation
fa_IR: توضیحات پاسخ

en: Answer Hint
fa_IR: سرنخ پاسخ

en: Apply for Course
fa_IR: اعمال برای دوره

en: Assignment
fa_IR: تکلیف

en: Assignment Duration parameter
fa_IR: مدت زمان تکلیف

en: Assignment Evaluation
fa_IR: ارزیابی تکلیف

en: Assignment Maximum Marks
fa_IR: حداکثر نمره تکلیف

en: Assignment Maximum Time limit %s
fa_IR: حداکثر زمان تحویل تکلیف %s

en: Assignment Reset by Instructor
fa_IR: بازنشانی تکالیف توسط استاد

en: Assignment Start by user
fa_IR: تکلیف توسط کاربر شروع شد

en: Assignment Sub-Title
fa_IR: زیر عنوان تکلیف

en: Assignment Sub-Title.
fa_IR: زیر عنوان تکلیف.

en: Assignment Submissions
fa_IR: ارسال تکالیف

en: Assignment Submitted by user
fa_IR: ارسال

en: Assignment type
fa_IR: نوع تکلیف

en: Assignments
fa_IR: تکالیف

en: Assignments marks will be shown/used in course evaluation
fa_IR: نمره تکالیف در ارزیابی دوره استفاده یا نمایش داده شوند

en: Assignments will be displayed in Course Curriculum
fa_IR: تکالیف در برنامه درسی نمایش داده خواهند شد

en: Associated Courses
fa_IR: دوره های مرتبط

en: Associated Courses with this product. Enables access to the course.
fa_IR: دوره های مرتبط با این محصول. فعال کردن دسترسی به دوره.

en: Associated Product
fa_IR: محصول مرتبط

en: Associated Product for Event Access
fa_IR: محصول مرتبط با دسترسی رویداد

en: Associated Product with the Course.
fa_IR: محصول مرتبط با دوره.

en: Assume Drip duration same as Unit Duration. Duration between consecutive units.
fa_IR: فرض زمان قطره چکان با زمان جلسه. مدت زمان بین دو جلسه متوالی

en: Attachment Size (in MB)
fa_IR: سایز ضمیمه (به MB(

en: Attachment Type
fa_IR: نوع ضمیمه

en: Audio
fa_IR: صوت

en: Author Email
fa_IR: ایمیل نویسنده

en: Author ID
fa_IR: شناسه نویسنده

en: Author Information missing.
fa_IR: اطلاعات نویسنده گم شده.

en: Author Name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author information below post content.
fa_IR: اطلاعات نویسنده زیر محتوای نوشته

en: Auto Animation Speed (in ms)
fa_IR: سرعت انیمیشن خودکار (به ms)

en: Auto Evaluate Results
fa_IR: نتیجه ارزیابی اتوماتیک

en: Auto Evaluation
fa_IR: ارزیابی خودکار

en: Auto slide Images
fa_IR: تصاویر با اسلاید خودکار

en: Auto slide/rotate
fa_IR: اسلاید/چرخش خودکار

en: Automatically generate course progress based on duration (number of months/weeks/days/hours) passed in course.( Recommended for Offline Courses )
fa_IR: به طور خودکار وضعیت ترقی دوره را بر حسب زمان  (تعداد ماه ها/هفته ها/ روز ها/ساعت ها) گذشته در دوره تولید کن. (پیشنهاد شده برای دوره های آفلاین)

en: BP Profile Cover
fa_IR: کاور پروفایل BP

en: BP Social Connect
fa_IR: اتصال شبکه اجتماعی BP

en: Background Effect
fa_IR: افکت پس زمینه

en: Background Image/Pattern
fa_IR: تصویر/الگو پس زمینه

en: Badge Percentage
fa_IR: درصد نشان

en: Badge Title
fa_IR: عنوان نشان

en: Badge is given to people passing above percentage (out of 100)
fa_IR: نشان به کسانی اعطاء می شود بیشتر از درصد مشخص شده کسب کرده اند (از 100)

en: Before 1 Hours of Course expiry
fa_IR: 1 ساعت قبل از انقضاء دوره

en: Before 1 Hours of unit availability
fa_IR: 1 ساعت قبل از در دسترس قرار گرفتن جلسه

en: Before 12 Hours of Course expiry
fa_IR: 12 ساعت قبل از انقضاء دوره

en: Before 12 Hours of unit availability
fa_IR: 12 ساعت قبل از در دسترس قرار گرفتن جلسه

en: Before 24 Hours of Course expiry
fa_IR: 24 ساعت قبل از انقضاء دوره

en: Before 24 Hours of unit availability
fa_IR: 24 ساعت قبل از در دسترس قرار گرفتن جلسه

en: Before 6 Hours of Course expiry
fa_IR: 6 ساعت قبل از انقضاء دوره

en: Before 6 Hours of unit availability
fa_IR: 6 ساعت قبل از در دسترس قرار گرفتن جلسه

en: Bottom Padding(in px)
fa_IR: Padding پایین (به px)

en: Buddypress Groups is not Active
fa_IR: گروه های Buddypress فعال نمی باشند

en: CHECK NOW
fa_IR: همین الان چک کن

en: COLUMNS
fa_IR: ستون ها

en: COMING SOON
fa_IR: به زودی

en: CONTENT
fa_IR: محتوا

en: Carousel/Rotating Block Style
fa_IR: استایل بلوک چCarousel/Rotating

en: Carousels/Rotating Blocks
fa_IR: بلوک های Carousels/Rotating

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Certificate Height
fa_IR: ارتفاع گواهی پایان دوره

en: Certificate Template
fa_IR: قالب گواهی پایان دوره

en: Certificate Template Settings
fa_IR: تنظیمات قالب گواهی پایان دوره

en: Certificate Templates
fa_IR: قالب های گواهی پایان دوره

en: Certificate Width
fa_IR: عرض گواهی پایان دوره

en: Certificates Template
fa_IR: قالب گواهی پایان دوره

en: City
fa_IR: شهر

en: Click on icon to  select an icon for the event
fa_IR: برای انتخاب یک آیکون برای رویداد، روی آیکون کلیک کنید

en: Closest Matching Address
fa_IR: نزدیک ترین آدرس منطبق

en: Code does not exist. Please check the code.
fa_IR: کد وجود ندارد. لطفا چک کنید.

en: Column Width (in px)
fa_IR: عرض ستون (به px)

en: Coming Soon mode
fa_IR: حالت به زودی

en: Coming soon Mode
fa_IR: حالت به زودی

en: Coming soon courses
fa_IR: دوره های به زودی

en: Commission
fa_IR: کمیسیون

en: Commission Payments on %s
fa_IR: پرداخت های کمیسیون در %s

en: Commission payments not saved !
fa_IR: پرداخت های کمیسیون ذخیره نشد !

en: Commissions
fa_IR: کمیسیونها

en: Completion Certificate
fa_IR: گواهی پایان دوره

en: Configure and pay commissions to instructors.
fa_IR: پیکربندی و پرداخت کمیسیونها به اساتید

en: Confirm Delete?
fa_IR: از حذف مطمئنید؟

en: Congratulations! You are now added to the course.
fa_IR: تبریک! شما به دوره اضافه شدید.

en: Connect "Take this Course" button with an external link, defined in Course Pricing section.
fa_IR: ارتباط دکمه "این دوره را بردار" با یک لینک خارجی، تعریف شده در بخش قیمت دوره

en: Connect Assignments
fa_IR: اتصال تکالیف

en: Connect BadgeOS badges with WPLMS
fa_IR: اتصال نشان  BadgeOS دوره سیستم آموزشی

en: Connect Course button to an external page (Leave blank to skip)
fa_IR: ارتباط دکمه دوره به صفحه خارجی (برای رد شدن خالی بگذارید)

en: Connect Easy Digital downloads with WPLMS
fa_IR: اتصال دانلود آسان دیجیتال با WPLMS

en: Connect Forum with Course.
fa_IR: اتصال انجمن به دوره.

en: Connect Forum with Unit.
fa_IR: اتصال انجمن با جلسه.

en: Connect a Group with Course.
fa_IR: اتصال یک گروه به دوره.

en: Connect an Assignment
fa_IR: اتصال یک تکلیف

en: Connect this question to a Unit
fa_IR: اتصال این سوال به یک جلسه

en: Connect this question to a course
fa_IR: اتصال این سوال به دوره

en: Connect your BuddyPress site with Social networks Login &  Registration
fa_IR: اتصال سایت بادی پرس خود با شبکه های اجتماعی

en: Connected Course
fa_IR: دوره متصل شده

en: Connected Post
fa_IR: نوشته مرتبط

en: Connected Unit
fa_IR: جلسه مرتبط

en: Connecting a quiz with a course would force the quiz to be available to users who have taken the course.
fa_IR: ارتباط یک آزمون و دوره باعث میشود آزمون برای کاربرانی که دوره را گرفته اند در دسترس باشد

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content on Left
fa_IR: محتوا در راست

en: Content on Right
fa_IR: محتوا در چپ

en: Correct Answer
fa_IR: پاسخ صحیح

en: Correct answers in quizzes are not displayed unless student has finished/submitted the course.
fa_IR: پاسخ های صحیح تا زمانی که دانشجو دوره را تمام و ارسال نکرده، مخفی نگه داشته شود

en: Country
fa_IR: کشور

en: Course
fa_IR: دوره

en: Course Action End points
fa_IR: نقطه های Action End دوره

en: Course Activity slug
fa_IR: نامک دوره فعالیت

en: Course Admin - Statistics slug
fa_IR: مدیر دوره - نامک آمار ها

en: Course Admin - Submissions slug
fa_IR: مدیر دوره - نامک ارسال ها

en: Course Admin slug
fa_IR: نامک مدیر دوره

en: Course Badge
fa_IR: نشان دوره

en: Course Category
fa_IR: دسته بندی دوره

en: Course Certificate
fa_IR: گواهی پایان دوره

en: Course Codes
fa_IR: کد های دوره

en: Course Codes input box text
fa_IR: متن input box  کد های دوره

en: Course Completion Message
fa_IR: پیغام اتمام دوره

en: Course Curriculum
fa_IR: برنامه درسی دوره

en: Course Curriculum slug
fa_IR: نامک دوره تحصیلی

en: Course Directory
fa_IR: فهرست دوره ها

en: Course Duration parameter
fa_IR: پارامتر مدت زمان دوره

en: Course Evaluation
fa_IR: ارزیابی دوره

en: Course Forum
fa_IR: انجمن دوره

en: Course Group
fa_IR: گروه دوره

en: Course Members slug
fa_IR: نامک اعضاء دوره

en: Course Membership
fa_IR: عضویت دوره

en: Course Name
fa_IR: نام دوره

en: Course Product
fa_IR: محصول دوره

en: Course Reset by Instructor
fa_IR: بازنشانی دوره توسط استاد

en: Course Retake by User
fa_IR: شروع مجدد دوره توسط دانشجو

en: Course Retakes
fa_IR: تعداد شروع مجدد دوره

en: Course Reviews
fa_IR: نقد و بررسی های دوره

en: Course Settings
fa_IR: تنظیمات دوره

en: Course Start Date
fa_IR: تاریخ آغاز دوره

en: Course Submit
fa_IR: ارسال دوره

en: Course Subscribed
fa_IR: دوره گرفته شد

en: Course Timeline Accordion style
fa_IR: استایل آکاردیونی نوار زمانی دوره

en: Course Types [Only for Post type = Course]
fa_IR: انواع دوره [فقط برای Post type = دوره]

en: Course action points, these endpoints are appended to your course URLs to handle specific actions. They should be unique.
fa_IR: نقاط عمل البته، این نقطه انتهایی به URL های دوره خود را اضافه که مسئولیت رسیدگی به اقدامات خاص. آنها باید منحصر به فرد باشد.

en: Course category base
fa_IR: اساس دسته بندی دوره

en: Course passing percentage, for completion certificate
fa_IR: درصد قبولی در دوره، برای دریافت گواهی نامه پایان دوره

en: Course specific instructions
fa_IR: دستورالعمل های خاص دوره

en: Course specific instructions which would be shown in the Start course/Course status page
fa_IR: دستورالعمل های خاص دوره که در صفحه شروع دوره یا صفحه وضعیت دوره نمایش داده خواهد شد.

en: Courses
fa_IR: دوره ها

en: Courses Started By Students
fa_IR: دوره های شروع شده توسط دانشجویان

en: Courses permalink base
fa_IR: اساس پیوندهای یکتا دوره

en: Current Time Stamp
fa_IR: برچسب زمانی جاری

en: Curriculum
fa_IR: برنامه درسی

en: Custom
fa_IR: دلخواه

en: Custom Base
fa_IR: پایه سفارشی

en: Custom CSS
fa_IR: CSS اختصاصی

en: Custom CSS for Popup
fa_IR: CSS اختصاصی برای پاپ آپ

en: Custom Class
fa_IR: Class اختصاصی

en: Custom Date Selection
fa_IR: انتخاب بازه زمانی دلخواه

en: Custom Field Value
fa_IR: مقدار زمینه دلخواه

en: Custom Field for Student Value
fa_IR: زمینه دلخواه برای مقدار دانشجو

en: Custom Post Type
fa_IR: نوع نوشته اختصاصی

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Dashboard page
fa_IR: صفحه پیشخوان

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date from which Course Begins
fa_IR: تاریخی که دوره آغاز می گردد

en: Date from which Event Begins
fa_IR: تاریخی که در آن رویداد شروع می شود

en: Date on which Event ends.
fa_IR: تاریخی که در آن رویداد پایان می یابد

en: Date on which Payment was done.
fa_IR: تاریخی که در آن پرداخت انجام شده است.

en: Date on which unit is accessible
fa_IR: تاریخی در دسترس قرار گرفتن جلسه

en: Days
fa_IR: روز

en: Deduct marks for a Wrong answer.
fa_IR: کسر نمره برای یک پاسخ اشتباه

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default is home page
fa_IR: پیش فرض صفحه خانه می باشد

en: Default is menu order
fa_IR: حالت پیش فرض ترتیب فهرست می باشد

en: Default order in Members directory (clear cookies to test)
fa_IR: ترتیب پیش فرض در فهرست اعضاء (برای تست کوکی ها را پاک کنید)

en: Default order in course directory
fa_IR: ترتیب پیش فرض در فهرست دوره ها

en: Define custom certificate codes for Certificates
fa_IR: تعریف کدهای شخصی گواهی برای گواهی ها

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete audio file
fa_IR: حذف فایل صوتی

en: Delete image
fa_IR: حذف تصویر

en: Delete video file
fa_IR: حذف فایل ویدئویی

en: Designation
fa_IR: تعیین

en: Disable
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Disable Auto allocation of Free courses
fa_IR: غیر فعال کردن تخصیص اتوماتیک دوره های رایگان

en: Disable ajax in Course unit load
fa_IR: غیرفعال کردن AJAX در هنگام بارگذاری جلسه دوره

en: Disables auto allocation of free courses
fa_IR:  تخصیص خودکار دوره های رایگان را غیرفعال می کند

en: Display Course Progress on Course home
fa_IR:  نمایش وضعیت ترقی دوره در صفحه خانه

en: Display Submission time in Course/Quiz/Assignment submissions
fa_IR: نمایش زمان ارسال در دوره/آزمون/ارسالهای تکالیف

en: Display User Course progress on Course page. ( Recommended for Offline Courses )
fa_IR:  نمایش وضعیت ترقی دوره در صفحه دوره. (پیشنهاد شده برای دوره های آفلاین)

en: Display WooCommerce account in profile
fa_IR: نمایش حساب کاربری ووکامرس در پروفایل

en: Display units content in Course Curriculum, unit content visible in curriculum. ( Recommended for Offline Courses )
fa_IR: نمایش محتوای جلسه در دوره درسی، محتوای جلسه در دوره درسی قابل قابل نمایش است. (پیشنهاد شده برای دوره های آفلاین)

en: Displays a Print and Download as PDF Button on top right corner of certificate
fa_IR: یک دکمه چاپ و یک دکمه دانلود PDF در گوشه (بالا-چپ) گواهی پایان دوره نمایش میدهد

en: Displays time (eg 2 hrs) with manual submissions, * requires activity to be enabled
fa_IR: نمایش زمان (مثال 2 ساعت) با ارسال های دستی، *نیازمند فعالیت برای فعال شدن

en: Download Export File
fa_IR: دانلود فایل برون ریزی شده

en: Download Standard Reports
fa_IR: دانلود گزارشات استاندارد

en: Download Stats
fa_IR: دانلود آمار

en: Download and upload in CSV format. Import/Export WPLMS elements with user statuses: Courses, Quizzes, Units, Assignments, Questions and Events.
fa_IR: دانلود و آپلود به فرمت CSV . درون ریزی/برون ریزی عناصر WPLMS  با وضعیت های کاربر: دوره ها، آزمون ها، جلسات، تکالیف، سوالات و رویدادها.

en: Drip Duration as Unit Duration
fa_IR: مدت زمان قطره چکان بعنوان مدت زمان جلسه

en: Drip Feed
fa_IR: قطره چکان

en: Drip Feed Duration (Static)
fa_IR: مدت زمان قطره چکان (ایستا)

en: Drip feed is applied based on specified Unit time.
fa_IR: اعمال حالت قطره چکانی بر اساس زمان جلسه بخصوص

en: Drip feed is applied section wise instead of unit wise.
fa_IR: اعمال حالت قطره چکانی به بخش ها به جای جلسات

en: Dropdown Select
fa_IR: انتخاب از منوی کشوئی

en: Duration for Subscription Products (in
fa_IR: مدت زمان اشتراک محصولات (به

en: Duration in
fa_IR: مدت زمان به

en: Duration of Course (in %s)
fa_IR: مدت زمان دوره (به %s)

en: Duration parameter
fa_IR: پارامتر مدت زمان

en: Dynamic Quiz
fa_IR: آزمون پویا

en: Dynamic Quiz Question tags
fa_IR: برچسب های سوال آزمون پویا

en: Dynamic quiz automatically selects questions.
fa_IR: در آزمون پویا سوالات به صورت اتوماتیک انتخاب می شوند.

en: EXPORT SETTINGS
fa_IR: برون ریزی تنظیمات

en: Edit Key
fa_IR: ویرایش کلید

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Options
fa_IR: تنظیمات ایمیل

en: Email Schedule
fa_IR: زمانبندی ایمیل

en: Email Settings
fa_IR: تنظیمات ایمیل

en: Email students when the course expires
fa_IR: ارسال ایمیل به دانشجویان هنگام انقضاء دوره

en: Email students when the drip feed units are available
fa_IR: وقتی جلسات قطره چکانی در دسترس شد به کاربر ایمیل داده شود

en: Email:
fa_IR: ایمیل:

en: Emails
fa_IR: ایمیل ها

en: Enable
fa_IR: فعال کردن

en: Enable Certificate image which Students receive upon course completion (out of 100)
fa_IR: فعال کردن تصویر گواهی نامه پایان دوره که دانشجویان بعد از اتمام دوره دریافت می کنند (از 100)

en: Enable Coming soon mode
fa_IR: فعال کردن حالت به زودی

en: Enable Course Codes
fa_IR: فعال کردن کد های دوره

en: Enable Course Expire Email
fa_IR: فعال سازی ایمیل انقضاء دوره

en: Enable Course external link
fa_IR: فعال کردن لینک خارجی دوره

en: Enable Course forum privacy
fa_IR: فعال سازی حریم خصوصی انجمن دوره

en: Enable Drip Feed Email
fa_IR: فعال سازی ایمیل قطره چکانی

en: Enable Drip Feed course
fa_IR: فعال سازی دوره قطره چکانی

en: Enable Front end course deletion
fa_IR: فعال سازی حذف دوره در قسمت Front end (واسط کاربری)

en: Enable In-Course Quiz
fa_IR: فعال سازی آزمون درون دوره ای

en: Enable Instructor menus
fa_IR: فعال سازی فهرست های استاد

en: Enable One session per user
fa_IR: فعال سازی یک Session برای هر کاربر

en: Enable Pagination (If infinite scroll is off)
fa_IR: فعال سازی صفحه بندی (در صورتیکه اسکرول نامحدود غیرفعال باشد)

en: Enable Print & PDF
fa_IR: فعال کردن چاپ و PDF

en: Enable Section Drip Feed (default ) course
fa_IR: فعال سازی دوره (پیش فرض) قطره چکانی

en: Enable Section Drip feed
fa_IR: فعال سازی قطره چکان بخش

en: Enable Student menus
fa_IR: فعال سازی فهرست های دانشجو

en: Enable Unit Comments only where Unit comments are enabled in post settings.
fa_IR: فعال کردن نظرات جلسه فقط در قسمتی که نظرات جلسه در تنظیمات نوشته فعال شده است

en: Enable Unit Time as Drip Duration
fa_IR: فعال سازی زمان جلسه بعنوان قطره چکان

en: Enable Unit/Quiz Start Date time
fa_IR: فعال کردن زمان و تاریخ شروع جلسه/آزمون

en: Enable coming soon option for courses
fa_IR: فعال کردن گزینه به زودی برای دوره ها

en: Enable if Product is Subscription Type (Price per month)
fa_IR: فعال سازی برای حالتیکه محصول از نوع اشتراک زمانی باشد (قیمت هر ماه)

en: Enable message to Instructor in Course Page
fa_IR: فعال کردن ارسال پیغام به استاد در صفحه دوره

en: Enable negative marking
fa_IR: فعال سازی نمره منفی

en: Enable passing score for Quiz
fa_IR: فعال سازی نمره قبولی در آزمون

en: Enables negative marking for questions in quizzes
fa_IR: فعال سازی نمره منفی برای سوالات آزمون

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End Time
fa_IR: زمان پایان

en: End Time
fa_IR: زمان پایان

en: Enter (1 = True, 0 = false ) or Choice Number (1,2..) or comma saperated Choice numbers (1,2..) or Correct Answer for small text (All possible answers comma saperated) | 0 for No Answer or Manual Check
fa_IR: (1 = صحیح، 2  = غلط) را وارد کرده یا یک عدد را انتخاب کنید (1،2...) یا لیست از اعداد بصورت جدا شده با کاما وارد نمایید یا برای حالت متن کوتاه، جواب صحیح را وارد کنید (میتوانید چند جواب صحیح ممکن را بصورت جدا شده با کاما وارد نمائید) | برای تصحیح دستی عدد 0 را وارد کنید.

en: Enter Course code
fa_IR: کد دوره را وارد کنید

en: Enter Course codes (XXX|2,YYY|4)
fa_IR: کد های دوره را وارد کنید  (XXX|2,YYY|4)

en: Enter License Key
fa_IR: کلید مجوز را وارد کنید

en: Enter Post Type<br /><span style="font-size:11px;">(Select Post Type from Posts/Courses/Clients/Products ...)</span>
fa_IR: Post Type را وارد کنید<br /><span style="font-size:11px;">(انتخاب نوع مطلب از بین مطالب/دوره ها/مشتریان/محصولات ...)</span>

en: Enter Taxonomy Slug (optional)<br /><span style="font-size:11px;">(A "Taxonomy" is a grouping mechanism for posts. Like Category for Posts, Tags for Posts, Portfolio Type for Portfolio etc.. <a href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">more</a>)</span>
fa_IR: نامک تاکسونومی را وارد کنید (اختیاری)<br /><span style="font-size:11px;"> تاکسونومی مکانیزمی برای گروه بندی مطالب می باشد. مانند دسته بندی مطالب، برچسب ها مطالب، نوع نمونه کار برای نمونه کار و غیره ....<a href="http://codex.wordpress.org/Taxonomies">بیشتر</a>)</span>

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
fa_IR: یک پایه سفارشی برای استفاده وارد کنید. یک پایه <strong>باید<strong> تنظیم شده یا در عوض وردپرس به صورت پیش فرض استفاده کند.

en: Enter name of Sample Layout
fa_IR: نام طرح نمونه را وارد کنید

en: Enter relevant Taxonomy name used for Filter buttons (example : course-cat,event-type..)
fa_IR: نام تاکسونومی مرتبط  را برای استفاده در دکمه های فیلتر وارد کنید (برای مثال: course-cat,event-type..)

en: Enter terms (comma saperated term slugs) to be "excluded" in filters
fa_IR: عباراتی که میخواهید از فیلترها حدف شوند را وارد کنید  (نامک عبارات جداشده با کاما)

en: Enter the external page url. Leave blank or 0 to skip
fa_IR: وارد کردن لینک صفحه خارجی. برای رد شدن 0 یا خالی بگذارید

en: Enter the name of the testimonial author.
fa_IR: نام نویسنده توصیه نامه را وارد کنید.

en: Enter the testimonial author's designation.
fa_IR: نام نویسنده ی تعیین توصیه نامه را وارد کنید.

en: Error Field value not changed
fa_IR: مقدار فیلد خطا تغییر نکرده است

en: Error Field value not entered
fa_IR: مقدار فیلد خطا وارد نشده است.

en: Evaluate results as soon as quiz is complete. (* No Large text questions ), Diable for manual evaluate
fa_IR: ارزیابی نتایج به محض اتمام آزمون. (*برای سوالات غیر تشریحی)، غیرفعال کردن برای ارزیابی دستی

en: Evalute Courses based on Quizzes scores available in Course (* Requires at least 1 Quiz in course)
fa_IR: ارزیابی دوره ها بر مبنای نمرات اعلام شده آزمون ها (* دوره می بایست دارای حداقل یک آزمون باشد)

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Event
fa_IR: رویداد

en: Event Color
fa_IR: رنگ رویداد

en: Event Icon
fa_IR: آیکون رویداد

en: Event Sub-Title
fa_IR: زیر عنوان رویداد

en: Event Sub-Title.
fa_IR: زیر عنوان رویداد.

en: Event type
fa_IR: نوع رویداد

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Every
fa_IR: هر

en: Exceeded filesize limit.
fa_IR: از محدودیت سایز فایل تجاوز کرده است.

en: Excellence Badge
fa_IR: نشان ممتازی

en: Excerpt
fa_IR: چکیده

en: Excerpt Length (in characters)
fa_IR: طول چکیده (به کاراکتر)

en: Excerpt Length in Block (in characters)
fa_IR: طول چکیده در بلوک (به کاراکتر)

en: Export Comments
fa_IR: برون ریزی دیدگاه ها

en: Export Connected User data
fa_IR: برون ریزی داده های کاربر مرتبط

en: Export Settings
fa_IR: برون ریزی تنظیمات

en: Export Taxonomies
fa_IR: برون ریزی تاکسونومی ها

en: Export Users
fa_IR: برون ریزی کاربران

en: Export connected modules
fa_IR: برون ریزی ماژول های مرتبط

en: Export connected modules, like units,quizzes,assignments with courses, questions with quizzes etc.
fa_IR: برون ریزی ماژول های مرتبط، مانند جلسات، آزمون ها، تکالیف با دوره ها، سوالات با آزمون ها و غیره.

en: Export content
fa_IR: برون ریزی محتوا

en: Export content of the module
fa_IR: برون ریزی محتوای ماژول

en: Export module settings
fa_IR: برون ریزی تنظیمات ماژول

en: Export user profiles
fa_IR: برون ریزی پروفایل کاربران

en: Export user statuses for module/sub-modules
fa_IR: برون ریزی وضعیت کاربران برای ماژول ها/زیر ماژول ها

en: Exports reviews for courses, Answers for Questions and Assignments
fa_IR: برون ریزی نقد و بررسی برای دوره ها، پاسخ به سوالات و تکالیف

en: External Course button link
fa_IR: لینک دکمه دوره خارجی

en: FROM "Email"
fa_IR: از "ایمیل"

en: FROM "Name"
fa_IR: از "نام"

en: Featured Component does not Exist !
fa_IR: Featured Component وجود ندارد !

en: Featured Media Block Style
fa_IR: استایل بلوک Featured Media

en: Field Value Changed
fa_IR: مقدار فیلد تغییر کرد

en: Fill in the Blank
fa_IR: جای خالی را پر کنید

en: Filterable Block Title
fa_IR: عنوان بلوک قابل فیلتر شدن

en: Filterable Posts
fa_IR: Post های قابل فیلتر

en: FlexSlider
fa_IR: اسلایدر Flex

en: Free Course
fa_IR: دوره رایگان

en: Free Unit
fa_IR: جلسه رایگان

en: Frequency
fa_IR: تکرار

en: From
fa_IR: از

en: Full Parallax Static with Scroll
fa_IR: تمام پارالکس ایستا هنگام اسکرول

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Full-Width Resizable Column
fa_IR: عرض تمام صفحه با ستون های قابل تنظیم

en: FullScreen Stripe
fa_IR: راه راه تمام صفحه

en: FullScreen Stripe with Container
fa_IR: راه راه تمام صفحه همراه CONTAINER

en: General
fa_IR: عمومی

en: Generate Export File
fa_IR: ایجاد فایل برون ریزی

en: Generate report
fa_IR: تولید گزارش

en: Generated Shortcode
fa_IR: کدهای کوتاه تولید شده

en: Grid Columns
fa_IR: ستون های جدول

en: Grid Masonry Layout
fa_IR: طرح Masonry جدول

en: Grid Title
fa_IR: عنوان جدول

en: Heading
fa_IR: سر صفحه

en: Height (in px)
fa_IR: ارتفاع (به px)

en: Hide Administrator in all instructors page & elsewhere
fa_IR: مخفی کردن مدیران در همه صفحات اساتید و جاهای دیگر

en: Hide Administrators in Instructors
fa_IR: مخفی کردن مدیران در اساتید

en: Hide Course Button after subscription
fa_IR: مخفی کردن دکمه دوره بعد از اشتراک گرفتن

en: Hide Members section in Single Course page
fa_IR: مخفی کردن بخش اعضاء در صفحه دوره

en: Hide Start Course/Continue Course button after Course is subscribed by user. ( Recommended for Offline Courses )
fa_IR: دکمه شروع دوره/ادامه دوره را بعد از اشتراک توسط کاربر مخفی کن. (پیشنهاد شده برای دوره های آفلاین)

en: Hide correct answers
fa_IR: مخفی کردن پاسخ های صحیح

en: Home page
fa_IR: صفحه خانه

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: IMPORT SETTINGS
fa_IR: درون ریزی تنظیمات

en: INSTRUCTOR
fa_IR: استاد

en: Image Scrolls with scroll
fa_IR: تصویر با اسکرول حرکت کند

en: Image Static with Scroll
fa_IR: تصویر با اسکرول ثابت بماند

en: Import Complete
fa_IR: درون ریزی کامل شد

en: Import Failed
fa_IR: درون ریزی با شكست مواجه شد

en: Import/Export
fa_IR: درون ریزی/برون ریزی

en: Import/Export WPLMS Elements
fa_IR: درون ریزی/برون ریزی عناصر WPLMS

en: In-Course Quiz questions per page
fa_IR: سوالات آزمون درون دوره ای در هر صفحه

en: Include assignment marks in Course Evaluation
fa_IR: نمرات تکالیف در ارزیابی دوره لحاظ شود

en: Include in Course
fa_IR: در دوره لحاظ شود

en: Include in Course Evaluation
fa_IR: در ارزیابی دوره لحاظ شود

en: Incorrect or Incompatible Audio Format !
fa_IR: فرمت صوتی نادرست یا ناسازگار

en: Incorrect or Incompatible Video Embed Code !
fa_IR: Embed Code ویدئویی نادرست یا ناسازگار

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول نامحدود

en: Instructing Courses page
fa_IR: صفحه دوره های تدریس کرده

en: Instructor
fa_IR: استاد

en: Instructor Commission
fa_IR: کمیسیون استاد

en: Instructor Commissions
fa_IR: کمیسیونهای استاد

en: Instructor Commissions Saved
fa_IR: کمیسیون های استاد ذخیره شد

en: Instructor Commissions not saved, contact Site-Admin !
fa_IR: کمیسیون استاد ذخیره نشد، با مدیر سایت تماس بگیرید !

en: Instructor Login redirect
fa_IR: هدایت استاد بعد از ورود (لاگین)

en: Instructor Name
fa_IR: نام استاد

en: Instructor and Commissions
fa_IR: استاد و کمسیون ها

en: Instructor approves/rejects user application
fa_IR: استاد می پذیرد/نمی پذیرد application کاربر

en: Instructor commissions
fa_IR: کمیسیون های استاد

en: Instructors will be able to delete course and related content from front end
fa_IR: اساتید قادر به حذف دوره و محتوای مرتبط با آن در قسمت Front end (واسط کاربری) خواهند بود

en: Integrate  WP CoAuhors plus plugin
fa_IR: ادغام افزونه WP CoAuhors plus

en: Integrate DW Questions & Answer with WPLMS
fa_IR: ادغام پرسش و پاسخ DW  با WPLMS

en: Integrate WPLMS with WooCommerce.
fa_IR: ادغام WPLMS با  WooCommerce.

en: Invalid file format.
fa_IR: فرمت فایل نامعتبر.

en: Invalid parameters.
fa_IR: پارامترهای نامعتبر.

en: Invite Student applications for Course
fa_IR: دعوت دانشجویان برنامه برای دوره

en: Key Updated.
fa_IR: کلید به روزرسانی شد

en: Key:
fa_IR: کلید:

en: LMS General Settings
fa_IR: تنظیمات عمومی سامانه آموزشی

en: Large Text
fa_IR: متن بلند

en: Last active
fa_IR: آخرین باری که فعال بوده

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Layer Slider
fa_IR: اسلایدر لایه ای

en: Learn more
fa_IR: بیش‌تر بخوانید

en: Learning Management System
fa_IR: سیستم مدیریت آموزش

en: Level
fa_IR: سطح

en: License Key
fa_IR: لایسنس

en: Limit Number of Courses per Instructor
fa_IR: محدود کردن تعداد دوره ها برای هر استاد

en: Limit Number of Quiz Created per Instructor
fa_IR: محدود کردن تعداد آزمون های ایجاد شده برای هر استاد

en: Limit Number of Units Created per Instructor
fa_IR: محدود کردن تعداد جلسات ایجاد شده برای هر استاد

en: Linkage
fa_IR: پیوند

en: Lms Tree
fa_IR: درخت LMS

en: Loading..
fa_IR: در حال بارگذاری..

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location of event
fa_IR: مکان رویداد

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Loop Slides
fa_IR: اسلایدهای حلقه ای

en: Main Menu for Instructor
fa_IR: فهرست اصلی برای استاد

en: Main Menu for Students
fa_IR: فهرست اصلی برای دانشجویان

en: MainSidebar
fa_IR: نوار کناری اصلی

en: Make Instructor
fa_IR: استاد شود

en: Make Student
fa_IR: دانشجو شود

en: Make this an Offline Course
fa_IR: این را یک دوره آفلاین کن

en: Mark as Paid
fa_IR: پرداخت شده

en: Marks for a Correct answer
fa_IR: نمره برای یک پاسخ درست

en: Masonry Grid Column Width(in px)
fa_IR: عرض ستون جدول Masonry(به px)

en: Match Answers
fa_IR: تطبیق پاسخ ها

en: Maximum Number of blocks in One screen
fa_IR: حداکثر تعداد بلوک در یک صفحه نمایش

en: Maximum Students in Course
fa_IR: حداکثر تعداد دانشجویان در دوره

en: Maximum number of modules to import
fa_IR: حداکثر تعداد ماژول برای درون ریزی

en: Maximum number of students who can pursue the course at a time.
fa_IR: حداکثر تعداد دانشجویانی که می توانند همزمان در دوره شرکت کنند

en: Maximum number of usage for course code exhausted
fa_IR: حداکثر میزان استفاده از کد دوره

en: Members
fa_IR: اعضاء

en: Message
fa_IR: پیغام

en: Minimum Number of blocks in one Screen
fa_IR: حداقل تعداد بلوک در یک صفحه نمایش

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Mobile Menu for Instructor
fa_IR: فهرست موبایل برای استاد

en: Mobile Menu for Students
fa_IR: فهرست موبایل برای دانشجویان

en: Modal ID Incorrect, please recheck !
fa_IR: Modal ID نادرست، لطفا دوباره چک کنید !

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Months
fa_IR: دقیقه

en: More Information
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More Link (User redirected to this page on click)
fa_IR: لینک بیشتر (کاربر با کلیک کردن به این صفحه هدایت شود)

en: Most Students
fa_IR: دارای بیشترین دانشجو

en: Multiple Choice
fa_IR: چند انتخابی

en: Multiple Correct
fa_IR: چند جواب صحیح

en: My Courses
fa_IR: دوره هایی که در آنها شرکت کرده ام

en: My Courses Finished by Students
fa_IR: دوره های پایان یافته من توسط دانشجویان

en: My Courses page
fa_IR: صفحه دوره های من

en: My Membership
fa_IR: عضویت من

en: My Orders
fa_IR: سفارش های من

en: My Quiz Finished by Students
fa_IR: آزمون های پایان یافته من توسط دانشجویان

en: My Units Finished by Students
fa_IR: جلسات پایان یافته من توسط دانشجویان

en: NEGATIVE MARKS PER QUESTION
fa_IR: نمرات منفی هر سوال

en: NOTE:
fa_IR: توجه:

en: Negative Marks per Question
fa_IR: نمرات منفی هر سوال

en: Newest registered
fa_IR: جدیدترین ثبت نام کننده ها

en: News
fa_IR: اخبار

en: Next
fa_IR: بعدی

en: No
fa_IR: خیر

en: No Posts Id's found in given Custom Post Type.
fa_IR: هیچ Posts Id ای در Custom Post Type داده شده وجود ندارد.

en: No file sent.
fa_IR: هیچ فایلی ارسال نشد.

en: No more to load
fa_IR: دوره دیگری وجود ندارد

en: No public tweets found on Twitter !
fa_IR: هیچ tweet عمومی ای در Twitter پیدا نشد !

en: None
fa_IR: هیچ کدام

en: Notification
fa_IR: اعلانیه

en: Number of Courses Started
fa_IR: تعداد دوره های شروع شده

en: Number of Extra Quiz Retakes
fa_IR: تعداد شروع مجدد آزمون

en: Number of Modules
fa_IR: تعداد ماژول ها

en: Number of Students
fa_IR: تعداد دانشجو

en: Number of students
fa_IR: تعداد دانشجویان

en: Offline Course
fa_IR: دوره آفلاین

en: Only Invited participants can see the Event
fa_IR: تنها شرکت کنندگان دعوت شده قادر به دیدن رویداد هستند

en: Only course students can access course forums
fa_IR: فقط دانشجویان دوره به انجمن های دوره دسترسی داشته باشند

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Optional taxonomies and relationships
fa_IR: روابط و تاکسونومی های اختیاری

en: Optional, Enter comma saperated modules for more than one module
fa_IR: اختیاری، برای بیش از یک ماژول، ماژول ها را بصورت جدا شده با کاما وارد کنید

en: Or Enter Specific Post Ids
fa_IR: یا  Post Id خاص را وارد کنید

en: Or Enter Specific Post Ids (comma saperated)
fa_IR: یا Post Id های خاص را وارد کنید (جدا شده با کاما)

en: Overview
fa_IR: نمای کلی

en: PAYPAL EMAIL
fa_IR: ایمیل پی پال

en: PERCENTAGE
fa_IR: درصد

en: PMPro Membership
fa_IR: عضویت PMPro

en: Page Builder
fa_IR: صفحه ساز

en: Page Settings
fa_IR: تنظیمات برگه

en: Page Sub- Title.
fa_IR: زیرعنوان صفحه.

en: Page Sub-Title
fa_IR: زیرعنوان صفحه

en: Parallax Block Height (in px)
fa_IR: ارتفاع بلوک پارالکس (به px)

en: Parallax Content
fa_IR: محتوای پارالکس

en: Parallax Title
fa_IR: عنوان پارالکس

en: Parallax value (Scroll senstivity, lower value means higher scroll)
fa_IR: مقدار پارالکس (حساس به اسکرول , مقدار کمتر به معنای اسکرول بیشتر است)

en: Parent ID
fa_IR: شناسه والد

en: Passing Percentage
fa_IR: درصد قبولی

en: Pause Slider On Hover
fa_IR: توقف اسلایدر هنگام هاور

en: Pay Commissions
fa_IR: پرداخت کمیسیون ها

en: Pay Instructor Commisions
fa_IR: پرداخت کمیسیون های استاد

en: Pay via PayPal
fa_IR: پرداخت از طریق PayPal

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payments
fa_IR: پرداخت ها

en: Payments Settings
fa_IR: تنظیمات پرداخت ها

en: Payouts
fa_IR: پرداخت ها

en: Place holder text
fa_IR: متن Place holder

en: Please Check Terms & Conditions
fa_IR: لطفاُ شرایط و ضوابط را بررسی کیند

en: Please enter your Envato Marketplace API Key.
fa_IR: لطفا  Envato Marketplace API Key خود را وارد کنید.

en: Please enter your Envato Marketplace Username.
fa_IR: نام کاربری Envato Marketplace خود را وارد کنید

en: Please save the Page Builder changes !
fa_IR: لطفا تغییرات صفحه ساز را ذخیره کنید !

en: Please save the changes again.
fa_IR: لطفا تغییرات را دوباره ذخیره کنید.

en: Plugin reactivated successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت مجددا فعال شد.

en: Podcast
fa_IR: پادکست

en: Point wise Additional Information regarding the event
fa_IR: اطلاعات مفید بیشتر در مورد رویداد

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popup
fa_IR: پاپ آپ

en: Popup Settings
fa_IR: تنظیمات پاپ آپ

en: Popups
fa_IR: پاپ آپ ها

en: Post Course Reviews from Course Home
fa_IR: بررسی های نوشته دوره از دوره خانه

en: Post Grid
fa_IR: جدول Post

en: Post ID Incorrect, please recheck !
fa_IR: Post ID نادرست، لطفا دوباره چک کنید !

en: Post Quiz Message
fa_IR: ارسال پیغام آزمون

en: Post Settings
fa_IR: تنظیمات نوشته

en: Post Sub- Title.
fa_IR: زیر عنوان نوشته

en: Post Sub-Title
fa_IR: زیر عنوان نوشته

en: Post Template
fa_IR: قالب نوشته

en: Post Type : Taxonomy Mismatch: Selected Taxonomy does not exist in Post Type !
fa_IR: Post Type: عدم تطابق تاکسونومی: تاکسونومی انتخاب شده در Post Type وجود ندارد !

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Private Event
fa_IR: رویداد خصوصی

en: Product Course Settings
fa_IR: تنظیمات دوره محصول

en: Product Duration parameter
fa_IR: پارامتر مدت زمان محصول

en: Profile page
fa_IR: صفحه پروفایل

en: Purchase of this product grants Event access to the member.
fa_IR: با خریدن این محصول، مجوز دسترسی به رویداد به کاربر داده شود.

en: Question
fa_IR: سوال

en: Question Bank
fa_IR: بانک سوالات

en: Question Options (For Single/Multiple/Sort/Match Question types)
fa_IR: تنظیمات سوال  (برای انواع سوال تطبیقی/ترتیبی/چند تائی/تکی)

en: Question Settings
fa_IR: تنظیمات سوال

en: Question Tag
fa_IR: برچسب سوال

en: Question Type
fa_IR: نوع سوال

en: Quiz
fa_IR: آزمون

en: Quiz Duration
fa_IR: مدت زمان آزمون

en: Quiz Duration parameter
fa_IR: پارامتر مدت زمان آزمون

en: Quiz Evaluation
fa_IR: ارزیابی آزمون

en: Quiz Permalinks
fa_IR: پیوندهای یکتای آزمون

en: Quiz Questions
fa_IR: سوالات آزمون

en: Quiz Reset by Instructor
fa_IR: آزمون توسط استاد بازنشانی شد

en: Quiz Retake by User
fa_IR: آزمون توسط کاربر دوباره شروع شد

en: Quiz Settings
fa_IR: تنظیمات آزمون

en: Quiz Start by user
fa_IR: آزمون توسط کاربر شروع شد

en: Quiz Submitted by user
fa_IR: آزمون توسط کاربر ارسال شد

en: Quiz Subtitle
fa_IR: زیرعنوان دوره

en: Quiz Subtitle.
fa_IR: زیرعنوان دوره.

en: Quiz duration in
fa_IR: مدت زمان آزمون به

en: Quiz questions for Static Quiz only
fa_IR: سوالات آزمون فقط برای آزمون ایستا

en: Quiz type
fa_IR:  نوع آزمون

en: Quizes
fa_IR: آزمون ها

en: Quizzes open inside course like units
fa_IR: آزمون ها مانند جلسات داخل دوره باز شوند

en: REVIEWS
fa_IR: نقد و بررسی

en: Random Question sequence for every quiz
fa_IR: تصادفی کردن ترتیب سوالات برای هر آزمون

en: Randomize Quiz Questions
fa_IR: تصادفی کردن سوالات آزمون

en: Randomize Slides
fa_IR: تصادفی کردن اسلایدها

en: Rating
fa_IR: امتیاز

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Recent
fa_IR: جدیدتر

en: Reference Title
fa_IR: عنوان Reference

en: Requested Slider was not found, Please check slider post id !
fa_IR: اسلایدر درخواست شده پیدا نشد، لطفا post id اسلایدر را چک کنید !

en: Required Membership level for this course
fa_IR: سطح مورد نیاز اعضا برای این دوره

en: Review/Note/Answer Count
fa_IR: تعداد نقد و بررسی/یادداشت/پاسخ

en: Revolution Slider
fa_IR: اسلایدر روولوشن

en: SAVED LAYOUTS
fa_IR: طرح های ذخیره شده

en: SET QUIZ PASSING SCORE
fa_IR: تنظیم نمره قبولی در آزمون

en: SET TIME PERIOD
fa_IR: تنظیم بازه زمانی

en: STUDENT
fa_IR: دانشجو

en: Same page
fa_IR: همان صفحه

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Layout
fa_IR: ذخیره طرح

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save as New Layout
fa_IR: ذخیره به عنوان طرح جدید

en: Saved.
fa_IR: ذخیره شد.

en: Saving...
fa_IR: در حال ذخیره ...

en: Schedule Email
fa_IR: زمانبندی ایمیل

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Section Drip Feed
fa_IR: قطره چکان بخش

en: Secure files using Amazon S3.
fa_IR: فایل های امن استفاده شده ی Amazon S3

en: Security check Failed. Contact Administrator.
fa_IR: بررسی امنیتی شکست خورد. با مدیر تماس بگیرید.

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select
fa_IR: انتخاب کنید

en: Select Course for which the event is valid
fa_IR: انتخاب دوره برای رویداد معتبر

en: Select File to upload [ Maximum upload size %s MB(s) ]
fa_IR: انتخاب فایل برای آپلود [حداکثر سایز آپلود %s MB(s) ]

en: Select Module
fa_IR: انتخاب ماژول

en: Select Question tags from where questions will be selected for the quiz.(required if dynamic enabled)
fa_IR: انتخاب برچسب سوال از جایی که سوالات برای آزمون انتخاب میگردند. (الزامی در حالت پویا)

en: Select Question type,
fa_IR: انتخاب نوع سوال،

en: Select Sidebar | Sidebar : mainsidebar
fa_IR: انتخاب نوار کناری | نوار کناری : mainsidebar

en: Select Slider
fa_IR: انتخاب اسلایدر

en: Select Taxonomy
fa_IR: انتخاب تاکسونومی

en: Select Unit type from Video , Audio , Podcast, General ,
fa_IR: انتخاب نوع جلسه از انواع (ویدئو، صوت، پادکست، عمومی،

en: Select a %s
fa_IR: یک %s را انتخاب کنید:

en: Select a Certificate Template
fa_IR: انتخاب یک قالب گواهی پایان دوره

en: Select a Post Type
fa_IR: انتخاب یک Post Type

en: Select a Sidebar
fa_IR: انتخاب یک نوار کناری

en: Select a Sidebar | Default : mainsidebar
fa_IR: انتخاب نوار کناری | پیش فرض : mainsidebar

en: Select a WPLMS Module Type
fa_IR: انتخاب یک نوع ماژول WPLMS

en: Select a post template for showing content.
fa_IR: انتخاب قالب نوشته برای نمایش محتوا

en: Select an Assignment which you can connect with this Event
fa_IR: انتخاب یک تکلیف برای اتصال به این رویداد

en: Select an Assignment which you can connect with this Unit
fa_IR: تکلیفی را که می خواهید به این جلسه متصل کنید را انتخاب نمائید

en: Select color for Event
fa_IR: انتخاب رنگ رویداد

en: Select groups
fa_IR: انتخاب گروه ها

en: Select multiple %s
fa_IR: انتخاب چند %s

en: Select type of assignment submissions
fa_IR: انتخاب نوع ارسال تکالیف

en: Select valid attachment types
fa_IR: انتخاب از انواع مجاز ضمیمه

en: Send Email
fa_IR: ارسال ایمیل

en: Send Message
fa_IR: ارسال پیغام

en: Set Commisions
fa_IR: تنظیم کمیسیون ها

en: Set Commissions
fa_IR: تنظیم کمیسیون ها

en: Set Course Curriculum, prepare units and quizzes before setting up curriculum
fa_IR: تنظیم برنامه درسی دوره، جلسه ها و آزمون ها را قبل از دوره درسی آماده کنید.

en: Set Course free for all Members
fa_IR: انتخاب دوره رایگان برای همه اعضا

en: Set Course purchase codes
fa_IR: تنظیم کد های خرید دوره

en: Set Free unit, viewable to all
fa_IR: جلسه را رایگان کنید تا قابل مشاهده برای همه باشد

en: Set Instructor Commisions
fa_IR: تنظیم کمیسیون های استاد

en: Set Maximum Attachment size for upload ( set less than
fa_IR: تنظیم حداکثر سایز فایل ضمیمه برای آپلود ( کمتر از

en: Set Maximum Time limit for Assignment ( in
fa_IR: تنظیم حداکثر زمان تحویل تکلیف (به

en: Set Maximum height of popup
fa_IR: تنظیم حداکثر ارتفاع پاپ آپ

en: Set Maximum marks for the assignment
fa_IR: تنظیم حداکثر نمره تکلیف

en: Set Maximum width of popup
fa_IR: تنظیم حداکثر عرض پاپ آپ

en: Set Taxonomy
fa_IR: تنظیم تاکسونومی

en: Set Taxonomy Term
fa_IR: تنظیم عبارت تاکسونومی

en: Set a terms and conditions page for BuddyPress registration
fa_IR: ساخت یک صفحه شرایط و ضوابط برای ثبت بادی پرس

en: Set a terms and conditions page in BuddPress registration.
fa_IR: ساخت یک صفحه شرایط و ضوابط در ثبت بادی پرس

en: Set number of times a student can re-take the course (0 to disable)
fa_IR: تعداد دفعاتی که یک دانشجو می تواند دوره را مجددا شروع کند (0 برای غیرفعال کردن)

en: Set touch points for Students and Instructors in WPLMS. Connect with Student or Instructor via following touch points
fa_IR: تنظیم نقاط تماس برای دانشجویان و اساتید در WPLMS. برقراری ارتباط با دانشجو و استاد از طریق این نقاط تماس

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings Saved
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show Advanced settings
fa_IR: نمایش تنظیمات پیشرفته

en: Show All link
fa_IR: نمایش تمام لینک ها

en: Show Assignments in Course Curriculum
fa_IR: نمایش تکالیف در برنامه درسی دوره

en: Show Author Information
fa_IR: نمایش اطلاعات نویسنده

en: Show Breadcrumbs
fa_IR: نمایش breadcrumbs

en: Show Link
fa_IR: نمایش لینک

en: Show Link [Links to Post]
fa_IR: نمایش لینک [لینک ها به Post]

en: Show Link button on image hover
fa_IR: نمایش دکمه پیوندی در هاور تصویر

en: Show Location
fa_IR: نمایش مکان

en: Show Location and Google map with the event
fa_IR: نمایش مکان و نقشه گوگل مرتبط با رویداد

en: Show Page Content
fa_IR: نمایش محتوای صفحه

en: Show Page Title
fa_IR: نمایش عنوان صفحه

en: Show Page/Post Title.
fa_IR: نمایش عنوان نوشته/صفحه

en: Show Pagination
fa_IR: نمایش صفحه بندی

en: Show Prev/Next Arrows
fa_IR: نمایش نشانگرهای قبلی/ بعدی

en: Show Slider Control buttons
fa_IR: نمایش دکمه های کنترل اسلایدر

en: Show Slider Direction arrows
fa_IR: نمایش نشانگرهای اسلایدر

en: Show Title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show Unit Description in Course curriculum
fa_IR: نمایش توضیحات جلسه در دوره درسی

en: Show Unit content in Curriculum
fa_IR: محتوای جلسه در دوره درسی را نشان بده

en: Show User progress in Course Admin
fa_IR: نمایش پیشرفت کاربر در بخش مدیریت دوره

en: Show WooCommerce/Pmpro account in profile
fa_IR: نمایش حساب کاربری ووکامرس/Pmpro  در پروفایل

en: Show breadcrumbs.
fa_IR: نمایش breadcrumbs.

en: Show curriculum accordion style
fa_IR: نمایش استایل آکاردیونی برنامه درسی

en: Show curriculum below Course description
fa_IR: نمایش برنامه درسی زیر توضیحات دوره

en: Show curriculum below course description
fa_IR: نمایش برنامه درسی زیر شرح دوره

en: Show more link
fa_IR: نمایش لینک بیشتر

en: Show previous/next links on top below the Subheader.
fa_IR: نمایش لینک های قبلی/ بعدی در بالا و زیر Subheader.

en: Sidebar
fa_IR: نوار کناری

en: Single/Mutiple Choice question options
fa_IR: تنظیمات سوال انتخاب چندتائی/تکی

en: Slide Style
fa_IR: استایل اسلاید

en: Slider ID (for reference & Css)
fa_IR: شناسه اسلایدر (برای reference & Css)

en: Slider settings
fa_IR: تنظیمات اسلایدر

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Small Description.
fa_IR: توضیح کوتاه.

en: Small Text
fa_IR: متن کوتاه

en: Small progress bar is displayed for every user below her name in course -> admin section
fa_IR: نوار پیشرفت کوچکی برای هر کاربر در بخش "دوره -> مدیریت"  زیر نامش نمایش داده شود.

en: Some Uknown issue appeared, please contact us.
fa_IR: یک مشکل ناشناخته بوجود آمده، لطفا با ما تماس بگیرید.

en: Sort Answers
fa_IR: مرتب سازی پاسخ ها

en: Spacing between Columns (in px)
fa_IR: فاصله بین ستون ها (به px)

en: Specific Module/s Ids
fa_IR: شناسه ماژوال های خاص

en: Start Date
fa_IR: تاریخ آغاز

en: Start Date
fa_IR: تاریخ آغاز

en: Start Point
fa_IR: نقطه شروع

en: Start Time
fa_IR: زمان آغاز

en: Start Time
fa_IR: زمان شروع

en: Starting Key count for module, recommended for larger exports
fa_IR: Starting Key count برای ماژول، توصیه شده برای برون ریزی های حجیم

en: State
fa_IR: استان

en: Static duration, if Drip duration not equals Unit duration. This is the duration between consecutive Drip feed units (in
fa_IR: مدت زمان ایستا، اگر مدت زمان قطره چکان با مدت زمان جلسه برابر نبود. این زمان مدت زمان قطره چکانی بین جلسات است.

en: Statistics
fa_IR: آمار و گزارشات

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Street Address
fa_IR: آدرس خیابان

en: Student Login redirect
fa_IR: هدایت دانشجو بعد از ورود (لاگین)

en: Student Value Changed
fa_IR: مقدار دانشجو تغییر کرد

en: Student applied for Course
fa_IR: دانشجو برای دوره پذیرفته شد

en: Student can gain access to Course using course codes (multiple codes comma separated, usage count pipe saperate eg : xxx|2,yyy|4)
fa_IR: دانشجو قادر است با استفاد از کد های دوره به دوره دسترسی داشته باشد (کدهای جدا شده با کاما، usage count pipe saperate eg : xxx|2,yyy|4)

en: Student can reset and start the quiz all over again. Number of Extra retakes a student can take.
fa_IR: تعداد دفعاتی که دانشجو قادر به بازنشانی و شروع مجدد آزمون است.

en: Student value not changed
fa_IR: مقدار دانشجو تغییر نکرده است

en: Student value not entered
fa_IR: مقدار دانشجو وارد نشده است

en: Students
fa_IR: دانشجو

en: Students are required to Apply for course and instructor would manually approve them to course. Do not enable "Free" course with this setting.
fa_IR: دانشجویان میبایست برای دوره فعال شوند و استاد میبایست به صورت دستی آنها را برای دوره فعال کند. گزینه دوره"رایگان" را در این تنظیمات فعال نکنید.

en: Submissions
fa_IR: ارسال ها

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Subscription
fa_IR: انتشار

en: Subscription Duration
fa_IR: مدت زمان انتشار

en: Subscriptions
fa_IR: اشتراک ها

en: Supports HTML and shortcodes
fa_IR: از HTML و کد های کوتاه پشتیبانی می کند

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Term : Taxonomy Mismatch: Selected Term does not exist in Taxonomy !
fa_IR: عبارت : عدم تطبیق تاکسونومی: عبارت انتخاب شده در تاکسونومی وجود ندارد !

en: Terms
fa_IR: عبارات

en: Testimonial
fa_IR: توصیه نامه

en: Testimonial Author Information
fa_IR: اطلاعات نویسنده توصیه نامه

en: Testimonial ID Incorrect, please recheck !
fa_IR: شناسه توصیه نامه نادرست ، لطفا دوباره چک کنید !

en: Testimonials
fa_IR: توصیه نامه ها

en: The API "set" is a required parameter.
fa_IR: API "set" یک پارامتر اجباری است

en: The Envato Marketplace "item ID" is a required parameter.
fa_IR:  "شناسه آیتم " Envato Marketplace یک پارامتر اجباری می باشد.

en: The plugin has been updated, but could not be reactivated. Please reactivate it manually.
fa_IR: این افزونه به روز شده است، اما نمی تواند دوباره فعال شود. لطفا آن را دستی فعال کنید..

en: Themeforest User name ( for Auto-Updates )
fa_IR: نام کاربری Themeforest  (برای بروزرسانی اتوماتیک )

en: There was some error
fa_IR: خطایی وجود داشت

en: These settings control the permalinks used for courses. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
fa_IR: این تنظیمات پیوندهای یکتا را برای دوره ها کنترل میکند. این تنظیمات فقط وقتی فعال اند که <strong> از گزینه پیش فرض در پیوندهای یکتا استفتده نشود <strong>.

en: This message is shown to the user when she finishes the course.
fa_IR: این پیغام بعد از اتمام دوره به کاربر نشان داده می شود.

en: This message is shown to users when they Finish submit the course
fa_IR: این پیغام بعد از اتمام و ارسال دوره به کاربر نشان داده می شود.

en: This message is shown to users when they submit the quiz
fa_IR: این پیغام بعد از اتمام و ارسال آزمون به کاربران نمایش داده می شود.

en: This month's daily subscriptions
fa_IR: اشتراک های روزانه این ماه

en: This year's monthly subscriptions
fa_IR: اشتراک های ماهیانه امسال

en: Time after which unit is accessible
fa_IR: زمانی که بعد از آن جلسه در دسترس خواهد بود

en: Time based Course Progress
fa_IR: وضعیت ترقی دوره بر حسب زمان

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title is shown on hovering the badge.
fa_IR: عنوان هنگام هاور روی نشان نمایش داده می شود.

en: Title/Heading
fa_IR: عنوان/سربرگ

en: To
fa_IR: به

en: Top Menu for Instructor
fa_IR: فهرست بالا برای استاد

en: Top Menu for Students
fa_IR: فهرست بالا برای دانشجویان

en: Top Padding(in px)
fa_IR: Padding بالا (به px)

en: Total Active Students
fa_IR: مجموع دانشجویان فعال

en: Total Badges
fa_IR: مجموع نشان ها

en: Total Badges given in My Courses
fa_IR: مجموع مدال های گرفته شده در دوره های من

en: Total Certificates
fa_IR: مجموع گواهی های پایان دوره

en: Total Certificates given in My Courses
fa_IR: مجموع گواهی های پایان دوره گرفته شده در دوره های من

en: Total Course Students
fa_IR: مجموع دانشجویان دوره

en: Total Course Taken
fa_IR: مجموع دوره های گرفته شده

en: Total Courses Evaluated by Instructor
fa_IR: مجموع دوره های ارزیابی شده توسط استاد

en: Total Courses Finished by Students
fa_IR: مجموع دوره های پایان یافته توسط دانشجویان

en: Total Duration of Course
fa_IR: مجموع مدت زمان دوره

en: Total Instructors
fa_IR: مجموع اساتید

en: Total Number of Blocks
fa_IR: تعداد کل بلوک ها

en: Total Number of Blocks in Grid
fa_IR: تعداد کل بلوک های در جدول

en: Total Number of blocks
fa_IR: تعداد کل بلوک ها

en: Total Quiz Evaluated by Instructor
fa_IR: مجموع آزمون های ارزیابی شده توسط استاد

en: Total Quiz Finished by Students
fa_IR: مجموع آزمون های پایان یافته توسط  دانشجویان

en: Total Students
fa_IR: مجموع دانشجویان

en: Total Students in My Courses
fa_IR: مجموع دانشجویان شرکت کرده در دوره های من

en: Total Students taking courses
fa_IR: مجموع دانشجویان شرکت کرده در دوره ها

en: Total Students taking my courses
fa_IR: مجموع دانشجویانی که در دوره های من شرکت کرده اند

en: Total Units Finished by Students
fa_IR: مجموع جلسات پایان یافته توسط دانشجویان

en: Total marks for the Quiz :
fa_IR: مجموع نمرات برای آزمون:

en: Total number of Students in Course
fa_IR: مجموع دانشجویان در دوره

en: Total number of Students who have taken this Course.
fa_IR: مجموع دانشجویانی که در این دوره شرکت کرده اند.

en: Touch Points
fa_IR: نقاط تماس

en: True or False
fa_IR: درست یا نادرست

en: Try again
fa_IR: تلاش مجدد

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type Question
fa_IR: نوشتن سوال

en: Unable to Create user
fa_IR: قادر به ایجاد کاربر نمی باشد

en: Unable to Save settings
fa_IR: قادر به ذخیره تنظیمات نمی باشد.

en: Unable to get tweets from Twitter !
fa_IR: قادر به دریافت tweet ها از Twitter نمی باشد !

en: Unable to update key.
fa_IR: قادر به بروزرسانی Key نمیباشد

en: Unit
fa_IR: جلسه

en: Unit Comments/Notes
fa_IR: دیدگاه ها/نوشته های جلسه

en: Unit Description
fa_IR: توضیحات جلسه

en: Unit Duration
fa_IR: مدت زمان جلسه

en: Unit Duration parameter
fa_IR: پارامتر مدت زمان جلسه

en: Unit Forum
fa_IR: انجمن جلسه

en: Unit Permalinks
fa_IR: پیوندهای یکتای جلسه

en: Unit Settings
fa_IR: تنظیمات جلسه

en: Unit Type
fa_IR: نوع جلسه

en: Unit access date
fa_IR: تاریخ دسترسی به جلسه

en: Unit access time
fa_IR: زمان دسترسی به جلسه

en: Unit comment added by User
fa_IR: دیدگاه برای جلسه توسط کاربر ثبت شد

en: Unit descriptions appear below Unit titles in Course curriculum
fa_IR: توضیحات جلسه زیر عناوین دوره درسی

en: Unit marked complete by Instructor for Student
fa_IR: تیک اتمام جلسه توسط استاد برای دانشجو زده شد

en: Unit marked complete by User
fa_IR: جلسه توسط کاربر به اتمام رسید

en: Units
fa_IR: جلسات

en: Units and Quizzes start at a particular date and time
fa_IR: جلسات و آزمون ها در زمان و تاریخ مشخصی آغاز شوند.

en: Unknown error.
fa_IR: خطای ناشناخته.

en: Unknown errors.
fa_IR: خطاهای ناشناخته.

en: Unsubscribe Course
fa_IR: ترک دوره

en: Upload File
fa_IR: آپلود فایل

en: Upload Parallax Background image
fa_IR: آپلود تصویر پس زمینه پارالکس

en: Upload badge image which Students receive upon course completion
fa_IR: آپلود تصویر نشانی که دانشجویان در بعد از اتمام دوره دریافت می کنند

en: User Details
fa_IR: اطلاعات کاربر

en: User Starts a Course
fa_IR: کاربر یک دوره را شروع کرد

en: User Timestamp
fa_IR: برچسب زمانی کاربر

en: User Touch Points
fa_IR: نقاط تماس کاربر

en: User added to Course
fa_IR: کاربر به دوره افزوده شد

en: User already in course.
fa_IR: کاربر در حال حاضر در این دوره حضور دارد.

en: User name
fa_IR: نام کاربری

en: User status
fa_IR: وضعیت کاربر

en: Username:
fa_IR: نام کاربری:

en: Venue
fa_IR: مکان

en: Video
fa_IR: ویدئو

en: View full details
fa_IR: مشاهده اطلاعات کامل

en: WP Editor
fa_IR: ویرایشگر WP

en: WPLMS Assignments Settings
fa_IR: تنظیمات تکالیف WPLMS

en: WPLMS BadgeOS
fa_IR: گواهی و لوگو دوره سیستم آموزشی

en: WPLMS Course Codes
fa_IR: کدهای دوره WPLMS

en: WPLMS Course codes widget
fa_IR: ابزارک کد های دوره WPLMS

en: WPLMS Custom Certificate Codes
fa_IR: کدهای شخصی گواهی WPLMS

en: WPLMS Easy Digital Downloads
fa_IR: دانلود آسان دیجیتال WPLMS

en: WPLMS Events Settings
fa_IR: تنظیمات رویداد های WPLMS

en: WPLMS WooCommerce
fa_IR: ووکامرسی WPLMS

en: Weeks
fa_IR: هفته

en: When Course expires
fa_IR: وقتی دوره منقضی شد

en: When Unit is available
fa_IR: وقتی جلسه در دسترس قرار گرفت

en: Width (in px)
fa_IR: عرض (به px)

en: Width each crousel block
fa_IR: عرض هر بلوک crousel

en: Years
fa_IR: سال

en: Yes
fa_IR: بلی

en: You do not have permission to do that.
fa_IR: شما مجوز لازم برای انجام آن کار را ندارید.

en: You have reached your monthly post limit
fa_IR: شما ظرفیت و محدودیت ماهانه ارسالی تان را تکمیل کرده اید

en: Zip/Pin Code
fa_IR: کد Zip/Pin

en: excerpt
fa_IR: چکیده

en: fade
fa_IR: محو

en: for
fa_IR: برای

en: n/a
fa_IR: نامعلوم

en: post
fa_IR: نوشته

en: recent
fa_IR: اخیر

en: set number of questions appearing per page in in-course quizzes
fa_IR: تنظیم تعداد سوالات در هر صفحه برای آزمون های درون دوره ای

en: slide
fa_IR: اسلاید
